Jump to content

Leciałem dzisiaj B-29 na HB, zniszczyłem kilka bunkrów, zestrzeliłem jeden samolot, drugi zmusiłem do lądowania.

Naprawdę beznadziejny samolot, lata jak drzwi od stodoły i nie potrafi się obronić, polecam schować go w garażu i czekać na ulepszenie bombowców.

• Upvote 1
medal medal

Jak wyżej. Temat już istnieje więc po co klon? A B-29 jak na ciężki bombowiec bardziej wytrzymalszy od lancastera... ale wiadomo, że żaden bombowiec nie przeżyje ogarniętego myśliwca czy odrzutowca strzelającego serią z góry lub od dołu w skrzydło...

Edited by EvilMan220v
medal medal medal medal

• 4 weeks later...

Klapy nie poprawiają wznoszenia. IRL i w grze.

Na pewno obniżają prędkość przeciągnięcia... Nie wiem jak z wznoszeniem...

Bo poniekąd rośnie siła nośna, kosztem prędkości... Ale mniejsza prędkość = mniejsza siła nośna...

medal medal medal medal

Na pewno obniżają prędkość przeciągnięcia... Nie wiem jak z wznoszeniem...

Bo poniekąd rośnie siła nośna, kosztem prędkości... Ale mniejsza prędkość = mniejsza siła nośna...

Wzrośnie siła nośna, ale jednocześnie zmaleje prędkość na tyle, że bilans wyjdzie ujemny (lub bliski zera).

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 months later...

Witam, gram amerkanami i niedługo skończe F2H banshee i zastanawiam się nad B 29. Widziałem go na AB i wiem że jak na tak wielki bombowiec jest on szybki, ma chyba najlepszy udźwig i dobre uzbrojenie obronne, ale nie wiem czy warto go badać bo nie mam jeszcze B 24. Więdz prosze o waszą opinie o tym bombowcu.

A i gram samolotami na br 6.0

Na AB nie wiem jak lata ale w RB jest szybki i trochę na klate potrafi przyjąć. Ciężko też jest wyjść po ataku na niego bez szwanku.

Edited by RastahMan
medal medal medal

Na Ab jest słaby - nigdy nie miałem problemu, żeby go strącić, nigdy też on mnie nie strącił (choć nie widuję go strasznie często). Nie mam go, więc oceniam tylko z punktu widzenia myśliwca.

medal medal medal medal

jest już temat o B-29,modów proszę o scalenie do istniejącego wątku.

Na AB B-29 ma wadę w postaci pokazywania znacznika celu,przez co te wszystkie Banshee,Panthery,Migi 9,Jaki-15/17,Me 262,Horteny,R2Y2 i Ki200 nie mają najmniejszego problemu z wycelowaniem mu w skrzydło.A pod obstrzałem nawet 2xMG151/20 ze stockową amunicją skrzydło owo łatwo pęka na dwoje.Trochę więcej szans masz kiedy atakuje cię P/F-80,F-84 albo Sabre,ale te samoloty z kolei dobrze wycelowaną serią powodują pożar całego skrzydła,albo i obu,i też marnie kończysz,tyle że z kilkunastosekundowym opóźnieniem.

Powiem tak - latanie nim bez obstawy 2-3 kumpli znających się na rzeczy tj,zdobywaniu dominacji na wysokim pułapie jest stratą czasu,i w najlepszym wypadku biletem w jedną stronę podczas ataku na bazy czy jednostki naziemne.Generalnie tak z B-29 jest jak z Lancasterem,jeśli nikt się nie przypałęta to jesteś w stanie narobić mnóstwo szkód,ale jak się ktoś zainteresuje twoim bombowcem to giniesz.Różnica polega na tym,że masz nieznacznie lepsze uzbrojenie obrone,i o wiele groźniejszych przeciwników niż on.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Na AB to gniot, wszyscy lecą na Ciebie po darmowego fraga.

Na RB jeśli dolecisz do jednostek naziemnych wroga to exp i lwy lecą aż miło.

medal medal

Za to na RB spisuje się wyśmienicie, to moja najlepsza maszynka do RP i kasy od kiedy nie mam konta premium.

Na RB to one są przeważnie w top.
medal medal medal

• 7 months later...

Obecnie to free frag. Latam na RB, poleciałem kilka misji i tylko raz doleciałem do celu. Jakikolwiek myśliwiec rozwala B-29 jak chce. Mam załogę na maksa wyszkoloną i goofno to daje.  Nie polecam.

medal medal

Bo to jest free frag i faktycznie do celu mało kiedy dolecisz na niektórych mapach.

Jednak gdy są inne bombowce i rozwalą bazy lub Ty to zrobisz to zawsze jakiś B-29 może rozwalić lotnisko ;) 

Oczywiście to tylko teoria bo w praktyce to widziałem takie cuda raz na 150/200 bitew. 

medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...