Jump to content

Makettek, modellek

Igen, az RC tankok már ekkora méretarányban játszanak. Még ősszel volt egy makettkiállítás pesten, volt szép számmal RC tank. Ezen az oldalon az első oldal kb. 3/4-e mind RC. Nem kispályások, rendes motorhangot adtak ki, katonai indulókat, stb. :D

Ez meg a méretarány túloldala, 1/144 Revell F-14 Tomcat, "kisebb" feljavítással. :))

medal medal medal medal

Íme a terv.
Egy hordozóra leszálló Tomcat dioráma. Amit még nem tudok, milyen méretarányban (1:72, vagy 1:48). Vettem ocsón' "leharcolt" Tomcat maketteket (meg más repülőket, Bf-109, stb), 1:72-őt is, 1:48-at is, elsősorban festés gyakorlásra. Meg egyebekre, úgy hogy lesz rá mód eldönteni. Jövőhéten érkezik a pakk. És ami még tuti fix, hogy meg lesz csinálva, az ez, ledek. :) Legalábbis remélem. Az egyik leharcolt makettet (mert 2db 1:48-as, 1:72-es is lesz), szét fogom szerintem szedni, és abba beépíteni először, hogy lássam élőben, mik a lehetőségek, hogyan is kell ezt beépíteni. Gondolom úgy, ahogy a kolléga is beépítette.

medal medal medal medal

Nem semmi, mindig elcsodálkozom ilyenkor, hogy emberek hova fel nem tudnak fejlődni. :) Mekkora háttérmunka, feljavító / egyéb alapanyag, stb egy ilyen scratch buildet megcsinálni. Mondjuk erre valók ezek a méretarányok, mert szépen lehet dolgozni a részleteken.

Közben megtaláltam amit keresek már egy pár napja, ez is egy nagyon szép munka.

Saipan Beach, M4A2, 1:35. Magyar srác munkája.

1.jpg

medal medal medal medal

:good:  Lesz neki topika vajon? Vagy hol lehet nyomon követni a műveket, egyebeket?

WT live-on a #modellingchallenge alatt asszem. 

• 2 weeks later...

Egyelőre így állnak :) nem olyan hűdejók, dehát magamnak építem őket és még kezdő vagyok, ahhoz képest annyira nem rosszak.

NDCayUm.jpg

Szépek lesznek! :good:  Bár én lehet lemaszkolnám a kabintetőt (annak is az üveg részét), és megküldeném 1-2 réteg matt lakkal, mert nem ennyire fényesek. Bizonyíték. Vagy csak esti fotózás, és sok fény éri fentről. :) Legközelebb meg majd jöhet a panelezés, antikolás, koszolás. :lol:

Edited by _Bela_HUN
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...