Kollati

Német repülőgépek

18 hours ago, Nyipi90 said:

Sziasztok. Annyit szeretnèk megkèrdezni, hogy a nèmet èjszakai elfogogó repcsiken, amiken van az a radar rács szerűsèg! Na az mi cèlt szolgál? Van funkciója ùgy, mint a modern lègelhárìtö ütegeknek?

Igen, van funkciója : dekoráció.   :DD

17 hours ago, Lord_KROK said:

Ja. nálam is ez van. Persze statisztikailag a C4 ööö a C7 hozza még mindig a legtöbbet. 

Nálam ez már a G-2. Nagyon durván hozza amit kell, ha nem joystickkal nyomnám Tank RB-n, már brutál statom lenne vele.

medal medal medal medal

Sziasztok

Lenne egy kérdésem, most hogy féláras a talizmán egy német vadászt akarok amivel kilehet fejleszteni a jeteket is, két gépben gondolkodom(mert már ki vannak fejlesztve) G6 vagy Fw190 D9, melyik jobb (realisticben) és lényeg hogy könnyen kezelhető, egyszerűen repülhető legyen, bonyolult manőverek nem az én asztalom :) , illetve ha van mást tipp azt is szívesen veszem. 

Köszönöm

medal medal medal medal

On 28/10/2018 at 09:31, sebi89 said:

Sziasztok

Lenne egy kérdésem, most hogy féláras a talizmán egy német vadászt akarok amivel kilehet fejleszteni a jeteket is, két gépben gondolkodom(mert már ki vannak fejlesztve) G6 vagy Fw190 D9, melyik jobb (realisticben) és lényeg hogy könnyen kezelhető, egyszerűen repülhető legyen, bonyolult manőverek nem az én asztalom :) , illetve ha van mást tipp azt is szívesen veszem. 

Köszönöm

Egyértelműen a G6-ra tenném inkjább.

medal medal

Mintha eltűnt volna innen pár hozzászólás, köztük az enyém is...

Ja, igen most már emlékszem!

Éppen azt javasoltam a srácnak, hogy ha gondolkozik a 190 D-9-ben, akkor vegyen inkább a 109 G-10-re talizmánt. RB-ben a 190-eknek ugyanis belepiszkál a rudder-be az instruktor 500-600 km/h felett így nehéz velük célozni. Ez szabadon beszélhető és elismert dolog az angol nyelvű fórumon.

Remélem eljutott hozzá az üzenet.

medal medal medal

13 hours ago, Nyilas4 said:

Mintha eltűnt volna innen pár hozzászólás, köztük az enyém is...

Ja, igen most már emlékszem!

Éppen azt javasoltam a srácnak, hogy ha gondolkozik a 190 D-9-ben, akkor vegyen inkább a 109 G-10-re talizmánt. RB-ben a 190-eknek ugyanis belepiszkál a rudder-be az instruktor 500-600 km/h felett így nehéz velük célozni. Ez szabadon beszélhető és elismert dolog az angol nyelvű fórumon.

Remélem eljutott hozzá az üzenet.

Nem tűnt el hozzászólás ebből a topikból.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.