Kollati

Német repülőgépek

Hogyan tudok a legjobb hatásfokkal emelkedni ?

Flaps állás, motorkezelés, emelkedési szög tekintetében.

Főleg Me-109 és FW-190 Dora szemszögéből.

medal medal medal medal

Hogyan tudok a legjobb hatásfokkal emelkedni ?

Flaps állás, motorkezelés, emelkedési szög tekintetében.

Főleg Me-109 és FW-190 Dora szemszögéből.

Mindegyiknek van egy ideális emelkedési sebessége. 109-esnek olyan 250 körül, a Fókának 280 táján. Flaps nincs nyitva mert lassít, a motoron minden automata (ezér van). A szöget meg belső nézetből én sose néztem, de a Dora HB-n tudja a 20 fokot stabilan, a mesza ennél többet is.

medal medal medal medal medal

Azt nem értem hogy amikor felszállunk, mindenki hirtelen sokkal magasabbra emelkedik nálam, 1000 méterek választanak el tőlük. A felszállásnál take off flapset használom 2-300 méterig, aztán raised. Futót azonnal behúzom, a motort meg mindig 95% fölött pörgetem, de sosem húzom WEP állásba. Lehet hogy mindenki WEPpel emelkedik ? Hogyan lehet a leggyorsabban emelkedni ?
medal medal medal medal

HB-ban eddig csak másodpercekre mertem WEPet használni, kritikus pillanatokban. igazából még ki sem próbáltam meddig bírják az egyes motorok. van olyan is, hogy besül egy motor?

yep hb-ban kb 4-5 percig kergetőztem ki61 el egy pe2 előtt sok wep-el..... mire elértem a repteret fekete volt a motor.

HB-ban eddig csak másodpercekre mertem WEPet használni, kritikus pillanatokban. igazából még ki sem próbáltam meddig bírják az egyes motorok. van olyan is, hogy besül egy motor?

medal medal medal

A német gépek viszonylag sokáig bírják a WEP-et, főleg az MW50-el szerelt típusok, mert a benne lévő víz nem csak növelte a teljesítményt, hanem hűtést is biztosított a motornak. Egyedül a motor hőfokára kell figyelni.

medal medal

Én még sosem tapasztaltam motor rongálódást a WEPtől, pedig nagy ritkán azért huzamosabb ideig használom. Valaki írta egyszer hogy a téli pályákon folyamatosan használja mert ott jobb a hűtése, nem lesz baja...

Ez mennyire befolyásolja a dolgot ?

medal medal medal medal

Elvileg kell befolyásolnia a levegő hőmérsékletnek a repülőgép tualjdonságait, hallottam ,hogy tervben van, de, hogy megvalósították-e már azt nem tudom.

medal medal

Höjj gyerekek a HS-129B-2 egy vadállat !  

A legjobban manőverezhető gép amit valaha is repültem, a szárnya végén bármit le tudok vele fordulni, ha eléggé be tudok gyorsulni hozzá.  Sajna egy kissé lomha ( max. 420 körül megy ) dehát mégiscsak egy csatarepülő. Arra viszont tökéletes !

Szerinte mezt a smileyt a HS-nek találták ki :

:bomber:

medal medal medal medal

Én bevittem FRb re Hs-t.Kiválò tierbesorolása révén én voltam ax aki olyan gyorsan tudodd zuhani ahogy azok utaztak.Dora,K4,He,Ta,yak15,...ilyenekeket kaptam....gyors kör volt.
medal medal medal

Hmm leárazásnál megvettem az fw190 a5-öt szerintem nem rossz gép., bár lehetne nagyobb a motorja, de ez még alap.

Ha nagyon megtetszik, akkor lehet ,hogy be kellene szereznem most óccóért az fw190 japán verziót?

Kollati? vélemény? Nálad hogy szuperál a japán fw190? A typhoon mk1b-nél(azzal van tapasztalat) jobb energy fighter?( én még nem tudom eldönteni, mert az fullos, a német fw190 még alap)

medal medal medal

Szerintem érdemes, jól lehet vele húzni a japán ágat. Jobban szeretem, mint a prém A6M5 Ko-t. Egyértelműen jobb energiaharcban, nagy sebességnél se válik nehézzé az irányítás, ami a typhoonál azért megvan. 

medal medal

Én szeretem.Massziv, nagy tüzerö.A20-bau ellen jól jön.Hieneket is szeretem csak gyengék.Meg a japó 20asok nem valami erösek, de legalább kevés löszer van hozzájuk.Igaz mostanában mem megyek, mert kerülöm a Hb-t. FRB meg biztos nehéz lenne minden nemzetet jàtszhatòvá tenni.....De 500 sasért átveszem a fòkádat :-). Akármire is jò lehet...
medal medal medal

Én szeretem.Massziv, nagy tüzerö.A20-bau ellen jól jön.Hieneket is szeretem csak gyengék.Meg a japó 20asok nem valami erösek, de legalább kevés löszer van hozzájuk.Igaz mostanában mem megyek, mert kerülöm a Hb-t. FRB meg biztos nehéz lenne minden nemzetet jàtszhatòvá tenni.....De 500 sasért átveszem a fòkádat :-). Akármire is jò lehet...

El tudom adni?  :Os Mert 500 sasért odaadom!

medal medal

Sajnos nem lehet bár lehetne olyan opció is, ha valamelyik prém nem jön be.( meg mit csinálnék kettövel) Bár ha három volna akkor nézhetném alulròl ahogy magam mögõtt repülök...
medal medal medal

Inkább egy olyan opció kellene, hogy be tudjál tenni bot-okat a megvásárolandó gép mellé, hogy megnézzed hogyan viselkedik légiharcban..

A free flight az jó, de nem adja vissza milyen a gép harc közben, és mit bír.

medal medal medal

Elvileg lesz ai test repben...persze ez akkor lenne jò ha berakhatnád a kin3zett géped mellé is vásálás elött....no meg ha nem olyan fmet kapnak mint a buffalonak volt vagy a mostani oroszok berlinen
medal medal medal

Gondolod? Ez a legeslegelső köröm vele... itt is az AAA szedett ki....

Asszem fw190 függő lettem.

Jah és sikerült vele kifordulnom egy XP-55 -őt

F8 az trágya  :Ds Illetve az GA és nem vadászgép.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.