Kollati

Japán repülőgépek

Ha Japán vadászt szeretnél akkor A6M3 mod22 Ko, vagy valamelyik Ki84. Ezek a legjobbak, bárkit lefordulnak.

Azt észrevettem, hogy az A6M3-asok jobbak. Ezért is csodálkoztam rajta.

medal medal medal

atyaég, nem komálom a japcsikat, kb fél éve nem repültem az m5-öz zéróval, de ezen most ledöbbentem.

Ha jól emlékszem (nagyon)régebben 150-180 körül akart épphogy átesni, és  úgy fordult, mintha síneken menne....(stabilan és gyorsan)

Kizárt dolog, hogy ez ilyen rossz lett volna, úgy féltek tőle mint a tűztől....(f4u-ra ,f6f-re volt ez japán válasza)

Az A6M5 ekkora hulladék lenne?

Fordulóban 250 km/h-nál átesik, zizeg aztán lelövi, meg lefordulja a prémium F spitfire... :?s

Vagy 6 egységgel kellett átállítani az értékeket joystickon, hogy tudjak vele rendesen repülni.

medal medal medal

Még nincs teljesen kifejlesztve, hiányzik a "cover","wings repair" meg a befecskendező. Nem gondolom, hogy ennek a háromnak ilyen szinten kellene befolyásolni a gép tulajdonságait.

Ezek az M3-as zérók meg mintha a ló másik oldala lenne. Üldöztem egy Spitfire-t - talán F Mk IX - húzom rá a gépet, sikerült critet adni - le is esett - csak aztán vettem észre, hogy hoppá, nekem 60 km/h-re csökkent a sebességem. 8/s :Os

medal medal medal

A ki-84 :Ds

De ,hogy komoly legyek, pont a héten olvastam az angol részen, hogy az első a6m3 és az utolsó között nincs akkora/lényegretörőhalálos különbség, viszont a legelső zeronak jobb az MM-je.

A6m3 zerok közül melyik a legjobb jelenleg? :salute:

Edited by ex_levy
medal medal medal

A ki-84 :Ds

De ,hogy komoly legyek, pont a héten olvastam az angol részen, hogy az első a6m3 és az utolsó között nincs akkora/lényegretörőhalálos különbség, viszont a legelső zeronak jobb az MM-je.

Értem, köszi :Ds  amúgy ki84 nekem nem jött be :crazy:  Bár lehet azért mert nem haladok a kifejlesztésével, még modulok fele sincs meg :lol:

medal

Nekem bejött a ki-84, hasonló mint a typhoon, inkább energiaharcos, de lehet vele fordulni is.

Értem, köszi :Ds  amúgy ki84 nekem nem jött be :crazy:  Bár lehet azért mert nem haladok a kifejlesztésével, még modulok fele sincs meg :lol:

medal medal medal

Chris, megtaláltam(én szájízem szerinti) tuti gépet :Ds

A ki-61 hei-t....mióta feltupírozták a német 20mm-t egészen cucika.

(azt érezzük, hogy az assistból  1 darab a letört szárny és sokan lőnek rá dologból fakadt...)

[spoiler]34g0h10.jpg[/spoiler]

Edited by ex_levy
medal medal medal

Chris, megtaláltam(én szájízem szerinti) tuti gépet :Ds

A ki-61 hei-t....mióta feltupírozták a német 20mm-t egészen cucika.

(azt érezzük, hogy az assistból  1 darab a letört szárny és sokan lőnek rá dologból fakadt...)

[spoiler]34g0h10.jpg[/spoiler]

őt én is szeretem, bár kicsit soknak találom a br-t neki, de megtudom azért oldani :Ds

medal

Ki61 valóban jó. Eventen élmény volt vele repülni.A zerók között nagy különbség nincs . (a két A6M3)Ma Iwo Jima event van ,lehet is őket húzni. (meg B7A2-t)

medal medal medal

A ki_61 hei nagyon finom gép és szép  a belseje is. Az 5ös zéróban csalódtam én balga azt hittem ,hogy a későbbi ez előd erényeit megtartó gép fejlettebb is tehát jobb is. Ja ez itt a WT , per pill a ki-61 amit favorizálok. Az hogy a 20mm-es rendbe van téve az oké de a zérónál milyen már a  meggymag köpő.

Szóval a azért  rengeteg assistot az ember a japókkal mert lassúak a fegyvereik. Ez egy cöpöt zavaró is tud lenni

medal medal medal

A Type99-nek nem csak a tüzelési sebessége lassabb kb 40%-kal a többi nemzet 20mm-eséhez képest, hanem ebből adódóan a lövedék sebessége is! Ez elég jelentős hátrány, DE Gazsi szerint a fordulékonysága miatt még így is jó jetvadász.  :facepalm:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Valahol a fórum mélyén kérdezték, hogy a japán lövedék miért lassabb a többinél, mikor ugyanolyan hevederbe van fűzve? Ezzel indokolták. Én sem értem...  :dntknw:

De lehet, hogy csak nem merik elárulni, hogy a lövedékekben puskapor helyett sütőport, a gyújtószeg helyett pedig egy vízzel teli fecskendőt modelleztek le.  :crazy:

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Jah értem, de gondolom amilyen nagy csak bírja azért a találatokat, persze nem kell, hogy lelöhetetlen legyen csak legyen esélyem visszalőni :salute:

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.