Kollati

Japán repülőgépek

1 hour ago, LaszmenHUNGARY said:

A Ki-44-II Otsu az azért "olcsó" mert játékos által készített modell? 

Az Gaijin modell. Azért olcsó, mert csak Rang 2-es, illetve mert olyan gyorsan kilövi a lőszerkészletét, hogy gyakorlatilag csak 2-3 kattintásra van lehetőséged. :D

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Marcus9311 said:

Hogy tetszik nektek a Ki-94-II-es ?

Sehogy xd megvan de használva nem lesz még ab-be se, úgy mozog mint egy tégla, b29 ellen tervezték de me410 ott hagyott a retekbe sebességbe.

Rb-be meg a stock la7b20-al ha japánt kaptam ellennek nem is emelkedtem mert tudtam hogy úgy is az összes ki94 földizik és az legalább nem fordul le és letudom szedni :D .

shot 2017.08.27 21.36.53.jpg

medal medal medal medal medal medal

Sziasztok!

Így az ünnepek alkalmával kedvet kaptam folytatni a japán ágat, és érdekelne, hogy melyik gép az most, ami must have és szépen lehet vele húzni a fát? Anno Ki-43-III volt az, amivel húztam, talizmánt is vettem rá. Használható még az a gép? Rank IV alját kezdtem el, Ki-84 ko megvan már. N1K, Ki-83 (előtte még a Ki-109), Ki-84 otsu, P1Y1, bármerre eltudok indulni, mert semelyik sincs még fejlesztve, Ki-83-on van 798 a 80.000-ből. :) Rank IV-es prémiumok is tudnak érdekelni, ha van köztük jó. Akár még rank III is, csak azzal már nem fogom hatékonyan a rank V-öt húzni.

medal medal medal medal

Fw190 jó prém.Én ki61 hei re vettem talizmánt régen,majd az egész japót szinte azzal húztam ki.Nagyon szeretem. Simre írom,mert ott tudom mik ellen mehet.B6 N2 bomber/ torpedós is nagyon jó.( lehet rosszul írom a nevét.Amin két 20 as ágyu van, ki61 el egy tierben)

medal medal medal

2 hours ago, Siddha_HUN said:

Sziasztok!

Így az ünnepek alkalmával kedvet kaptam folytatni a japán ágat, és érdekelne, hogy melyik gép az most, ami must have és szépen lehet vele húzni a fát? Anno Ki-43-III volt az, amivel húztam, talizmánt is vettem rá. Használható még az a gép? Rank IV alját kezdtem el, Ki-84 ko megvan már. N1K, Ki-83 (előtte még a Ki-109), Ki-84 otsu, P1Y1, bármerre eltudok indulni, mert semelyik sincs még fejlesztve, Ki-83-on van 798 a 80.000-ből. :) Rank IV-es prémiumok is tudnak érdekelni, ha van köztük jó. Akár még rank III is, csak azzal már nem fogom hatékonyan a rank V-öt húzni.

Én az A7M1 prémet tudom ajánlani, jól fordul, jó fegyverzete van, és még olcsó is hogy le van árazva. Vele lehet szépen farmolni, és még nem is drága a javítása(7000 körül van, ami japán géphez képest olcsó :D ) , vagy a J2M4 Kai-t fordulása már nem a legjobb, de a fegyverzete elég erős. 

Edited by KjisszHUN
medal medal medal medal medal medal medal medal

Kikka problémák. :( 

Na szóval a probléma az hogy belépsz a csatába, a Kikka szépen repül  nincs rajta rakéta gyorsító.

8SRDqRZ.jpg
Mihent leszálltam javítani, lám kaptam két rakéta gyorsító, ami konkrétan akadályozza a futómű behúzását. 

1TUmfGn.jpg
nG9pexj.jpg

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Dzsigolo_Lanty said:

Kikka problémák. :( 

Na szóval a probléma az hogy belépsz a csatába, a Kikka szépen repül  nincs rajta rakéta gyorsító.

Mihent leszálltam javítani, lám kaptam két rakéta gyorsító, ami konkrétan akadályozza a futómű behúzását. 

Tegyél rá gombot , felszállásnál elhasználod , ledobja , futó be és mehetsz repülni :).

shot 2018.07.28 21.18.04.jpg

10 hours ago, air_fighter_hu said:

Tegyél rá gombot , felszállásnál elhasználod , ledobja , futó be és mehetsz repülni :).

shot 2018.07.28 21.18.04.jpg

Köszi a tippet így működik. :good:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Mikor gyengítették le a japán ágyúkat? Kb. két évet hagytam ki, de arra még emlékszem, hogy a Ho ágyú mindent szétszedett a Ki-84 ko-val kb. 2 mp alatt. Most meg akkora a kontraszt közte és a német MG 151-es ágyú között, hogy az valami hihetetlen. Abból még bombázókra is elég kb. 3-4 szer 6 golyó, ebből a Ho ágyúból meg ki kell lőnöm a felét, hogy leszedjek egy Corsairt...mi a fene? Nagyon nem tetszik. Jó, gondoltam inkább beleülök a Ki-84 otsuba, majd a 4 ágyú fasza lesz...hát nem, alig érzek különbséget a 2 és a 4 között, nem akarom elhinni, hogy ennyire szar volt a német ágyúhoz képest. :( Alig játszik valaki már a japánokkal, így nem is csodálom, a németekkel-olaszokkal ötször könnyebb lelőni valamit most.

Edited by SuperSaiyan_HUN

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.