Kollati

Angol repülőgépek

Végül is ráérnek vasárnap kirakni olyan 23h körül:-)
De köszi!

Ezért a legjobb barátunk a reddit.com/r/warthunder :)

Én azt látom amit a hírekbe lauchernél kiraknak...persze lehet én gondolom rosszul hogy ezt oda kêne tenni :-).Fórumon itt vagyok a simet nézem meg a news/ updatetet.
medal medal medal

Most kitették, hogy akkor lesz FB-n kvíz ha elérték a 400.000 követőt. Olyan 25 ezer kell még.

Az orosz VK-n 300.000-nél rakták ki.

medal medal medal medal medal

Wazzzegggg a Bumerángból zero-t csináltak :Os :lol:

Az asszony is felkapta a fejét miért sikkangatok :lol: (húztam neki egyet 90 fokos bedöntésnél és helyből megfordult ,erre meglepetésemre egy magas hang hagyta el az szájacskámat! :Os )

Már értem a cucc miért ment 3.3-ra

Valami javaslat a 7mm-es lőszerre? A tracer lópikulát nem ér.

medal medal medal

Én nem tudom miért istenítik ezt a sea meteort.... vezetési szempontból egy hulladék.(én hülye meg megvettem)

Mintha egy távirányítós hajót kellene irányítanod egy vödör tejfölben.És kb úgy törik a szárnya mint a hortennek.

Összegezve: rossz irányítani, és hiába gyors, ha nem lehet vele manőverezni mert törik a szárny mint a ropi.

Maradok a vampire-nél...sokkal élvezetesebb vezetni, igaz tetű lassú.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Na mmost szedtem össze magam hogy írjak(eddig káromkodtam)

Szóval  Tempest V-t sikeresen e********k, nem kicsit ,nagyon.Melegszik mint állat, és egy tehervagont csináltak belőle.

Az tette be a kaput végleg, amikor egy bf109 röhögve körbetáncolt, mint vertikálisan, mint horizontálnisan(értsd: kifordult a g**i minden irányból!), és én támadtam meg magassági és sebességi fölényből.

De felvettem a harcot, és egy sima immelman alatt KIVEHETETLEN forgásba esett a tempest! (nem lapos dugó, nem dugó csak pörgött ész nélkül a hosszengelye körül)

Na ezt úgy hívják hogy ku****a el*****tt FM!Egy ovodás csoport különbet ír! Miért kell elb*****i azt ami jól működik?

Megint szeretném megragadni a lehetőséget, hogy megköszönjem a cégnek hogy hazab****k az angol talizmánozot tempestemet és a német prémet is.Sok pénzre számíthatnak tőlem a jövőben.

edit: A mosquito 18-al 4 hónap alatt 2 talizmánozott gépet kukáztak, csak így tovább!Aztán mehettek a Volga partjára koldulni!(Na vajon ez az elégedett vevő hány talizmánt fog még vásárolni? Akár féláron is?)

Glo, remélem ízlésednek megfelelően csillagoztam ki, nem volt szándékomban ennyit káromkodni, de ez most kihozta belőlem az állatot.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Nagyon remélem, hogy jön 1.49-ben! Csodálatos gép :)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=qzmRLe2FZI4[/media]

Tempest Mk.II-n elbasztak valamit szerintem... Egy koppanás a bal szárnyra, halvány rózsaszín sérülést jelez a játék, a gép pedig kb. repülhetetlen a továbbiakban.  :good:

Ja ez már nem új dolog,  új patch feature, tempest mkV, tempest 2 is érintett. Rb-n vettem észre(SB-n nincs jelentősége, ott mindig cafatokra lőnek :Ds ), hogy halványpiros a szárny és már irányíthatatlan.(ezért is ment fel a pumpa, hogy ezzel is elrontották azt a gépet, nem csak az FM-el)

Tempest Mk.II-n elbasztak valamit szerintem... Egy koppanás a bal szárnyra, halvány rózsaszín sérülést jelez a játék, a gép pedig kb. repülhetetlen a továbbiakban.  :good:

medal medal medal

Ja ez már nem új dolog,  új patch feature, tempest mkV, tempest 2 is érintett. Rb-n vettem észre(SB-n nincs jelentősége, ott mindig cafatokra lőnek :Ds ), hogy halványpiros a szárny és már irányíthatatlan.(ezért is ment fel a pumpa, hogy ezzel is elrontották azt a gépet, nem csak az FM-el)

Király. R2Y2 is ilyen volt, csak ott azt sem jelezte, hogy sérült volna a géped, ergó nem ugrott fel a damage indicator és a gép "skine" se sérült, tehát tényleg, mintha semmi nem történt volna, de nem tudtál semmit csinálni onnantól kezdve a géppel. Bearcateken pattog a Hispano, azok meg szétlőtt aileronnal, füstölő motorral és elevator nélkül lefordulnak, lefutnak. Röhej.

Egyébként most volt egy olyan bugreport, hogy kb. 2G erő hatására letört az R2Y2 szárnya, erre a moderátor azt mondja, hogy nem tudja továbbítani a fejlesztőknek a jelentést, mert nem tudsz szolgálni két különböző, egymást alátámasztó "jelentést", miszerint több, mint 2-3G-t el kéne bírnia annak a szárnynak.  :facepalm:  Telibefosom a gatyám.

Edited by Gelesztaa

Ne is emlegesd a szétlőtt, leesett elevatort, mert elkezdek tikkelni :Ds (lásd dühöngő)

Láttam. :) Szerintem 1.49-ig én csak tankozni fogok, vagy nagyon kis tierben repülni. A napokban nem igazán játszottam, most egy pár körre bementem Tempest II-vel, kb. minden meccsen az egyetlen propelleres gép voltam a brit oldalon, fél ellenséges csapat B-57, és mostmár olyat is láttam, ami nekem totál új, mivel régen voltam már Hokkaidon (nem kár), hogy 3-4 Meteor pilóta otthagyja a picsába a csapatát, és elkezdenek körözni az ellenséges reptér felett, várva a visszaérkező bombázókat/akármit. Hát mit ne mondjak csodás.

Egyszer mentünk oroszok ellen, ott a mi fél csapatunk volt pinatával tele, Lancasterek tömkelege. Az La-9-et nagyon bírom, szerintem egy baromijó gép, mint kiderült, a Tempest II nem tud zuhanással elmenekülni előle, tartja a tempót folyamatosan és szép lassan közelít. Ami nem is baj, mert egy fair matchup, csak a Lavochkin 5.7-en csücsül, míg a Tempest II 6.3-on. Őőő igen, ez valahogy nekem nem fér a fejembe, és mindemellé figyelembe vehetjük azt, hogy az La-7-ek nem sokkal rosszabbak, mint az La-9, ha rosszabbak egyáltalán, valamint a Griffon Spitek, amik mindenben felülmúlják a Lavochkinokat pedig ugyanott vannak. Szerencsétlen japánokat most kiveszem ebből a pakliból, mert játszhatatlanok még mindig kb, de majd lesz BR recalculation SOON TM.

...na ez jó össze-vissza lett, megyek vissza tanulni. :)

Edited by Gelesztaa

Ne aggódj, minden szavadat értettem, az ember agya hajlamos kicsit szétszóródni, amikor túl sok hülyeséget tapasztal.

Jó Biokémiázást!

:salute: (majd holnap aludni is fogok)

Amúgy a Vickerses Tempestel mi a lót lehet csinálni, semmit sem találok el vele akkorákat ránt a lövés a gépen még jó hogy nem esik szét:D Alig szerelték fel vele  inkább a   Sea Furyt tolják már befele.

medal medal medal

Berlinen, vagy egyéb bunkeres pályán bunkert vadászni..

Ne csináld már, még én is eltaláltam azzal a sz**al a bunkereket, joy-al!Csak olyan távolságból kell tüzelni, mint amennyire be van állítva az összetartás, és akkor mindkét lövedék bemegy a helyére.

Amúgy a Vickerses Tempestel mi a lót lehet csinálni, semmit sem találok el vele akkorákat ránt a lövés a gépen még jó hogy nem esik szét:D Alig szerelték fel vele  inkább a   Sea Furyt tolják már befele.

medal medal medal

Most néztem hogy az angol gépek belső nézetében valami förtelmes amorf körök vannak az optikára rajzolva mintha Pistike a középső csoportból rajzolta volna őket . Meg akarják utáltatni az angol gépeket ezzel vagy mi ez? Célozzál vele na! most nézem hogy a németeknek is el van mászva de nagyon.Nem csak az angoloké ,miről maradtam le?

Edited by LudowikHun
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.