Kollati

Angol repülőgépek

Jah imádom én is ezt a kellemes helyzetet:a tempestek használhatóak, de drágák.

A spitek nagyrésze használható de drága, amelyik megfizethető az használhatatlan. és ennyi, elfogytak a britt vadászok.

a nagyágyús mosquito megvan? az gyors rp, ha berlinre, vagy egyéb bunkerekkel ellátott pályára rak és olcsó a javítása.(bár egérrel egyszerűbb lehet a tankokat lelövöldözni, joyal pötit nehézkes) Vagy a nagyágyús tempest?

hát Levy nagy csalódás ez a spit... első nap nagyon jó volt, még killt is szereztem teljsen alap géppel, de most mintha teljesen másik gép lenne... szinte téglaként viselkedik pedig csak lőszereket nyitottam ki. Kezdem rohadtul megunni, hogy az egyik nap használható gépet másik nem tudom használni, végig kell próbálnom az egész kibaszott palettát, hogy rájöjjek mi a jó éppen... :learn:

Edited by ex_levy
medal medal medal

Legalább nem izgulsz miatta,mivel biztos, hogy megdöglesz,  de ha gyorsan kiszedsz 3-4 pillboxot, az már 3k rp!Ezért vadászgéppel minimum 5 percet kell emelkedni, és 2 ellenséget lelőni!

Ja és a pénzt is hozza rendesen.Ezzel baromi gyorsan lehet fejleszteni próbáld ki.Ha ki van maxolva elég gyors is, a fél pályán kergethetnek mire utolérnek(az meg jó sok földi cél ami útba esik)

Megvan a nagyágyús mosquito, de sose használtam, nem akartam sose free kill lenni senkinek. :lol:

medal medal medal

Hokkaido eddig 2/2, kb 6 tankot tudok kilőni mire jönnek és végeznek velem, sajna csapattársak általában páholyból nézik végig majd csak halálom után hajlandóak csinálni valamit

medal

LF.MK 9-es spit megéri, van olyan jó mint az MK 16? Ezt a gépet valamiért átugrottam és sose használtam, pedig a prémium változata elég penge :Ds

medal

ŐŐŐŐ ha jól emlékszem ezen a gépen sikerült HÁTON repülve bedugózni :lol:   Legalább változatos volt az, hogy fejjel lefelé pörögtem mint a búgócsiga.Ezt más géppel nem tudtam még megcsinálni :crazy:

LF.MK 9-es spit megéri, van olyan jó mint az MK 16? Ezt a gépet valamiért átugrottam és sose használtam, pedig a prémium változata elég penge :Ds

medal medal medal

Tegnap  mondom veszek valamit,fogtam négyezer v mennyit és vettem egy kis holmit lett némi sasom ugye szemezek a Mustang MkIA val tesztelgetem és elég szépen repül valahogy kézre áll nekem joyal kőtcsek e rá?Az ágyúk eléggé vonzóak számomra a puskalőszerekből elegem van.A prémium hozadéka is eléggé kedvező. Amúgy is a tájfun tempest vonalon haladok picit elegem van a spitfiret mindenkinek dologból.

Mi lett velem :facepalm:  pénzt fizettem gazsiéknak,de ők a hibásak mert hozzám vágták a laggot  a múltkor.

medal medal medal

A mustang-ot meg ne vegyed! Magas a BR-e, és ez nem az amcsi mustang, gyenge a motorja stb.Nekem megvan, de amióta(kb 3/4 éve) megemelték a BR-t kb 2x mentem vele....

De Chris-nek is megvan majd ő is elmondja a szívásait  játékélményeit vele.

Tegnap  mondom veszek valamit,fogtam négyezer v mennyit és vettem egy kis holmit lett némi sasom ugye szemezek a Mustang MkIA val tesztelgetem és elég szépen repül valahogy kézre áll nekem joyal kőtcsek e rá?Az ágyúk eléggé vonzóak számomra a puskalőszerekből elegem van.A prémium hozadéka is eléggé kedvező. Amúgy is a tájfun tempest vonalon haladok picit elegem van a spitfiret mindenkinek dologból.

Mi lett velem :facepalm:  pénzt fizettem gazsiéknak,de ők a hibásak mert hozzám vágták a laggot  a múltkor.

medal medal medal

A mustang-ot meg ne vegyed! Magas a BR-e, és ez nem az amcsi mustang, gyenge a motorja stb.Nekem megvan, de amióta(kb 3/4 éve) megemelték a BR-t kb 2x mentem vele....

De Chris-nek is megvan majd ő is elmondja a szívásait  játékélményeit vele.

Tudom hogy nem az amcsi mustang. De a táfun prém megvan a spitire nincsen kavics és tudok vele repülni. Azon felül elkezdett nem érdekelni a br,  a propisok után,szabira megyek a játékkal és megvárom mi lesz vele. Merthogy szerintem a sugárhajtású gépek nem a második világháború gépei. A tankok még sehol sincsenek.

Szerk:

Oké de most nem is veszek mert lett egy ilyenem végre:

[url=http://postimg.org/image/5yhcnd98f/]shot_2014_11_29_12_12_04.jpg[/url]

Csak jók a tájfunok valamire :Ds

Rá is gyúrok aTempest II re

Edited by LudowikHun
medal medal medal

Mustang mkia-t tényleg ne vedd meg, katasztrófa... nagyjából 10 fokon tudd emelkedni, van bombázó ami jobban emelkedik.... Tényleg lehet szépen manőverezni, de sajnos a mostani amcsi csoda gépeknek ez vajnyi kevés, és ezen a br-en csak hokkaidot kapnál. Én nagyon szeretem kedvenc gépem volt, de most csak ott porosodik és nem tudom semmire sem használni. :(s

medal

Nos mégis megvettem és nem kaptam Hokkaidót egyet sem eddig  első reál csatám joyal és két pöttyintésre égett is a meg is lett az első győzelmem. Simben is reptettem és assistok jöttek négyből kétszer nem értem el a repteret visszafelé egyszer leszálltam de szétkapták a földön, egyszer meg odacsaptam leszálláskor. Nem rosszabb mint a többi masina és amíg nem kell jetektől tartani addig jó ez is. Szépen kerestem vele eddig. Szerintem sepregessed le és állj hozzá pozitívan ne élből a br-t nézzed meg milyen ellenfelei vannak szedjél le csak egyet máris jobb lesz hidd el lefordulja a gépek többségét. Simre azt kell mondjam hogy irányíthatósága miatt jó.

Edited by LudowikHun
medal medal medal

Én csak rb-zek és mióta hokkaidot kapok csak, azóta ezt sem veszem elő, nem tudom biztos átok ül rajtam, de 3 hónapja én mást még nem kaptam angol géppel, na jó br 4 alatt néha kapok mást is, de efölött nem volt más hónapok óta, ha napi 5 csatát mentem akkor sem és akkor sem ha 30+...

medal

Mijahalál, már gépeket is osztogatnak nem csak pénzt? :Ds

Van ez a kvízes event most, azt csinálom :)

Megcsináltad a VK-n? :)

Aha, így megszereztem a matricát és a DB-7-et. Sajnos a román He 112 és a LaGG-3-23 már megvan, így a 7. győzelemért nem kaptam semmit.  :(s

Van egy hétvégi Event, amin gépeket lehet nyerni. 3 félét összesen. Ehhez ki kell tölteni egy kvizt, meg nyerni kell 7 meccset amiben legalább 75% az activity. Egyelőre a kviz csak az orosz VK oldalon elérhető, de az achievementek között szerepel, h a FB-n is rajta lesz, de egyelőre még nincs.

A győzelmeket viszont számolja.

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.