Kollati

Angol repülőgépek

Öhm most vagy én nem tudom melyik gép ez, vagy eddig mindvégig csak képzeltem, hogy fw-ben ülve épp hogy letudtam ezeket rázni 800km/h-nál mikor már nekem is pirosan villog, hogy ideje lassítani  :Os 

medal

Ez a tesco gazdaságos griffon, spitfire mk XIVe(ebből jó fejleszteni a meteort), köze nincs az mk 22-höz.(leginkább a mi a halált kezdjek vele kategória)

Öhm most vagy én nem tudom melyik gép ez, vagy eddig mindvégig csak képzeltem, hogy fw-ben ülve épp hogy letudtam ezeket rázni 800km/h-nál mikor már nekem is pirosan villog, hogy ideje lassítani  :Os

medal medal medal

Ez a tesco gazdaságos griffon, spitfire mk XIVe(ebből jó fejleszteni a meteort), köze nincs az mk 22-höz.(leginkább a mi a halált kezdjek vele kategória)

Hm pedig ezzel szívattak már meg eleget.. ki van fejlesztve minden modul rajta?

medal

Olyan 8-10 meccs óta a legelső modulnál tartok!(3300 rp ááááááááá) :Ds  Vagy letöröm a szárnyát, vagy szitává lőnek. :?s

Hm pedig ezzel szívattak már meg eleget.. ki van fejlesztve minden modul rajta?

medal medal medal

Akkor ez lesz a bibi, biztos vagyok benne, hogy jó gép.. csak hát ki kell fejleszteni erre is mindent mint legtöbb gépre :good:

medal

Azért is bajlódok még vele, látok benne valamit, 1000x jobb vezetni mint a többi spitet, de ez sajna egyenlőre az ellenfeleivel szemben még nem elég.

Ebbe tényleg bele lehet rokkanni agyilag....

más téma: vampire-val nem értem utol az f-80c-t (a vamp is alap)...... szóval akkor az az amcsi csoda mit is keres a propisok között igen gyakran?

Akkor ez lesz a bibi, biztos vagyok benne, hogy jó gép.. csak hát ki kell fejleszteni erre is mindent mint legtöbb gépre :good:

medal medal medal

Én mondjuk pont azokkal találkoztam akik tisztán bnz-ek, nem tudtam őket bevinni a málnásba.Ahogy elkezdem fordulni/leborítani mentek a köv nagy körre.(szóval nem kezdők voltak, de engem is nehéz lelőni egy jól manőverező géppel :Ps )

Egyedül a meteorok érték utol őket(ezért is vagyok rájuk kíváncsi)

...mindenkivel head on-ba menjen és lezuhanjon! :Ds

medal medal medal

Én ritkán láttok jó amcsi jet pilótákat, jó persze főleg azért mert nincs jetem, de amit látok az sajnos az, hogy ész nélkül mennek és aztán sírnak, hogy nem elég op a jetük :facepalm:

medal

Chris nyugodtan indulj el a meteor felé, igen kezes gép jó fegyverzettel.Még a szárnyát sem sikerült letörnöm.

Kezelhető ellenfeleket kap(kivéve azok a nyomorék jet bomberek, amit alapon nem ér utol, nem baj majd a sea meteor az gyorsabb)

Szóval nyugodtan vágj neki, nekem tetszik a gép.

medal medal medal

Chris, ahogy bontogatom ki a modulokat és kezdem megszokni ezt a gépet a spiti XIVe nem is olyan rossz.Csak nagyon kell vigyázni a kicsikének a szárnyaira.

És 110%-ad a meteor fejlesztésére, ez mondjuk neked lesz majd fontos :Ds És relatíve olcsó is a javítása.

medal medal medal

Levy mindjárt meg van a kicsike, még ma kihúzom azt a 20k rp-t.... Szárnyai annyira törik mint a többi spitnek vagy jobban?

Edited by chris002
medal

Fogalmam sincs, nem repkedtem a többi spitivel, azért ne húzzál 550-600 körül egy teljes kitérítést...Azonkívül jól fog működni....egérrel.(joy-al borzalmas egykicsit, nem spitiként működik, komolyan mondom úgy kell repülni vele, mint egy fw190-el csak kisebb sebességen, mert joy-al nem kanyarodik...semerre)

Levy mindjárt meg van a kicsike, még ma kihúzom azt a 20k rp-t.... Szárnyai annyira törik mint a többi spitnek vagy jobban?

medal medal medal

nah akkor ezt ki kell tapasztalnom! Egyébként most bejönnek a spitek, csak néha elfelejtem a kb 500-as forduló limitet, sajnos(joyosoknak nem sajnos mert ez jó hír nekik) egérnél ha hirtelen teljesen kihúzom oldalra 500 felett az instruktor is letöri a szárnyat :lol:

medal

Levy te is tapasztaltad, hogy bármilyen találatod van akkor az rögtön a motort érinti? bárhol találnak el rögtön motor kaput :facepalm:

medal

Nem én ilyet nem, sőt pirosra lőve a gép, és még vezethető maradt.És egy csomószor eljutottam a reptérig, és le tudtam szállni javítani.

Gondolom a 14e spitiről volt szó.

Levy te is tapasztaltad, hogy bármilyen találatod van akkor az rögtön a motort érinti? bárhol találnak el rögtön motor kaput :facepalm:

medal medal medal

hát Levy nagy csalódás ez a spit... első nap nagyon jó volt, még killt is szereztem teljsen alap géppel, de most mintha teljesen másik gép lenne... szinte téglaként viselkedik pedig csak lőszereket nyitottam ki. Kezdem rohadtul megunni, hogy az egyik nap használható gépet másik nem tudom használni, végig kell próbálnom az egész kibaszott palettát, hogy rájöjjek mi a jó éppen... :learn:

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.