Kollati

Angol repülőgépek

Tanács Tempesthez SB-re? Azt hallottam róla hogy jó energiaharcos, de azt kétlem a péklapát szárnyaiból meg a tömegéből ítélve.

Hát realisticon jó energia harcra és valamilyen szinten forduló harcra is, ahogy egyszer Levy mondta egy szteroidos typhoon és sebesség lockot is jóval később kap.

medal

Utolsó tempest megéri az árát? Van már benne 30k rp de igazából most néztem, hogy ha spitet húzok akkor utána lehet jetet fejleszteni és ha nem jobb mint az első tempest akkor inkább hagyom és fejlesztek spitet :)s

medal

Egy ilyen kell :D

[spoiler]hurricanexiv1.jpg[/spoiler]

medal medal medal

4x valamilyen Hispano, szerintem Mk II.

Fegyverzete?

medal medal medal

Lesz mostanában egy kis időm, úgy ,hogy elindultam az angol ágon a meteor felé.

Az első meteort helyezzem üzembe(megéri? használható?), vagy tartalékoljak a sea meteorra.(állítólag az opabb :Ps )

edit: A venom fb4 meg kiféle, miféle gép lesz? (a vampire már megvan...)

Edited by ex_levy
medal medal medal

Hát meglátjuk milyen lesz.

A játékba úgy láttam az utolsó, legkiforrottabb verzió került be.

Kicsit aggaszt, hogy vadászbombázó volt, kíváncsi vagyok a vadászokkal hogyan boldogul majd.

még 1-et nem értek:

"The final Venom for the RAF was the single-seat FB.4 which first flew on 29 December 1953." -----> mikor van a játék dátum zárása? nem 1950-52-nél?

úgy néz ki jóféle, meglepően gyors, és ha még mellé örökli a vampire kanyarodási tehetségét akkor szerintem majd hullanak tőle a migek  :Ds

(feltéve ha a repülési modellje normális lesz, és nem egy zsák téglát kell koreában röptetnünk Venom néven)

medal medal medal

Lehet, hogy még az ősidőkben beszélgettünk erről Kollatival. Nem szigorúan a koreai háborút nézik, hanem el akarják kerülni a radar, és az irányított rakéta korszakot, mert az már egy teljesen másfajta játékot eredményezne amit ők nem szeretnének.Vagy valami ilyesmi  volt, már rég volt.

'53 a vege. A Koreai haborut nezik, de az egesz evet. Szoval nem allnak meg julius 27-nel.
Mondjuk belejuk lehetne kotni, mert azt mondtak, hogy a haboru vegeig es az meg ma is tart. Szoval johetnek a modern dolgok is.:-)

medal medal medal

Te szerintem a derék mérnökök kikapcsolhatóra tervezték :Ds

Valószínű csak a kötelékparancsnok üzemeltette a radart(vagy széthúzták annyira a köteléket, hogy ne zavarja a saját gép a vételt), vagy esetleg egy felderítő akit előre küldtek nézelődni.

Én remélem, hogy az SB-be beteszik rendesen. Azt majd csilingel a pónin a tolatóradar. :) Bár remélem kikapcsolható volt, mert kötelékrepülésben nem lenne jó. :)

Edited by ex_levy
medal medal medal

De legalább a fórum szabályzatának megfelelően beszélgettünk, repülőgépekről. :Ds

Apropó te mit gondolsz a meteor-ról, vagy a sea meteor-ról. az utóbbit kellene üzembe helyeznem, vagy az első is használható?

(az orosz jetekben az nem tetszik, hogy van 3 pöttyintés lőszered amit egy pillanat alatt kell pontosan a mozgó célra kiszórnod 500-600 km/h-s sebességnél, amihez én még kicsi vagyok :lol: .Az la-15 meg egy érdekes idegbeteg nő.....röviden)

Na levy jól elbeszéltünk egymás mellett én a mustangra gondoltam te meg az me410-re. Ráadásul egy angol gépes topicban. :Ds

medal medal medal

De legalább a fórum szabályzatának megfelelően beszélgettünk, repülőgépekről. :Ds

....

Sőt még egy GM-et is belevittünk. Menthetetlenek vagyunk. :salute:

A kérdésedre is válaszolok.

Még amikor RB-ben játszottam akkor az f4 meteor valami nagyon durva volt, Jobb volt az f8-nál. Én F-80C-el rendesen küzdöttem az életben maradásért. A Sabre (Hokkaido RulZ) elég lett volna ellenük, de nem volt kedvem kifejleszteni stockon meg kaki. Ugyan ez volt a mig-15-el is. Utána jött az SB ott meg nem jetekkel akartam kezdeni. Bár egy adag tesztet mentem a Vampire-al. Nagyon tetszik az a gép külsőre. Az a baj, hogy azóta kijött egy adag patch, (most például egy olyan ami visszaállította az ez előtti patch-et. :lol: ) Szóval nem biztos, hogy jó ez a tanács. Ami biztos, hogy az f4 tolóereje a duplája az f3-nak. Szóval az mindig is durván erősebb lesz az első verziónál.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Oké valaki adjon tanácsot a spit 14e-re. a probléma a következő:

Hogy a halálba lehet vele bárkit megtámadni mivel:

-BnZ-re minimálisan is alkalmatlan, mivel ,ha átlépi az 550 IAS-t(ami ugye a normális közlekedő sebessége nem is tudom.... minden más gépnek amivel találkozik) , akkor egy enyhe mozdulatra törik mind2 szárny.

-Fordulóharc...japánoknál na nem kellene, amcsiknál a sörmacska sem hülye, nem fordul veled horizontálisan, vertikálisan meg a földbe döngöl simán.(a japcsik meg csak csupán helyből fordulnak meg)

Na szóval, se bnz, se forduló semmilyen irányban akkor most mi van?

egyébként ez az első spiti amelyik nem dugózik indokolatlanul, szóval van benne valami, csak hogyan lehetne kihozni.

Edited by ex_levy
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.