Kollati

Angol repülőgépek

Köszi a videót, így már érdemes lesz rámenni.Szegény amcsik....

Mostanában egy kicsit megteltem az oroszokkal, jó lesz a változatosság.

Láttam egy összehasonlító videót a régi és az új FM-ről, hát ég és föld a különbség :D

Itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=RylL72PeQNo

medal medal medal

Gép analízis Mosquito ikszvéííí(18-------- az 57mm-es szörny :Ds ):

Alapvetően szerethető gép, és ami még fontosabb egyenlőre remek lion farm gép.

Dolgoztak a srácok az FM-en, mivel amikor utoljára játszottam a szúnyoggal, akkor joyal a repülhetetlen kategóriát képviselte, most egész jó.

Az me410-et egy kis ésszel ki tudod manőverezni, sokkal könnyebben agilisebben repül mint a német kétmotoros.

Az 57mm-es ágyúja egy igazi csoda.......csoda, ha eltalálsz vele valamit 1km-800 méterről, ugyanis előfordulhat, hogy kb másfél ház szélességben szór!(és van némi problémája a hit regisztrációval is.) Inkább 500 méterről érdemes tüzelni vele, ott már nagyobb az esély a találatra.

Földi célok támadásánál érdemes 10 fokos szögben ereszkedni min 75% levett gáznál, mivel ha nem figyelsz felgyorsulsz, kapsz egy sebesség lockot a kormányszervekre, és utána a vakondok társadalmát erősíted. A light pillbox 1 hit!!

Repcsit is érdemes lőni a nagyágyúval időnként nagyon szépen széthullanak tőle, de csodára ne számíts....(egyik puma kolléga kapott 3db 57mm-est a dupla törzsű p-51-be és csak utána volt hajlandó lezuhanni...)

A gép javítása 5000 körül van, ezt kb 2 pillboxxal túl tudod szárnyalni, utána már termel vesztes csatában is.

Szó mi szó, jó a gép, addig játszatok vele, amíg gaijinék észre nem veszik.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Gép analízis Mosquito ikszvéííí(18-------- az 57mm-es szörny :Ds ):

Alapvetően szerethető gép, és ami még fontosabb egyenlőre remek lion farm gép.

Dolgoztak a srácok az FM-en, mivel amikor utoljára játszottam a szúnyoggal, akkor joyal a repülhetetlen kategóriát képviselte, most egész jó.

Az me410-et egy kis ésszel ki tudod manőverezni, sokkal könnyebben agilisebben repül mint a német kétmotoros.

Az 57mm-es ágyúja egy igazi csoda.......csoda, ha eltalálsz vele valamit 1km-800 méterről, ugyanis előfordulhat, hogy kb másfél ház szélességben szór!(és van némi problémája a hit regisztrációval is.) Inkább 500 méterről érdemes tüzelni vele, ott már nagyobb az esély a találatra.

Földi célok támadásánál érdemes 10 fokos szögben ereszkedni min 75% levett gáznál, mivel ha nem figyelsz felgyorsulsz, kapsz egy sebesség lockot a kormányszervekre, és utána a vakondok társadalmát erősíted. A light pillbox 1 hit!!

Repcsit is érdemes lőni a nagyágyúval időnként nagyon szépen széthullanak tőle, de csodára ne számíts....(egyik puma kolléga kapott 3db 57mm-est a dupla törzsű p-51-be és csak utána volt hajlandó lezuhanni...)

A gép javítása 5000 körül van, ezt kb 2 pillboxxal túl tudod szárnyalni, utána már termel vesztes csatában is.

Szó mi szó, jó a gép, addig játszatok vele, amíg gaijinék észre nem veszik.

Köszönjük információit, az adatokat továbbítottuk az illetékes szerveknek! :salute:

Holnap már bele se ülj :lol: :lol: :lol:

• Upvote 1
medal

Köszönöm

ez jó hír. arra gondoltam, honap a sörmacskáról írok, után valamelyik op orosz gépről... :Ds

(de nagyot fogok röhögni, ha mától tényleg repülhetetlen lesz a mosquito :lol: )

Köszönjük információit, az adatokat továbbítottuk az illetékes szerveknek! :salute:

Holnap már bele se ülj :lol: :lol: :lol:

• Upvote 1
medal medal medal

Köszönöm

ez jó hír. arra gondoltam, honap a sörmacskáról írok, után valamelyik op orosz gépről... :Ds

(de nagyot fogok röhögni, ha mától tényleg repülhetetlen lesz a mosquito :lol: )

Esetleg egy hosszabb élmény beszámolót nem ejtenél a griffon spitekről? :Ps

• Upvote 1
medal

Pontatlan FM, elcseszett BR, nem kell többet mondanom. Játszd, amíg nem fixelik.

Esetleg egy hosszabb élmény beszámolót nem ejtenél a griffon spitekről? :Ps

OMG Beaufighter Mk21........ez már alapon állat..... :facepalm:   (még csak most próbáltam ki)

a 44 sec fordulási időt az adatlapról felejtse el mindenki, mert olyan mintha egy közepesen lomha vadászt vezetnék.

Szó ne érje a ház elejit, én csak földi célok támadására használom(ha németek ellen vagyok), meg majd hokkaidón egy sűrűcsuklás előidézésére a b-17-nek :lol:

Edited by ex_levy
medal medal medal

Nagyon Fontos!

Aki joy-t használ az messzire kerülje el a spitfire mk XIVe-t.... valami borzalom az FM-e :Os  A használhatatlan kategória egyenlőre! (egy sima immelmant nem  tudtam vele megcsinálni, akármilyen óvatos voltam!)

medal medal medal

A tempest nekem tetszik, nagy tűzerő, jó manőverező képesség, nagy sebesség..

Képzelj el egy typhoont szteroidon, sokkal nagyobb sebességen életbe lépő kormánylockal.

Skacok vélemények a tempestekről? Mennyire használhatóak, hogy érdemes velük játszani!? :salute:

medal medal medal

A tempest nekem tetszik, nagy tűzerő, jó manőverező képesség, nagy sebesség..

Képzelj el egy typhoont szteroidon, sokkal nagyobb sebességen életbe lépő kormánylockal.

Ez lesz az én gépem! :D Köszi Levy!
medal

csinálok majd róla vidijóóót, jó?

Hogy meg tudd nézni mit tud.Meg hogyan kell vele közlekedni.

Ezer köszönet érte! :salute:

medal

Azt én is megköszönöm, a múltkori Typhoonos is elég jó volt  :good:

csinálok majd róla vidijóóót, jó?

Hogy meg tudd nézni mit tud.Meg hogyan kell vele közlekedni.

medal medal medal

Egész jó a "kis" Spit IX-es, szigorúan egérel és arcade alatt (másként nem is próbáltam): félig fejlesztve már beéri a fullos elődjét (Vb), a 3-mas csomaggal meg már (jócskán) túl is szárnyalja azt - végre, lehet a bombázók ellen is emelkedni, amiben az elődje nem egy nagy szám - , miközben "csak" 0.6 BR a különbség (a Typhoon 1b/l-nél sokkal jobb, élvezetesebb a csata vele).

Ennek megfelelően egész jó közegben lehet szárnyalni - néha - és gyűjtheti vele a sikerélményeket a nem (annyira) repülni tudó is. A keresőképessége is jobb, mint a szintjén lévő brit egymotorosoké - egyenlőre - , így az XP-t, lion-t is elfogadhatóan hozza.

Nekem az univerzális-lopakodó kombó vált be a lőszertípusoknál (7,62-20 mm), a Hispano páros simán elmehetne német 30 mm-esnek is akár és már megfelelő mennyiségű a lőszerkiszabat is (a Vb-nél a csak 120 db nagyon visszafogja azt a gépet)  - annyi hátulütője van, hogy az átlagos 30 helyett 40 pöttyöt igényel a 'fegyverkarbantartásra', hogy ne akadjon el minden 1-2 lövés után, az első fejlesztéssel meg már hoszabb sorozatok is kivitelezhetőek.

Tanács Tempesthez SB-re? Azt hallottam róla hogy jó energiaharcos, de azt kétlem a péklapát szárnyaiból meg a tömegéből ítélve.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.