Kollati

Angol repülőgépek

Jah azt tesztrepülésen láttam, hogy simán 750-800-al tud zuhanni, mint az fw190-ek :Os

Még ha nem is túl jól irányítható joyal akkor is annyival jobb mint bármelyik német gép, hogy nevetve fogod őket szitává szaggatni vele....

Edited by ex_levy
medal medal medal

Jah azt tesztrepülésen láttam, hogy simán 750-800-al tud zuhanni, mint az fw190-ek :Os

Igen gyors mint az fw és természetesen angol fordulást kapott, kiváló tűzerővel... végül is mindent tudd amit egy vadásznak tudnia kell hátrányok nélkül

medal

akkor nem helyezem üzembe, megyek vissza bostonozni, meg avengerezni, az új két low tier kedvenc :Ds

Igen gyors mint az fw és természetesen angol fordulást kapott, kiváló tűzerővel... végül is mindent tudd amit egy vadásznak tudnia kell hátrányok nélkül

medal medal medal

akkor nem helyezem üzembe, megyek vissza bostonozni, meg avengerezni, az új két low tier kedvenc :Ds

Nekem összes kedvencemet elk*rták :lol:

medal

Te, az avenger az egy csúúcs, nem tud felszállni(joy), de ha felszáll akkor jól repül, plussz 1100 egy AAA, vagy arty, és 4200 egy light pillbox(alapból 4 db 500 fontos bomba, ami 4 pillbox)... a gép javítása 4k.....

Numost a félvak, nyomorék wt játékos összehozza a javítási költséget 3 perc alatt(amíg odaér a földi célokhoz), utána már plussz

medal medal medal

Te, az avenger az egy csúúcs, nem tud felszállni(joy), de ha felszáll akkor jól repül, plussz 1100 egy AAA, vagy arty, és 4200 egy light pillbox(alapból 4 db 500 fontos bomba, ami 4 pillbox)... a gép javítása 4k.....

Numost a félvak, nyomorék wt játékos összehozza a javítási költséget 3 perc alatt(amíg odaér a földi célokhoz), utána már plussz

Ja megvolt a 4 pilbox plusz egy krit és 8 hit a fw109A-5 ből ami leszaggatott az égről, pedig 590 a menekülő sebesség és ketten próbálták legyilkolni de csak leszedett. Ja és nem éltem két percet.

medal medal medal

A közös meccsünkben kb 16 földi célt szedtem ki, ....

Ez a bombázók élete kinyírják őket :Ds

de megéri szerintem avengerrel...

30bnybb.jpg

Ja megvolt a 4 pilbox plusz egy krit és 8 hit a fw109A-5 ből ami leszaggatott az égről, pedig 590 a menekülő sebesség és ketten próbálták legyilkolni de csak leszedett. Ja és nem éltem két percet.

medal medal medal

A 2b karburátoros, az 5b befecskendezős, tehát nem áll le a motorja ha lenyomod az orrát. A 2b szerintem jobban irányítható, az 5b-nek szeret átesni a jobb szárnya, vigyázni kell vele.

Megkérdem újra.

medal medal medal

Az amerikai Avenger se tud felszállni hordozóról, ha torpedó van a hasában (gondolom a bombateher is 1 tonna körül van, úgyhogy ugyanaz lehet a helyzet).

Nyomd be a féket, take off flaps, pörgesd fel a motort WEP szintre, engedd el a féket, és akkor éppen-éppen nem esik be a tengerbe. :D

Te, az avenger az egy csúúcs, nem tud felszállni(joy)

medal medal medal

A B25-el is kb ugyanígy lehet felszállni a Gmolask (vagy mi) mapon. Roppant rövid kifutó, és mögötte domb is van. Konkrétan a dombél irányába kellett becsűrnöm a gépet h le ne érjen a szárny. A csapattársak lentről nézték, meg Spectatorban, meg is dícsértek h sikerült :) (Én elsőre nem hittem benne, de meg kellett próbálni)

Az amerikai Avenger se tud felszállni hordozóról, ha torpedó van a hasában (gondolom a bombateher is 1 tonna körül van, úgyhogy ugyanaz lehet a helyzet).

Nyomd be a féket, take off flaps, pörgesd fel a motort WEP szintre, engedd el a féket, és akkor éppen-éppen nem esik be a tengerbe. :D

medal medal medal medal medal

Közben az avenger felszállásra egy megoldás:

Flaps takeoff full wep- épphogy elemelkedik 140 körül ekkor kicsit előre nyomod az orrát majd flaps combat, tartod vízszintesen vagy egy nagyon enyhe 3 fokos emelkedéssel kb 260-ig, majd flaps be és emelkedsz amit bír.

Ha egyszer repül akkor már nincs vele gond, szépen lehet terelgetni, és baromi stabil a gép, nincs hintázás/ugribugri stb ,jól lehet vele célozni.

Ha rögtön becsukod a flaps-t elemelkedés után, akkor nagyszerű roncs leszel a kifutó közepén.

Egyébként 500 goldért baromira megérte, nyugisan lehet vele farmolgatni.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Új motor, új propeller, meg számos egyéb kisebb módosítás.

A 2b karburátoros, az 5b befecskendezős, tehát nem áll le a motorja ha lenyomod az orrát. A 2b szerintem jobban irányítható, az 5b-nek szeret átesni a jobb szárnya, vigyázni kell vele.

Kösz nektek! Akkor úgy tűnik mindkettő jó barátom lesz amint megkapom a Logitech joystickom

medal

Kösz nektek! Akkor úgy tűnik mindkettő jó barátom lesz amint megkapom a Logitech joystickom

Én szeretem mindkettőt annyi hogy a 2b fullra kivan húzva szeretem repülni joyal. De az átesésre jobbra hajlamos ez is .Az 5b zuhanásban és sebességben is jobb szerintem.Plusz a 42 43 ágyú fejlesztés is sokat dob a használhatóságon nem akad el kisorozható az egész öv. .Szerencsével 20-30 lőszer és az ellen darabokban.

Edited by LudowikHun
medal medal medal

Én szeretem mindkettőt annyi hogy a 2b fullra kivan húzva szeretem repülni joyal. De az átesésre jobbra hajlamos ez is .Az 5b zuhanásban és sebességben is jobb szerintem.Plusz a 42 43 ágyú fejlesztés is sokat dob a használhatóságon nem akad el kisorozható az egész öv. .Szerencsével 20-30 lőszer és az ellen darabokban.

Melyik lő gyorsabban és melyik lövi le nagyobb erővel az ellenséget? Az 1942-es vagy az 1943-as? (Túlzottan szeretem szórni a lőszert és mindig emiatt vagyok bajban)

medal

A tűzgyorsaság nem változik csupán a fegyverek technológiája fejlődik. A 42 hosszabb csöveket és lő gáz visszavezetéses csillapító rendszert kapott. Valamint fejlesztettek a fegyver hűtésén is ezáltal csökkentve a meghibásodások számát. A 43 ua mint a 42 csak grafitos olaj kenő hűtő anyagot kapott valamint egy erősebb rugószerkezetet még tovább javítva a fegyver megbízhatóságát. 

medal medal medal

Huhh bocs, le kellet duplázni az oroszokat. ÉS annyi gép volt ott  földközelben, forgolódva hogy nem tudtam nekik ellenállni :Ds Pedig földközelben életveszély a p-39, ha akkor dugózik akkor kampec...

[spoiler]Levy mit kerestél te itten?  :?s  :Ds

shot_2014.05.13_20.19.10_www.kepfeltolte

[/spoiler]

Úgytűnik a stock Spitfire Mk IIb egy trágya.

Hogyan tudnám kivinni ászra? Várjak amíg meg nem lesz a joystickom és aztán sim?

medal medal medal

Ma sikerült pár normálisabb SB kört csapni a Typhoon Mk Ia-val hármasban, 2 csata 2 kill :D

medal medal medal

A vampire-t érdemes kifejleszteni?Elméletileg kapott új fm-et....Mostanában rákattantam a low budget jetekre :Ds  És jó lenne arrogáns amcsikat irtani hokkaido-n :Ps

Haladok felé, szóval remélem érdemes :Ds

medal

Láttam egy összehasonlító videót a régi és az új FM-ről, hát ég és föld a különbség :D

Itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=RylL72PeQNo

A vampire-t érdemes kifejleszteni?Elméletileg kapott új fm-et....Mostanában rákattantam a low budget jetekre :Ds  És jó lenne arrogáns amcsikat irtani hokkaido-n :Ps

• Upvote 1
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.