Kollati

Angol repülőgépek

Naszóval megállapítom, hogy a mosquito a játék egyik legrosszabb gépe joy-al....aki teheti kerülje messzire....

Szívem szerint adnám el, de ez ugye nem lehetséges.(2000 méteres zuhanás után nem tud lehagyni btd-1-et  sem.... meg semmit a saját szintjén....... micsoda egy virtuóz angol hulladék)

medal medal medal

Köszi Levy, hogy ránéztél, azért érdekes, hogy amik a valóságban nagy sikereket és hírnevet szereztek, itt játékban van, hogy egyáltalán nem teljesítenek jól... a királynőért elégni, meg ér! :Ds :Ds

medal

2 meccsből, csak 2x gyulladtam meg... nem rossz arány ,nevezzük 100%-nak...

Köszi Levy, hogy ránéztél, azért érdekes, hogy amik a valóságban nagy sikereket és hírnevet szereztek, itt játékban van, hogy egyáltalán nem teljesítenek jól... a királynőért elégni, meg ér! :Ds :Ds

medal medal medal

A prémium Typhoon Mk. Ib-vel joystickkal mit érdemes csinálni RB/SB módokban? BnZ nagyon körülményes az 550 km/h-nál felkeményedő kormányfelületek és az orsózás teljes hiánya miatt, fordulóharcra se tűnik a legideálisabbnak, bár a semminél jobb. Olyan zavaró, hogy ott van, prémium, kéne a Tempest, de nem tudok vele mihez kezdeni...

medal medal medal

Mivel a tempest V nagyágyús változatába nincs HE lőszer kb használhatatlan a gép... Azért annyi a javítása amennyi.

Light boxokért sem dob sokat.Harckocsik ellen viszont jó lesz.

Edited by shoji_
medal medal medal medal medal medal medal

A spitfire F. mk XVI mennyire használható gép, már jó régóta ott pihen a garázsban de eddig nem volt kedvem elővenni, de ha használható, szívesen repkednék vele :Ds

medal

A spitfire F. mk XVI mennyire használható gép, már jó régóta ott pihen a garázsban de eddig nem volt kedvem elővenni, de ha használható, szívesen repkednék vele :Ds

Nah srácok, senkinek semmi tapasztalat vele? :(s

medal

Kissé tanácstalan vagyok, ezért megkérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Arcade módban mit kéne kezdeni a T3-as, stock Wellingtonnal a T3-T4-es csatákban?!

Az ábra az, hogy se nem megy, se nem emelkedik, se nem rettent el, így még a térkép közepéig sem érek el vele, amikor az ellenfél csatarepülői/vadászai már fordulnának rám - 1-1 rövid sorozat lennék nekik, mert "kipróbáltam" - , ami ellen csak a "J" gombra való rátapadást ismerem, mint ellenszert, hogy legalább ne rajtam hízzanak a gaijin ******-sége miatt, pláne nem a prémiumgépes fragtolvajok!

Ezért még a T3-as He-111 garázsba állítása is kérdéses - ha ezen tapasztalatok után (full stock T3-as gépparkal a T4-esek hordái ellen) bármelyik nemzettel is el akarnék lépni a T2-es szintről... - , mert az is hasonló paraméterekkel rendelkezik...

Talán ha próbálnál kerülni a térkép széle felé, nagy ívben? Csak tipp, nem vagyok nagyon járatos arcade-ban, de ha csak a killre mennek, nem fognak érted 8-10 km-t repülni.

Kissé tanácstalan vagyok, ezért megkérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Arcade módban mit kéne kezdeni a T3-as, stock Wellingtonnal a T3-T4-es csatákban?!

Az ábra az, hogy se nem megy, se nem emelkedik, se nem rettent el, így még a térkép közepéig sem érek el vele, amikor az ellenfél csatarepülői/vadászai már fordulnának rám - 1-1 rövid sorozat lennék nekik, mert "kipróbáltam" - , ami ellen csak a "J" gombra való rátapadást ismerem, mint ellenszert, hogy legalább ne rajtam hízzanak a gaijin ******-sége miatt, pláne nem a prémiumgépes fragtolvajok!

Ezért még a T3-as He-111 garázsba állítása is kérdéses - ha ezen tapasztalatok után (full stock T3-as gépparkal a T4-esek hordái ellen) bármelyik nemzettel is el akarnék lépni a T2-es szintről... - , mert az is hasonló paraméterekkel rendelkezik...

Edited by kumisz
medal medal medal

Hát, nagyon lassú ahhoz és az arcade térképeken hely, de pláne idő sincs ehhez elég... (a Yer-2 és a B-17 (túl)hamar végez a 3+1 bázissal, ekkor én még félúton vok, ha még élek)

A múlkor egy BTD-1 követett le egészen a földfelszínig - 700 km/h órára gyorsult wep-pel a Welli', így annyi előnyt tudtam öszeszedni (időben, mert a távolság ekkor is csökkent köztünk), hogy egy tárat az egyik bázisukba engedtem - , majd amikor már 1,5 km-re megközelített: nyomtam egy "J"-t...

Néha bejön 1-1 kalózakció, amikor nem figyelnek fel rám, de ez inkább a T2-3-as csatákban forul elő. A T3-4-ben már az alapgépek is annyival fejlettebbek, hogy a Welli' fölött jönnek vele szembe, így nagyon esélytelenné téve a vele való forgolódást...

Asszem, megtartom helyette a V/trop-ot (és a T3-as He-111-et sem erőltetem), amit az Vc-vel helyettesítettem volna - pedig a 150%-kal milyen jól lehetne legénységet húzni... :(s

Nem értem, minek kiugrani? Neked ugyanúgy javítani kell mintha simán lelőnek, és még az esélyt se adod meg magadnak hogy kárt tegyél az ellenségben. Ha közel jön, ülj be lövésznek, és szórd meg. Lehet hogy nem lövi le, de pár pontot kapsz érte, és ő se fog túl jó szájízzel repkedni, ha egy haszontalan bombázót üldözött az egész térképen át, ami a végén még kukára is lőtte :) Főleg hogy a BTD nem az a kifejezetten 1-hitelős gép a maga 2 20mm-esével, eltarthat neki egy kis ideig szétlőni alólad a gépet, ő meg addig álló célpont a hátsó 2-4 géppuskás tornyodnak. Lehet hogy lelövöd, akkor meg más nem nagyon lesz a környéken, és mehetsz még egy kört.

A múlkor egy BTD-1 követett le egészen a földfelszínig - 700 km/h órára gyorsult wep-pel a Welli', így annyi előnyt tudtam öszeszedni (időben, mert a távolság ekkor is csökkent köztünk), hogy egy tárat az egyik bázisukba engedtem - , majd amikor már 1,5 km-re megközelített: nyomtam egy "J"-t...

medal medal medal

Az első modul van csak kifejlesztve rajta és a leggyengébb legénységgel (ezt szerettem volna trenírozni; nincs +30%...) repül, így piszok sérülékeny (bőven elég a 2db 20mm-s a szétszedéséhez -> nagyobb távolságból lehet találatot elérni vele, mint a korlátozott kilövési szöggel rendelkező "vedelemmel") és a 4db, 7,62-es pár találata sokat nem hoz a konyhára, komoly károkat pedig végképp nem fog okozni (inkább táncoltatom a gépet, úgy tovább tart a rodeó, mintha lövöldöznék) - és ebben a helyzetben nem teszem meg a másik 2 félnek - mer' a gaijin is csak ellenem van... - , hogy ingyencélpontot repüljek nekik, a semmiért.

Szerintem, nagyon nem ebbe a tier-be (T4-es ellenfelekkel...) való már ez a gép, és most már értem, hogy miért repültek ezekkel is éjszaka...

A középső csatamódban meg megint csak azok az ellenfelei lennének, amik az elsőben, így az is csöbörből-vödörbe helyzet lenne. Az event-eken meg csak az elődeit láttam megnevezve a T3-ast még nem...

• Upvote 1

Ezért volt nekem olyan ötletem régebben, hogy a MM-nél figyelembe kellene venni az adott gépen a kifejlesztett modulok számát.Vagyis a "gyári" BR értéket csak a fullra kifejlesztett gép érné el.Ez sokkal könnyebbé tenné a gépek fejlesztését, és kevesebb agyvérzés lenne világszinten :Ds (ha meg tudják oldani a pilóta "teljesítménye" alapján történő BR módosítást, akkor ezt is meglehetne sokkal könnyebben)

medal medal medal

Az egyik Q&A-ban volt (de lehet az AMA-ban), hogy a stock gépek kapnak majd plusz rewardot, szóval lesz kompenzáció.

medal medal medal medal medal

Nem értem, minek kiugrani? Neked ugyanúgy javítani kell mintha simán lelőnek, és még az esélyt se adod meg magadnak hogy kárt tegyél az ellenségben. Ha közel jön, ülj be lövésznek, és szórd meg. Lehet hogy nem lövi le, de pár pontot kapsz érte, és ő se fog túl jó szájízzel repkedni, ha egy haszontalan bombázót üldözött az egész térképen át, ami a végén még kukára is lőtte :) Főleg hogy a BTD nem az a kifejezetten 1-hitelős gép a maga 2 20mm-esével, eltarthat neki egy kis ideig szétlőni alólad a gépet, ő meg addig álló célpont a hátsó 2-4 géppuskás tornyodnak. Lehet hogy lelövöd, akkor meg más nem nagyon lesz a környéken, és mehetsz még egy kört.

Tapasztalataim szerint mindegy mivel lövik és hol.. rögtön pilóta lesz :crazy: :lol: :lol:

• Upvote 1
medal

Az egyik Q&A-ban volt (de lehet az AMA-ban), hogy a stock gépek kapnak majd plusz rewardot, szóval lesz kompenzáció.

De ezt kitehetem az ablakba, ha nincs mit plusszolni, mert eredményt alig lehet elérni a géppel, az adott környezetben!

Az Mk 22 spitit megéri üzembe helyezni joy-al, vagy hagyjam a fenébe egyenlőre?

Még ha nem is túl jól irányítható joyal akkor is annyival jobb mint bármelyik német gép, hogy nevetve fogod őket szitává szaggatni vele....

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.