Kollati

Angol repülőgépek

Nem szeretnék feszültséget kelteni és több hasonló hozzászólást sem fogok írni.

Azonban a brit jelenlétről még újságcikk is készült a Békés Megyei Hírlapban:

post-246775-0-70020900-1377250869_thumb.

Ez a kép a fentebb belinkelt wikipédia oldalon található.

Megérdeklődtem a dolgokat helyben és ezzel a cikkel szemben azt mondták, hogy nem volt Békéscsabán brit jelenlét.

Bocsánatot kérek az okoskodásom miatt! :)s

medal medal medal

Valaki meg tudná mondani, hogy spit mk2a-ba milyen lőszert érdemes a friccek ellen használni?Mert a defaultal(még nincs kinyitva a spéci lőszer) nagyon szép sormintákat lehet csinálni a gépekbe, de az csak esztétikai hiba.....

Edited by ex_levy
medal medal medal

az jó csak akkor szóljál a szerelőknek ,hogy rakjanak bele 20mm-es ágyút......mert az mk2a-ban nincs :Ds

a 7.7mm-nél melyik a legjobb?

Traceres talán ami a legjobban működik, csak valahogy nem nagyon lesz tied a kill :lol: am megnövelhetnék az assist jutalmát! :Ps

medal

Nekem a hátsó gépágyú tetszik nagyon. Alig van holttér, kellően erős, rendre ezzel szedem a legtöbb áldozatot a H6K után. :)

A kis 7,7-es offensive meg ideális AAA-k kiszedésére, ha már alacsonyan van az ember. Amúgy tényleg vicces, ahogy pufogtat ott egymaga. :D Tötötrötötötö...:D

Edited by StupidBanana
medal

hmm szóval gyors......és ennyi(ezt volt a tapasztalat, ha ellenél volt).

jak3p-vel sikerült utolérni és gond nélkül lelőni, pici légiharc próbálkozás után(részéről), pedig a yak3p sem egy légiharc virtuóz.

Sőt ha jól emlékszem, német p-47-el is sikerült ugyanez a mutatvány, pedig az egy tehervonat légiharcban.

A mosquito mennyire jó gép? Nagyon ritkán látom, de jóknak tűnek :Ds

medal medal medal

Általában mindig velem vannak és jól szerepelnek, ellenem csak egyszer volt akkor f4-el könnyen leszedtem, szóval nem tudom, az baj, hogy ritkán látom és olyankor jól szerepel :lol:

hmm szóval gyors......és ennyi(ezt volt a tapasztalat, ha ellenél volt).

jak3p-vel sikerült utolérni és gond nélkül lelőni, pici légiharc próbálkozás után(részéről), pedig a yak3p sem egy légiharc virtuóz.

Sőt ha jól emlékszem, német p-47-el is sikerült ugyanez a mutatvány, pedig az egy tehervonat légiharcban.

medal

1, tiffy, de azt mondják hamar melegszik (bár repülésileg meg zseniális)

2, spit9,jól emelkedik, jól manőverezik,  de utálom őket, és nem tetszik ahogy repülnek.

Válassz bölcsen padawan :Ds

Nah skacok tiffi mk 1b vagy spit 9? Melyik az gép ahol több hajam marad?  :Ds

medal medal medal

Hát most nekem az egyetlen egy tiffim és összes spit-em 3 perc után túl melegszik szóval lehet spit lesz, bár azért vonzó az a 4db 20 millis, holnapra megálmodom :Ds

medal

Chris! Most próbáltam ki meg ne vedd bakker......

Olyan érzés, mintha a régi p-38 FM-je lenne rajta(mondom ezt úgy, hogy az új sem tetszik, de 1500x hihetőbb/jobb mint a régi volt, azzal lehet hogy csak én nem tudok játszani), hajlamos bepörögni(mondjuk 2 motoros géptől ez igen életidegen, ez inkább az 1 motoros gépekre jellemző), 300-nál már susog, ha húzod felfelé hogy őőő mindjárt bepörög.És nevezzük mondjuk őfelsége öngyújtójának....

Ez joyyal volt, egeres instruktor mankóval gondolom ez sem ilyen...

még kitesztelgetem a free repairokkal, de nem számítok semmi jóra.

Entak-nak így működik, én ezt joyal megközelíteni nem tudom....

http://www.youtube.com/watch?v=N_ea5wz3Dy8&feature=c4-overview&list=UUeSR0h9NP5FX2hJQlgFEGHw

Valaki musquitoval ment az új patch óta, használható!? :)s

Edited by ex_levy
  • Upvote 1
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.