Kollati

Angol repülőgépek

16 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Szóval akkor ez hibásan került ki az élő szerverre ? Gondolkoztam is se devblog se semmi, aztán felbukkan, majd nincs normális bomba terhe se. :D:D:D 

Igen, még a dev serveren jelentve lett. Én addig nem is fogok játszani vele, amíg meg nem csinálják.

medal medal medal medal medal medal medal

8 minutes ago, Kulcsos12 said:

Hány olyan bombázó van, aminek nem megfelelő a bombaterhe? Rengeteg. G5N és G8N például nem kapja meg az 1500kg-s bombáit mert nincs lemodellezve. Il-28-nak persze alapból ott volt, mint modifikáció...

Van egy pár, de helyette mit csinálnak ? Na mit ? Orosz DB-3B-ét mert az baromira égetőre hiányzott a  kismillió frontbombázó és csatarepülők közül  orosz ágról. :facepalm::facepalm:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

17 hours ago, Kulcsos12 said:

Hány olyan bombázó van, aminek nem megfelelő a bombaterhe? Rengeteg. G5N és G8N például nem kapja meg az 1500kg-s bombáit mert nincs lemodellezve. Il-28-nak persze alapból ott volt, mint modifikáció...

Persze, de többet berakni ugyanabból tényleg nem került volna semmibe. Attól függetlenül továbbra is hiányos lenne, de legalább használhatóbb.

medal medal medal medal medal medal medal

Igazából ha meg kérdeznéd a Gaijin biztos nem tudna normális választ adni.... Gusztustalanul drága a javítás... Nem lehet hogy Orbán a játék fejlesztőnek a vezetője? :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal

Sziasztok!

Keresem a fórumba hol lehetne feltenni a kérdésem, de egyenlőr nem találom, ezért hátha itt kapok segítséget.

Bekerülhet e a beállításokba a célkereszt és a segéd irányt mutató kör kurzol kikapcsolása?
Nagyon zavaró járék közben.
Vagy el lehet érni valahogy, hogy ezek ne jelenjenek meg?
Köszi.

Szokott bárki repülni Lancasterrel? Szép nyugisan landoltam kis sebességen, aztán először a kereke adta meg magát, majd az egyik rotor csattant, végül az egész gép ketté tőrt(!). Ilyen konstrukcióval csoda, hogy a levegőben néhány széllökés nem tépi darabokra.  

18 hours ago, _Spence_ said:

Szokott bárki repülni Lancasterrel? Szép nyugisan landoltam kis sebességen, aztán először a kereke adta meg magát, majd az egyik rotor csattant, végül az egész gép ketté tőrt(!). Ilyen konstrukcióval csoda, hogy a levegőben néhány széllökés nem tépi darabokra.  

Régebben repültem vele. Nem volt a kedvencem de elment egynek. Most hogy Lincolnom van helyette, nagyon visszasírom. 

Mondjuk amennyire a bomberek HP-ja le lett véve a játékba már ezen sem csodálkozom :(

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.