Kollati

Angol repülőgépek

Valaki megtenné, hogy kipróbálja a Spitfire LF. Mk.IX-el, hogy vissza tud-e esni... ?

Már sokadjára szopom meg vele RB-ben, hogy vertikálisan megyek fel előtte, elkezd közeledni, és nem esik vissza, azaz "can't stall".

Ha valaki hozzábbértő kipróbálta, leírhatná nekem, hogy ennek tényleg így kéne-e lennie.

Sb-n a spiti 9 lf-nek eléggé jó fm-e van, bepörög ha túlhúzod, szépen átesik, még dugózni is lehet vele, de szépen ki lehet hozni, ha van magasságod, árkádon, rb-n EGÉRREL nem tudom milyen.

medal medal medal

Sb-n a spiti 9 lf-nek eléggé jó fm-e van, bepörög ha túlhúzod, szépen átesik, még dugózni is lehet vele, de szépen ki lehet hozni, ha van magasságod, árkádon, rb-n EGÉRREL nem tudom milyen.

RB-n WEP-pel feltolod függőleges emelkedésbe, nem muszáj pont 90 foknak lennie éppenséggel, majd olyan 80-as sebességnél kezdi el villogtatni a figyelmeztetést, hogy hé fater mindjárt átesel, erre csak biccent egyet a gép, és picit előrefejelve de már megy is tovább.

:dntknw:

Próbáld ki. Ha nincsen maxra fejlesztve, akkor az amcsi spitet próbáld.

Rendjén van ez így?

Spitfire rajongóknak meg amúgy is minden repülés szerelmesének kihagyhatatlan darab, mert ugyan nekem a Fókák a kedvenceim, azok érdekelnének, de ez a fotósorozat csodaszép, meg amúgy is repülés rajongóként úgy gondolom, hogy a más felek gépeiből is kell megőrizni valamennyit repképes állapotba, ne csak 1-1-et a múzeumokba statikus kiállításra:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3598540/The-Photographer-captures-pin-sharp-images-final-55-airworthy-Spitfires-using-just-handheld-camera.html

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Azt a vágottszárnyú mk V-öst szeretném még nagyon a játékban látni valamikor. Kétlem, hogy egyhamar/valaha bekerül, pedig csak trop verzió van az ötösből, amit nem igazán értek. (Mondjuk G2-ből is, de ott legalább van prem.)

Edited by BackToTheGround
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

Mikor lettek megváltoztatva a Spitfire F. Mk XVI skinjei ?

Régen az alap skin ilyen volt:

SpitfireMk16.jpg

Most ilyen az alap "standard bicolor tropical camouflage pattern", ami eléggé nem trópusi:

13975464176_066ce7e089_o.jpg

Vagy a megszerezhető "non-standard bicolour camouflage pattern, England, 1945" is valami fémszínűre lett megváltoztatva :(

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Plagis Spitfire LF. Mk. IXc-nek miért törik le a szárnya IAS 550-nél? Semmi előjele nincs, sem over G, sem IAS túllépés. Másodszor történt már pár napon belül, hogy a szárnyam egy fordulóban csak úgy reccs. Ezelőtt sosem volt ilyen ezzel a géppel, meg másokat sem látok, hogy Spitek csak úgy "lezuhannának".

Lehet én vagyok a tudatlan, mert nem ismerem (még) annyira a Spitfiret, ennyit bírna a gép? Hát pont arról híres, hogy milyen jól fordul, stb.

Feltöltöttem a replayt, 6:10 körül történik az eset. #2017.02.01 12.54.12.wrpl

medal medal medal medal

Nemrég vettem egy könyvet, aminek a címe: "A II. Világháború híres vadászgépei" (Alfred Price, Mark Spick) és abban részletesen le vannak írva az adott repülőtípusok variánsainak technikai adatai.

Benne van a Spitfire Mk. V-ös is, de olyan verzió e szerint a könyv szerint nem volt belőle, mint ami a játékban van, a Mk. Vb-re gondolok.

A Mk. Vb-nek is csövenként 120db. lőszert írnak az ágyúkban, olyan nem volt, hogy 60db. csövenként és ez így fiktív gép, soha nem repült ilyen valószínűleg, mégis benne van a játékban, mert  gondolom BR 3.3-on akarják tartani a gépet, és nem akarnak neki 240db. ágyú lőszert adni, mert az úgy már nem lenne BR 3.3, de ez így elnézést kérek, hülyeség.

Azt, hogy jók a könyvben szereplő adatok az is megerősíti, hogy a Spitfire Mk. XXII-nek is 2x150+2x175=650db. lőszert írnak, ugye amit nem olyan rég változtattak meg 626-ról.

Nos, a Mk. Vb lőszerszámát is javítani kellene, hogy ne legyen olyan gép a játékban, ami soha sem létezett. Szerintem nem jó így, ne legyen árkád a játék.

Hol lehet ezt hivatalos formában jelenteni, már ha nem tojnának rá magasról persze.

IMG_3982.JPG

IMG_3983.JPG

medal medal medal medal medal medal

31 minutes ago, SuperSaiyan_HUN said:

Nemrég vettem egy könyvet, aminek a címe: "A II. Világháború híres vadászgépei" (Alfred Price, Mark Spick) és abban részletesen le vannak írva az adott repülőtípusok variánsainak technikai adatai.

Benne van a Spitfire Mk. V-ös is, de olyan verzió e szerint a könyv szerint nem volt belőle, mint ami a játékban van, a Mk. Vb-re gondolok.

A Mk. Vb-nek is csövenként 120db. lőszert írnak az ágyúkban, olyan nem volt, hogy 60db. csövenként és ez így fiktív gép, soha nem repült ilyen valószínűleg, mégis benne van a játékban, mert  gondolom BR 3.3-on akarják tartani a gépet, és nem akarnak neki 240db. ágyú lőszert adni, mert az úgy már nem lenne BR 3.3, de ez így elnézést kérek, hülyeség.

Azt, hogy jók a könyvben szereplő adatok az is megerősíti, hogy a Spitfire Mk. XXII-nek is 2x150+2x175=650db. lőszert írnak, ugye amit nem olyan rég változtattak meg 626-ról.

Nos, a Mk. Vb lőszerszámát is javítani kellene, hogy ne legyen olyan gép a játékban, ami soha sem létezett. Szerintem nem jó így, ne legyen árkád a játék.

Hol lehet ezt hivatalos formában jelenteni, már ha nem tojnának rá magasról persze.

Ez a hibajelentő fórum: https://forum.warthunder.com/index.php?/forum/568-moderated-bug-reports-windows/

Felhívnám a figyelmed erre: 

Egyébként készül már a magyar nyelvű "hogyan jelent játékhibát" leírás, csak mostanában nem jutott rá elég idő.

6 minutes ago, Gelesztaa said:

Ez a hibajelentő fórum: https://forum.warthunder.com/index.php?/forum/568-moderated-bug-reports-windows/

Felhívnám a figyelmed erre: 

Egyébként készül már a magyar nyelvű "hogyan jelent játékhibát" leírás, csak mostanában nem jutott rá elég idő.

Köszi, bár mondjuk nekem csak ez az egy forrásom van erre, úgyhogy ez így akkor érvénytelen lenne. :(

Azért megpróbálom.

4 minutes ago, SuperSaiyan_HUN said:

Köszi, bár mondjuk nekem csak ez az egy forrásom van erre, úgyhogy ez így akkor érvénytelen lenne. :(

Azért megpróbálom.

Beidézem a pokemon labdámból @BackToTheGround-ot, hátha ő tud infóval szolgálni.

57 minutes ago, SuperSaiyan_HUN said:

Ez egy jó kis könyv, ha a lényegi tartalomról beszélünk, de sajnos az adatok több helyen hibásak benne. Pl. azt is írja, ha megnézed az Mk. IX-esnél, hogy a merlin 61-es volt a legtöbbet gyártott IX-es, ami hülyeség, mert pont, hogy abból volt a legkevesebb, a legtöbb pedig a merlin 66-os LF-ekből.

A VB-nek tényleg 60-as lőszerkészlete volt, és nem is lehetett több, amíg meg nem érkezett a C szárny. Ott már meg lehetett úgy oldani, hogy a 4db gépágyú helyett visszarakták a régi fegyverzetet, csak több lőszerrel, úgyhogy lehet arra gondolt a szerző, csak ezt jó lett volna feltüntetni.

Itt egy másik forrás:tjsdg.JPG

Szerk.: A lényeg, hogy helyesen van most a játékban.

Edited by BackToTheGround

5 minutes ago, BackToTheGround said:

Ez egy jó kis könyv, ha a lényegi tartalomról beszélünk, de sajnos az adatok több helyen hibásak benne. Pl. azt is írja, ha megnézed az Mk. IX-esnél, hogy a merlin 61-es volt a legtöbbet gyártott IX-es, ami hülyeség, mert pont, hogy abból volt a legkevesebb, a legtöbb pedig a merlin 66-os LF-ekből.

A VB-nek tényleg 60-as lőszerkészlete volt, és nem is lehetett több, amíg meg nem érkezett a C szárny. Ott már meg lehetett úgy oldani, hogy a 4db gépágyú helyett visszarakták a régi fegyverzetet, csak több lőszerrel, úgyhogy lehet arra gondolt a szerző, csak ezt jó lett volna feltüntetni.

Itt egy másik forrás:tjsdg.JPG

Szerk.: A lényeg, hogy helyesen van most a játékban.

Értem, nagyon szépen köszönöm, meg is nyugodtam.

Megnyugtató, hogy jól van benne a játékban.

22 hours ago, _Bela_HUN said:

Plagis Spitfire LF. Mk. IXc-nek miért törik le a szárnya IAS 550-nél? Semmi előjele nincs, sem over G, sem IAS túllépés. Másodszor történt már pár napon belül, hogy a szárnyam egy fordulóban csak úgy reccs. Ezelőtt sosem volt ilyen ezzel a géppel, meg másokat sem látok, hogy Spitek csak úgy "lezuhannának".

Lehet én vagyok a tudatlan, mert nem ismerem (még) annyira a Spitfiret, ennyit bírna a gép? Hát pont arról híres, hogy milyen jól fordul, stb.

Múltkor squadtársammal is megtörtént ez, de csak egyszer a sok csatája alatt, úgyhogy én sem tudom mi lehet. Később bemegyek testelni, meg megnézem majd a replayt is.

22 hours ago, _Bela_HUN said:

Nekem is állandóan széttörik, nem is tudom használni, pedig nagyon tetszene, de nem tudok vele menni, pont amiatt amit írtál. :(

Megvan az amerikai LF. is, de az is pont ilyen.

Edited by SuperSaiyan_HUN

Most komolyan Lincoln B M-II miért visz csak 14x 500 lbs ( mikor maximálisan, akár 22 ezer lbs is vitt normálisan 14ezer lbs) :facepalm: :facepalm:

http://www.skytamer.com/Avro_694_Lincoln_B.Mk.II.html

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.