Kollati

Szovjet repülőgépek

én nem igazán tudom használni a La-7est (egyiket se). lehet, hogy még nem éreztem rá az ízére, de elég feltűnő, hogy se AB, se HB meccsben nem nagyon látom. lehet csak én vagyok az a lúzer, aki próbálkozik vele?

nektek mi a véleményetek róla?

Nekem csak a La-5FN van meg, ez volt az egyik repülő, ami miatt nem játszom. Nagyon rossz.

Sebesség nincs (mert letörik a szárnya), fordulni nem tud. A ShVAK fegyver bombázók ellen nem jó. Feladtam. :)s  

medal medal

AB-n okés, HB-n az első és utolsó élményem vele az volt, hogy elkezdtem emelkedni szépen, majd 3-4ezer méter körül járva körbe néztem merre vannak a többiek, hát addigra mind halott volt ugyanis inkább füvet nyírtak emelkedés helyett, a BF-ek meg leszedték őket emberveszteség nélkül... Ekkor visszafordultam a bázisra és miközben gurultam a földön egy Fw190 szétlőtt.

La-5FN tényleg ennyire rossz? se AB se HB-n nem használható?

Nem játszottam AB-n, de HB-n nagyon rossz.

medal medal

La-5FN tényleg ennyire rossz? se AB se HB-n nem használható?

AB meccsekben használható, de azt javaslom inkább csak a széléről csipegess, mert sem emelkedéssel/süllyedéssel, se fordulóharccal nem bírsz kitérni, ha egyszer mögéd kerülnek. bombázók lelövésében sem igazán jeleskedik. a szárnya itt is gyenge, ugyan zuhanásban nem törik le, de akár 1-2 7.7-es géppuska lövedék is képes letépni.

a Rata (I-16) vagy LaGG-3 a saját szintjükön fényévekkel jobbak.

HBban keveset játszottam vele. egyszer sikerült 1db gépet (nem AI) lelőnöm vele, tadaam!

egyszer letörtem a szárnyát, nem bírja a zuhanást. máskülönben Bearcat és Spit Mk IX eledel voltam, csak visszajátszásból sikerült értesülnöm arról, hogy egyáltalán mi is történt velem.

egyébként nagyon jó gép, pl. tud repülni.

• Upvote 1

Most jelenleg a legjobb orosz gép a p-40e......... leporoltam, és fincsin műxik, első meccsen 2 a-20 mínusz, plussz egy beaufighter kritikussá lőve... :Ds :Ds :Ds

egyébként aki régen játszott a p-40-el(usa is) vegye elő újra, mivel baromi jó lett(nagyon régen repültem vele), nem tudom mit csináltak vele, de nagyon szépen repül.

medal medal medal

Hát srácok, nem tudom, ki hogy van vele, de én nagyon meglepődtem az orosz lőszerek méretén. Durva, hogy milyen kicsi az a 20millis shvak lövedék a 12,7millis nehéz gépfegyver vagy 23millis ágyú lövedékhez képest. :Os

medal

Pedig nem, nekem rohadtul nem fekszik(alapon)....... kipróbáltam, igazából semmit nem tud..... fejleszteni meg rohadtul nincs kedvem.

update: ok, ezt még át kell gondolnom.....lásd melléklet.

Abból a szériából a Yak3P (az új gép) a vadállat :)

Edited by ex_levy
medal medal medal

No igen, de ha ezt felteszed oda, akkor az oroszok esélytelenek lennének a németekkel szemben addig...

Baj hogy vissza tudnak lőni? :Ds

lehet tier 15 körül már nem lenne olyan jó( ahol helye volna)

medal medal medal

No igen, de ha ezt felteszed oda, akkor az oroszok esélytelenek lennének a németekkel szemben addig...

Baj hogy vissza tudnak lőni? :Ds

AZ!  :salute:

medal medal

Végül is  felülbíráltam , 2 upgrade után is szar a yak3p, bocs baromira nem jön be...... lehet hogy kimaxolva jó lesz, de így a használhatatlan repülő lőlap az fw-nek, és a bf-eknek...Hiába van rajta 3 db 20mm-es amíg ilyen roncs a hit detection, és baromira nem kerülsz lőpozícióba, mert nem érsz utol senkit(ha véletlen szintben találkozol a németekkel, nyomnak egy kövér gázt és pápá, fw190-ek szeretik ezt játszani)....Részemről passz a gép....

Edited by ex_levy
medal medal medal

Yak-9p repüléséhez tanácsok? Használható? Az eddigi yak szériák nem jöttek be...

Tegnapi utolsó köröm yak9p-vel 6 kill ( 5 player+1ai) németek ellen, összesen 7 player+4 npc volt oldalanként ha érdekel elküldöm a replay-t. Kétszer kellett leszállnom közben mind a kétszer full feketén, második alkalommal még a futómű sem nyílt ki így "átesés" elött tettem le a gépet a hasára (mák hogy nem gyulladt ki) 

Végül is  felülbíráltam , 2 upgrade után is szar a yak3p, bocs baromira nem jön be...... lehet hogy kimaxolva jó lesz, de így a használhatatlan repülő lőlap az fw-nek, és a bf-eknek...Hiába van rajta 3 db 20mm-es amíg ilyen roncs a hit detection, és baromira nem kerülsz lőpozícióba, mert nem érsz utol senkit(ha véletlen szintben találkozol a németekkel, nyomnak egy kövér gázt és pápá, fw190-ek szeretik ezt játszani)....Részemről passz a gép....

Hb-ban gond nélkül lerendezek vele németeket, ha már ki van maxolva nem egyszerű meglépni előle, ha pedig Güntert beleviszed egy jó kis fordulóharcba "op yak3 Q_Q " lesz a reakció egy igen rövid légícsata után.  Japán ellen pedig német taktika a követendő, jóval lassabb mint te és ha egyszer ráugrasz magasról nem tud lefordulni majd. Ha ő ugrik rád még kis magasságban is hamar szedsz annyi energiát hogy vigyorogva pá-pát inthess neki. 10 hb-t mentem zsinorba 4 es kötelékben , Kistoth/Sephard/Horka+ én csak Yak3 al. 10 ből 10 win. Négy darab ebből egy kötelékben verhetetlen hb ban ( persze ehhez kell a ts és az összjáték is)

Egy gép van ami tökéletesen életképtelen ebben a játékban (szerintem)

Yak15p itt 10 ből jó ha 1 játékban győzök :(

Jaja számolgattam az értékeit, ha ki lenne maxolva, akkor lehetne használni, de így sajna lomha, és nem ellenfél szinte senkinek.Lehet hogy én leszek a buta n.o.o.b aki a földi célokat támadja( az több xp rövidebb idő alatt)

Na mind1, majd szép lassacskán kimaxolgatom.A nagyobb reményem a yak9p-ben van :Ds  (tudom azt is kell fejleszteni egy használható szintig)

Elég durva köröd lehetett a yak9p-vel.....

Hb-ban gond nélkül lerendezek vele németeket, ha már ki van maxolva nem egyszerű meglépni előle, ha pedig Güntert beleviszed egy jó kis fordulóharcba "op yak3 Q_Q " lesz a reakció egy igen rövid légícsata után.  Japán ellen pedig német taktika a követendő, jóval lassabb mint te és ha egyszer ráugrasz magasról nem tud lefordulni majd. Ha ő ugrik rád még kis magasságban is hamar szedsz annyi energiát hogy vigyorogva pá-pát inthess neki. 10 hb-t mentem zsinorba 4 es kötelékben , Kistoth/Sephard/Horka+ én csak Yak3 al. 10 ből 10 win. Négy darab ebből egy kötelékben verhetetlen hb ban ( persze ehhez kell a ts és az összjáték is)

Egy gép van ami tökéletesen életképtelen ebben a játékban (szerintem)

Yak15p itt 10 ből jó ha 1 játékban győzök :(

Edited by ex_levy
medal medal medal

Nem volt vészes, sok őstehetség szeret szemtől szemben belenézni a 37 mm-be. Vicces hogy ez mind bf/fw volt nem do/he vagy más kövérebb cp.

Jaja számolgattam az értékeit, ha ki lenne maxolva, akkor lehetne használni, de így sajna lomha, és nem ellenfél szinte senkinek.Lehet hogy én leszek a buta n.o.o.b aki a földi célokat támadja( az több xp rövidebb idő alatt)

Végleges értékek:

Edited by Glen_Quagmire

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.