Kollati

Amerikai repülőgépek

Azt olvastam róluk, hogy technikailag, még ugyanazok.Ez régebben volt, de ennél a patchnél, lehet, hogy azóta változott.

Én csak az elsőt használom, jól működik...

Köszönöm

medal

Azt olvastam róluk, hogy technikailag, még ugyanazok.Ez régebben volt, de ennél a patchnél, lehet, hogy azóta változott.

Én csak az elsőt használom, jól működik...

Én is elsőt használom annak fele annyi a javítása mint a másiknak, nem is értem mi ez a különbség

medal

Kár pedig mindig is tetszett külsőre és gondoltam hátha most javítottak rajta, meg hát most már nincs olyan magas gépek között

medal

Corsair gépek most ennyire jók lettek, hogy majdnem minden amcsi csatában találkozom velük!? :)s

Én tegnap mentem egy corsair-el, és a kör után azt mondtam, hogy köszönöm nem. :Ds

A végtelen WEP mellett nem tudtam vele egyáltalán manőverezni. Felhúzni zuhanásból nagyon nehezen tudtam, így a BnZ-vel együtt hanyagoltam az egész gépet.

medal medal medal

Ki kell, hogy ábrándítsalak.... kipróbáltam... eddig lehetett vele repülni, most már hintázik az a törékeny gép a vékony szárnyaival, mint a részeg egy körhintán.

Jah, és hiába van korlátlan wep, 1 perc múlva az olaj 100 fokos...

szóval részemről messzire kerülöm ezt a gépet.

Corsair gépek most ennyire jók lettek, hogy majdnem minden amcsi csatában találkozom velük!? :)s

medal medal medal

Erős szelek fújna gazsiék szerverein :Ps Amúgy rengeteg gép van ami hintázik, még nagy sebességű fordulokban is ami szerintem hülyeség de ők tudják...

Edited by chris002
medal

miért van nekem olyan érzésem, hogy van nekik 6 darab FM-jük és azt cserélgetik a gépek között?

az f4u stabil volt a patch előtt, most kb olyan érzés mint egy sérült bf109f4 , csak levett emelkedéssel

Erős szelek fújna gazsiék szerverein :Ps Amúgy rengeteg gép van ami hintázik, még nagy sebességű fordulokban is ami szerintem hülyeség de ők tudják...

medal medal medal

Hm csak kipróbáltam a corsair gépet, vagyis a legkisebbet :Ds  Egész jó azt kell, hogy mondjam, bár érdekes, hogy gyengébbnek érzem a 6x12,5millit mint mondjuk p40-esen :dntknw: De azt nem értem, hogy a nagy tesó F4U-1c miért ilyen drága a javítás.. még a F8F-1B Bearcat is olcsóbb nála javítás terén... :?s

medal

P51 ről valakinek valami trapasztalat ? Sajnos olyan érzésem van vele kapcsolatban,hogy játszhatatlan 1 lövés és leszedik mintha nemis lenne armor 4 rajta . A sebződése kriminális  1 találat és mindkét szárny piros onnantól pedig repülhetetlen  . A fegyverzet mintha  erőtlen lenne , kritet soha nem lőttem még vele .

Sajnos csatákban max asistot szereztem eddig . 

medal medal

P51 ről valakinek valami trapasztalat ? Sajnos olyan érzésem van vele kapcsolatban,hogy játszhatatlan 1 lövés és leszedik mintha nemis lenne armor 4 rajta . A sebződése kriminális  1 találat és mindkét szárny piros onnantól pedig repülhetetlen  . A fegyverzet mintha  erőtlen lenne , kritet soha nem lőttem még vele .

Sajnos csatákban max asistot szereztem eddig . 

Milyen lőszerrel használod? Másik meg nagyon sok gép lesz használhatatlan 1 lővés után ezen ne csodálkozz, mindig emelkedj ez bNz gép :yes:

medal

Milyen közelről lövöd az ellenéget? lehet hogy le kellene venni 300-ra nálam az amcsik ott jól szuperáltak.Próbáld ki 1-2 meccsen, hátha neked is bejön.

igen Universalt használok a tűz összpontosítás 400 m en van  

medal medal medal

Repültem egyet a P400 al. FRB RB beállítással három felszállás kellett mire megtanultam elemelkedni a kifutóról :crazy:  Leszedtem 10 földi célt belső nézetből , mire jött egy tier 3as I185 gép és hátulról a tök üres és lőszer nélküli gépemet amit most vettem legyalázta. Vannak érdekes mozdulatai a gépnek, pl ha jobbra fel húzom és túlhúzom mint kéne, megbokrosodik és átdobja vízszintes balra ,vagy néha vízszintes forgás is lesz kettő mire összeszedem . Hisztis na. Tetszik hogy  végre orrfutós gépben ülök. Kezd olyan lenni mint a vadászgép :Ds

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.