Kollati

Amerikai repülőgépek

Bevittem az 50est frbre,de vagy a a b17 lett erösebb vagy az ágyu gyengébb.löttem egy valag gunnert,meg hit végûl 2 ai leesett.maradtunk 2 en egu emberi b17el.Belelõtem a szárnyába adott rá 480 liont,majd leszedett.Irányitani kegyetlen nehéz,bár láttam valalit aki 2 egymást követõ meccsen 2-2 vadádzt leszedett a 8 ágyussal.Biztos van technikája de még rá kell jönnöm :=)
medal medal medal

Az me410 50mm-es nagyon bugos, időnként sima vadászgépek kibírnak tőle 2-3 találatot....Egyszer akkorát röhögtem, mert egy csóró b25-öt eltalálok középen hátulról, erre mindkét szárnya leszakad.......őőőőőő, jó a hit érzékelés.

Bevittem az 50est frbre,de vagy a a b17 lett erösebb vagy az ágyu gyengébb.löttem egy valag gunnert,meg hit végûl 2 ai leesett.maradtunk 2 en egu emberi b17el.Belelõtem a szárnyába adott rá 480 liont,majd leszedett.Irányitani kegyetlen nehéz,bár láttam valalit aki 2 egymást követõ meccsen 2-2 vadádzt leszedett a 8 ágyussal.Biztos van technikája de még rá kell jönnöm :=)

medal medal medal

S 8 ágyús B6/R egy halál osztó, csak tudni kell, hogy nehéz vadász, és jó előre kell gondolkodni hogy valszeg hol lesz az ellenfél. Csak olyanba szabad belemenni vele ahol megoszlik az ellenfél figyelme, és lesből kell odapörkölni neki.

medal medal medal medal medal

Megéri, bár kell hozzá egyfajta türelem :)

Menj FRB-t, ha kell egérrel, csak fordítsd meg az Y tengelyt (Invert Y axis). Ott nehezebben lőnek le a németek, és ha lesz 1000 fontos bombád akkor a pillboxot is kiviszed simán :)

Na jah, FRB-n már b-25-el is volt egy 70k-s köröm...A bombing pointok mennyi pénzt adnak, és mennyi rakomány kell hozzá?

Megéri, bár kell hozzá egyfajta türelem :)

Menj FRB-t, ha kell egérrel, csak fordítsd meg az Y tengelyt (Invert Y axis). Ott nehezebben lőnek le a németek, és ha lesz 1000 fontos bombád akkor a pillboxot is kiviszed simán :)

medal medal medal

Nem tudom, azt sose bombáztam :) FRB-n nincs Korea, csak Bulge. Ott lehet tankokat, pillboxokat, meg artikat nyüstölni. Én imádom. Ja, és a B17 egy igazi gyilkos, nem is szívesen támadnak rá, csak ha már tényleg csak Te vagy az égen :)

Rájöttem ma véletlen egy nagyon fontos dologra, gondolom megosztom veletek:

A P-38-nál a combat flaps-et EL KELL FELEJTENI! Az indokolatlan bepörgések száma felére! csökkent. És így már egész sokáig(360 fok vagy több, eddig lezúgott 160 foknál.) lehet fordulózni, és a géphez képest jobban manőverezni.

Próbáljátok ki, és lássátok a csodát.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Tudom, hogy nem kell úgy fordulnia, mint egy vadász, de szerintem nagyon himbálózik és nagyon kell korrigálni az oldalkormánnyal.

Kissé olyan, mintha alapból el lenne lőve a gép farka.

Egyébként ugyanezt éreztem a H6K-nál is.

Edited by Szittya_Vitez
medal medal medal

Megvettem a 7-es szintű B-25-öt is.

Először jobbnak tűnt, mint az A-20G, de kétszer is megcsinálta velem, hogy egy forduló után elkezdett pörögni és lezuhant... :?s

medal medal medal

A b25-nél ismert ez a  pörgési bug, remélhetőleg ebben a patchben javítják, benne volt az fm listában a gép.

Megvettem a 7-es szintű B-25-öt is.

Először jobbnak tűnt, mint az A-20G, de kétszer is megcsinálta velem, hogy egy forduló után elkezdett pörögni és lezuhant... :?s

medal medal medal

Az a20 egy brutál a maga tierjén.Mind japó mind német ellen.Utálják is rendesen.Nézd meg miket vihetnek ellene.Gyors és löszeresvagon

Igen, ezt elismerem. Én is tapasztaltam, amikor ellene voltam. Azonban úgy vettem észre, hogy a B-25 jobban fordul - leszámítva a pörgését.

Van egy másik tesztalanyom: F4I-1d

Ezzel meg nem lehet loop-ot csinálni még árkádban sem? :?s

medal medal medal

Az f4u-1d-t se erőltesd a patchig, azon is javítottak(vagy rontottak).Próbálgatni meg kissé drága a gép.

Igen, ezt elismerem. Én is tapasztaltam, amikor ellene voltam. Azonban úgy vettem észre, hogy a B-25 jobban fordul - leszámítva a pörgését.

Van egy másik tesztalanyom: F4I-1d

Ezzel meg nem lehet loop-ot csinálni még árkádban sem? :?s

medal medal medal

p-47 az most jól működik.Kellemesen stabil eléggé jól tépnek a géppuskái.Nagyon ritkán hajlamos bepörögni, csak alacsony sebességnél, szóval mindig legyen elég sebességed.

Közepesen emelkedik, mindig legyen magasságod, felülről bnz-l.

Az egyik leghasználhatóbb gép az amcsi vonalon. Omni lőszer ajánlott, ha jól célzol akkor stealth.

okés. P-47?

Edited by ex_levy
medal medal medal

A p47 brutális még mindig :Ds :Ds  f4u-1d meg nem értem... miért is olyan drága a javítása.. mikor egyáltalán nem egy túlzottan jó gép.. :facepalm:

medal

Azt olvastam róluk, hogy technikailag, még ugyanazok.Ez régebben volt, de ennél a patchnél, lehet, hogy azóta változott.

Én csak az elsőt használom, jól működik...

A D-25ös vagy a D-28as P47-et éri meg használni?

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.