Kollati

Amerikai repülőgépek

Kollati, ajánlom ezt a videót a deveknek! főleg 14:50-től, kulcsmondat 15:18 :Ds (na jó az itt csak engem érint).....

Ha ezt megcsinálják én leszek a legboldogabb wt játékos..... az ürge meg szerintem megbízható forrás :Ds :Ds :Ds

http://www.youtube.com/watch?v=fSU_T3VM22g

• Upvote 1
medal medal medal

Azért az élmény beszámolókkal nagyon kell vigyázni, mivel erősen szubjektívek. A másik az, hogy bár minden tiszteletem az övék, az idő megszépíti az emlékeket, az ember hajlamos a jó dolgokra emlékezni. Illetve az se mindegy, hogy melyik verziójáról beszél a P38-nak. A jelenlegi verzió (G) egy elég korai modell, a későbbiek, H,J,L jobban irányíthatóak voltak. De amelyik gépen volt hidraulikus rásegítés, azon a játékban is van/lesz.

medal medal

Szerintem ő már a j. vagy későbbiről mesél.... a hidraulikus kormányrásegítésesről.

Nem baj, tegyék fel azt a típust tier 12-be és boldog leszek.

Egyébként hajlamos vagyok az öregnek hinni..........ÉL ugyanis.... :Ds

Azért az élmény beszámolókkal nagyon kell vigyázni, mivel erősen szubjektívek. A másik az, hogy bár minden tiszteletem az övék, az idő megszépíti az emlékeket, az ember hajlamos a jó dolgokra emlékezni. Illetve az se mindegy, hogy melyik verziójáról beszél a P38-nak. A jelenlegi verzió (G) egy elég korai modell, a későbbiek, H,J,L jobban irányíthatóak voltak. De amelyik gépen volt hidraulikus rásegítés, azon a játékban is van/lesz.

medal medal medal

Persze, hogy él, hiszen mire ideértek kb 20 gép jutott egy ellenségre :)

Szerintem ő már a j. vagy későbbiről mesél.... a hidraulikus kormányrásegítésesről.

Nem baj, tegyék fel azt a típust tier 12-be és boldog leszek.

Egyébként hajlamos vagyok az öregnek hinni..........ÉL ugyanis.... :Ds

medal medal medal medal medal

Nem tudom hol lehetne pontosan elhelyezni,úgyhogy ide az amcsikhoz dobtam be. :salute: 

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jzLq7oztvSg[/media]

Basszus, most én vagyok hülye, vagy javítottak a p-38-on... erősebbek lettek a géppityuk, és már nem úgy repül mint egy kő......lehet vele manőverezni nagysebességnél is,jó a wep még lassítja :Ds ,  pedig csak félig van upgradelve......Szerintem bitang gép lett....

Update: ok egy részét visszavonom, a gép mostmár hajlamos egy kihozhatatlan zuhanó spirálba esni.... kihoztam belőle, stabilizáltam a gépet,egyenesbe hozom,építettem sebességet, erre a legkisebb kormánymozdulatra újra beleesett(na abból már nem tudtam kihozni), és ezt egymás utáni csatákba 3x eljátszotta......Kollati, ez lehet hogy drasztikus FM bug.....

Eddig is csinálta, csak eddig ki lehetett hozni belőle, és folytathattad.....szóval nem ismeretlen ez az átesési/kritikus állásszög manőver nekem....

medal medal medal

Köszönjük gaijin ,hogy elkúrtátok a kedvenc gépemet a p-38-at, sajnálatos módon instruktor nélkül repülhetetlen lett...instruktorral meg nem fogok repülni...

Nagyon mókás amikor immelman közben 340km/h-ál 1500 méteren ő úgy gondolja, hogy ideje dugóhúzózni egyet......

az egyetlen esélyem eddig az volt, hogy vertikálisan megpróbáltam az ellent kimanőverezni...... na most már azt sem lehet...

medal medal medal

igen bizonyos manőverekben jobb mint volt(1.33 előtt), aztán jöttek egyéb harci szituációk, amit a jól megszokott és begyakorolt módszerrel próbáltam rendezni és mindig egy kráter volt az eredménye, akármilyen óvatosan is próbáltam.(az egy dolog,ha dugózik, de ha kiveszem akkor egy bogár koppanástól a szélvédőn visszamegy, ami nem indokolt ,inkább ez a nagyobb baj...)

Valószínű az upgradekkel nyúltak bele, még csak félig van kinyitogatva, van még 1-2 aerodinamikai módosítás hátra, meg kell nézni fullosan milyen.Most kb ha elcseszed a rácsapást halott vagy, régebben is ez volt de egy kicsivel több esélyed volt.Alapvetően hiába jobb a rollrate, hiába viselkedik kezesebben nagy sebességnél, ha az alap manővereket nem tudod rajta végrehajtani zuhanás nélkül.Az is érdekes ,hogy a többi gépen egy ilyen erősődő szél szerű hangot hallasz a kritikus állás előtt a manőverek közben, itt még az sincs egyszerűen gondol egyet és megfelelő repülési sebességnél elkezd dugózni, magyarul nem tudod, hogy pl a kanyarból ki fogsz e jönni egészben, úgy ahogy te szeretnéd.

Azért az jelent valamit, hogy többször halok meg zuhanás miatt ,mint lelövés miatt.....és az új patch előtt azért mentem vele jópár kört, sőt amcsiknál csak ezzel mentem..

Tegnap még jó volt? 

medal medal medal

Mivel repülsz? Egér, joy? A lényeg, hogy mikor leteszed nyomd le a gép farkát, mert vízszintesen nem fog beakadni a horog.

Le kell vennem a sebességet 150-re a hajót meg 70 méteres magasságba kell megközelítenem, csak akkor sikerül elkapni, különben újrafelszál vagy propellersérülés és egyéb katasztrófák.

földközeli irányítás és automata gázadás kikapcsolva gép: F2A-1 Buffalo

A P39-es gépekkel, mégis milyen harcmodort kéne alkalmazni? Zuhanó repülésben totálisan irányíthatatlan, fordulni meg nem tud. Kicsit olyan mint valami orosz csoda, csak ez nem bírja a lövéseket... :lol:

Edit: Közben sikerült rájönnöm, hogy ha így indítom a rácsapást akkor sokkal sikeresebb(remélem érthető lett a kis rajzom XD )

medal

Az A-20G(-m) első repülése, AB módban (teljesen stock állapotban):

[URL=http://kepkezelo.com/viewer/iryq7uni1cuqn2t8lddw.jpg]iryq7uni1cuqn2t8lddw_thumb.jpg[/URL]

Szerintem, barátok leszünk - combat flaps és még kanyarodik is! :yes:

(...és ez az élmény mennyire messze van a közepes-nehéz bombázók által nyújtottól, eredményekben is!)

b25 nagyon jó xp farmolásra, és pénzügyileg is megéri..... ha ügyes vagy akár egy me410-el is tudsz szabályosan légiharcolni :Ds  velem megcsinálták és majdnem nyert is az ürge :Ps

F4U-1A és B25 tapasztalatok AB-n és Hb-n? B25-ből elég sokat láttok hb-n de f4u-ból már nem sokat, mennyire használhatok? :)s

medal medal medal

ez valami népbetegség, hogy az amcsi gépeken a wep légfékként működik?

Először a p38, most kipróbáltam az f4u-t ott is és még a franc sem tudja,hogy melyiknél.

Ha ilyen rosszak a gépek, senki ne csodálkozzon, hogy prem spitekkel van tele az amcsi oldal..... meg b25-el farmolásra akinek nincs spitje...

medal medal medal

minél többet játszom közép tieres amerikaival, annál jobban megértem, hogy ezek a szerencsétlenek miért buktak úgy a spit9-re mint a gyöngytyúk a takonyra...

Egyszerűen a p47, és a p40-en(bár az még kis tier) kívül az öööszes gép FM-je egy kalap sz****r, egyszerűen borzalmas. Csórikáméknak esélyük sincs a németek ellen. (joy, realistic,hb) Még a p51 jónak tűnik, de az már nagy tier nem közepes.

f6f nem működik, f4f..ne röhögtess, p39 szoszo, ha a németek már lejöttek, p38 borzalmas....még talán az f4u használható, ha kivárod amíg felmászik, de mire felérsz a búúúfájterek megettek mindent lent, és közepes magasságon

Azért ez egy kicsit durva.... még mindig utálom a spit9-et, de kezdem megérteni, hogy aki szeretne hajhullás nélkül játszani és fejleszteni az usa nemzetet, az miért görcsölt rá a spitre....

medal medal medal

Aki fejleszteni akarja mid tieren az USA nemzetet az B17-el megy FRB-n :D

minél többet játszom közép tieres amerikaival, annál jobban megértem, hogy ezek a szerencsétlenek miért buktak úgy a spit9-re mint a gyöngytyúk a takonyra...

Egyszerűen a p47, és a p40-en(bár az még kis tier) kívül az öööszes gép FM-je egy kalap sz****r, egyszerűen borzalmas. Csórikáméknak esélyük sincs a németek ellen. (joy, realistic,hb) Még a p51 jónak tűnik, de az már nagy tier nem közepes.

f6f nem működik, f4f..ne röhögtess, p39 szoszo, ha a németek már lejöttek, p38 borzalmas....még talán az f4u használható, ha kivárod amíg felmászik, de mire felérsz a búúúfájterek megettek mindent lent, és közepes magasságon

Azért ez egy kicsit durva.... még mindig utálom a spit9-et, de kezdem megérteni, hogy aki szeretne hajhullás nélkül játszani és fejleszteni az usa nemzetet, az miért görcsölt rá a spitre....

De Glo hogy jutsz el ezekkel a kacatokkal tier 13 ig?(még nekem sem sikerült) Ezt most komolyan kérdezem.

Főleg hogy a steamen elég sok amcsi játékos is becsatlakozik a játékba.

Meg esetleg tegyük föl, hogy a koma nem szereti a FRB-t, mert nem mindenkinek megy...

Aki fejleszteni akarja mid tieren az USA nemzetet az B17-el megy FRB-n :D

medal medal medal

Ott van a HB is, csak ott nehezebb érvényesülni az egeres sniperek miatt. Prém nélkül amúgy most csináltam egy 110k xp-s kört FRB-n a B17-el. 7 pillbox meg 5 légi győzelem (mondjuk ebből 2 ai). De a B25 is ütős, az előre néző géppuskákkal meg lehet kergetni sok mindenkit a levegőben :)

Ahogy a mondás tartja, aki liont akar gyűjteni az vadásszon, aki xp-t az bombázzon ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.