Jump to content

[W trakcie prac] IŁ-2 AM-38 1941 oraz Pz.Kpfw. VI Ausf. E Tiger

Bajtek5
 Share

[hr]

Mam nadzieję, że przyzwyczailiście się już do tego, iż codziennie zasypujemy Was najświeższymi informacjami? To wszystko zobaczycie w aktualizacji 1.47. Natomiast dziś, w kolejnej odsłonie artykułu z serii "W trakcie prac", przedstawimy Wam dwie nowe konstrukcje, które większość z Was miała już okazję poznać, ale w starszych lub nowszych wersjach Proszę Państwa, wielkie oklaski dla stalowego giganta Pz.Kpfw. VI Ausf. E "Tiger" oraz nadlatującego, IŁ-2 AM-38 wer.1941

[hr]

[hr]

IŁ-2 AM-38 wer.1941

Siergiej Wołkow, Head of the Flight Model Designer Team:

Do linii szturmowców dołączy kolejny samolot, a konkretnie - IŁ-2 AM-38 produkowany w pierwszej połowie 1941 roku. Jego produkcja rozpoczęła się jeszcze przed wprowadzeniem pewnych ograniczeń surowcowych, mających miejsce po ataku Niemiec na ZSRR. Dzięki temu samolot ma odrobinę lepsze właściwości i wykonanie w porównaniu do maszyn produkowanych od II połowy 41’ roku. Z drugiej strony, posiada on gorsze uzbrojenie.

Nazywany “karą bożą” dla nieprzyjaciela, zapewniał doskonałe wsparcie jednostkom naziemnym i piechocie. Nawet w walce z wrogim myśliwcem, Ił okazywał się trudnym przeciwnikiem. Pilotując ten samolot, masz wrażenie, jakbyś stawał się częścią historii, czując na własnej skórze dziedzictwo Iljuszyna.

[hr]

Juri Titarew, Artist:

To całkowicie nowa jakość w linii IŁa-2. Model został całkowicie przeprojektowany, dopasowując go do obecnych wymogów i trendów, ilość poligonów wzrosła z 14 tys. do 52 tys. Zmiana ta znacznie wpłynęła na geometrię oraz wygląd samolotu. Od teraz to właśnie on będzie wyznaczał standardy dla kolejnych maszyn z tej rodziny. Na opancerzenie samolotu składa się 30 oddzielnych części, dzięki czemu znacząco usprawni to modelu uszkodzeń, gdyż każda z płyt to samodzielny obiekt o konkretnej grubości, ustawiony pod konkretnym kątem do toru lotu pocisku.

Z całą pewnością mogę przyznać, że to właśnie ten samolot będzie miał najdokładniejszy model uszkodzeń spośród podobnych konstrukcji we wszystkich symulatorach lotniczych.

[hr]

Pz.Kpfw. VI Ausf. E 'Tiger'

Wiaczesław "BVV_d" Bułannikow, Game Designer

Tygrys późnej produkcji, można powiedzieć, że niewiele się różni wiekiem od “Tygrysa Królewskiego”, zaś diametralnie wyglądem. Główna zmiana to opancerzenie, które zostało wzmocnione, grubość górnej płyty wieży została zwiększona, zaś w okolicach działa został zamontowany dodatkowy “pas pancerny”, którego zadaniem było chronić jarzmo.

Świetlana Smirnowa, Artist:

Tygrysom nie można odmówić niezwykłego uroku, który od nich bije, nawet jeśli mamy do czynienia z nowszą wersją. Różnice pomiędzy jego starszym bratem można szybko poznać po modernizacji podwozia, które przeszedł. Montaż wszystkich potrójnych, stalowych kół jezdnych, wewnętrzne, niezależne zawieszenie i nowe, mniejsze koło napędowe.  

[hr]

Zobacz także poprzednie artykuły z serii "W trakcie prac":

[hr]

Zespół War Thunder

• Upvote 4
medal medal medal

Na opancerzenie samolotu składa się 30 oddzielnych części, dzięki czemu znacząco usprawni to modelu uszkodzeń gdyż każda z płyt to samodzielny obiekt o konkretnej grubości, ustawiony pod konkretnym kątem do toru lotu pocisku.

Będzie niezniszczalny, oraz

Nawet w walce z wrogim myśliwcem, Ił okazywał się trudnym przeciwnikiem. 

będzie wykręcał myśliwce. Nie ma to jak "historyczność" made in ZSRR. 

Czy dzięki temu że

Jego produkcja rozpoczęła się jeszcze przed wprowadzeniem pewnych ograniczeń surowcowych

Wytrzyma w nurku więcej niż Bf 109 F-4? 

Edited by lodzislaw
  • Upvote 3
medal

Każdy nowy szturmowiec w pełnym znaczeniu tego słowa zawsze na propsie  :good: zwłaszcza że IŁ-2 to jedyny dobry ruski latawiec(według mnie)

Z tygryskiem jest ten problem że trza go będzie wyekspić a teraz z tym lipa bo idzie mi to jak krew z nosa.

Zidiociali fanboye whittmana i janusze tygrysa już się pewnie fapują.

Co do tematu, fajne i daje okejke. I co z resztą samolotów też będą poprawiane tak żeby ilość fpsów na samolotach dorównała tej z czołgów?

• Upvote 4
medal medal

Nie jestem ekspertem, ale mam znajomego co jest i się wkurza jak czyta o tygrysach "królewskich". Ponoć nic takiego nie istniało, były tygrysy bengalskie. To królewskie to ponoć nazwa nadana przez aliantów i idiotów z discovery, więc jak jest.

Pisze jak inwalida bo mam gorączke w uj.

Edited by DevilsNight
  • Upvote 2
medal medal

Królewskie się przyjęło również, ale wynika to z błędu w tłumaczeniu, gdyż "König" znaczy "król" po niemiecku.

Ale "Königstiger" to nazwa własna gatunku tygrysa....

:salute:

• Upvote 2
medal medal medal medal

Ogółem zmiany jak najbardziej pozytywne ale..

Z całą pewnością mogę przyznać, że to właśnie ten samolot będzie miał najdokładniejszy model uszkodzeń spośród podobnych konstrukcji we wszystkich symulatorach lotniczych.

:Os  :lol:

Jakoś nie wierzę, by WT zaserwował nam lepszy DM niż nowy IŁ. Przykład modelu zniszczeń z BoSa, a od ósmej minuty dokładnie IŁa AM-38.

https://www.youtube.com/watch?v=S92252X1O-Y

• Upvote 1
medal medal

A nikt nie wierzył mi że dodadzą inne Tygrysy. ^^ Jeśli będzie miał BR poniżej 6.0 oraz pociski Pzgr.40 z Rdzeniem Wolframowym (171mm penetracji na 100m) to Świetnie. yes_yes_yes.gif  

• Upvote 1

Nie jestem ekspertem, ale mam znajomego co jest i się wkurza jak czyta o tygrysach "królewskich". Ponoć nic takiego nie istniało, były tygrysy bengalskie. To królewskie to ponoć nazwa nadana przez aliantów i idiotów z discovery, więc jak jest.

Pisze jak inwalida bo mam gorączke w uj.

A ten znajomy to ekspert TVP może ? Proszę niech poda jakieś źródło, bo nawet na logikę musi być królewski. Czemu by nie nazwali innych wersji Tygrysów np.:jawajski,balijski,kaspijski,malajski,chiński,sumatrzański,indochiński i mój faworyt syberyjski.

• Upvote 1

A ten znajomy to ekspert TVP może ? Proszę niech poda jakieś źródło, bo nawet na logikę musi być królewski. Czemu by nie nazwali innych wersji Tygrysów np.:jawajski,balijski,kaspijski,malajski,chiński,sumatrzański,indochiński i mój faworyt syberyjski.

Wyjaśniłem to jakieś 1,5h temu - ale cenzor posta nie puścił...

To jest błąd w tłumaczeniu...

Königstiger oznacza w języku niemieckim tygrysa bengalskiego, jednak w wojskach alianckich przyjęła się nazwaTygrys Królewski, będąca błędnym, bo dosłownym tłumaczeniem tego terminu z języka niemieckiego.
  • Upvote 1
medal medal medal medal

Z tygrysem II to amerykanie przetłumaczyli to tak jak się wymawia, a po niemiecku Königstiger to tygrys bengalski nie królewski. Też się pruje jak słyszę "królewski"  :)s 

• Upvote 1

To teraz niech jeszcze w grze poprawią nazewnictwo tłuki i będzie git ;)s

medal medal

Nazywany “karą bożą” dla nieprzyjaciela, zapewniał doskonałe wsparcie jednostkom naziemnym i piechocie. Nawet w walce z wrogim myśliwcem, Ił okazywał się trudnym przeciwnikiem. Pilotując ten samolot, masz wrażenie, jakbyś stawał się częścią historii, czując na własnej skórze dziedzictwo Iljuszyna.

Dla mnie to i tak betonowa trumna ale skoro niby on może walczyć z niemieckimi myśliwcami to chyba przeciw He 112 będzie walczył no chyba że będzie miał spawn na 3 km albo tyle będzie robić w 1 min Vmax powyżej 500km/h też by nie zawadziła no chyba że godny przeciwnik to był dla tych co na czołowe z nim szli.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

Ogółem zmiany jak najbardziej pozytywne ale..

:Os  :lol:

Jakoś nie wierzę, by WT zaserwował nam lepszy DM niż nowy IŁ. Przykład modelu zniszczeń z BoSa, a od ósmej minuty dokładnie IŁa AM-38.

https://www.youtube.com/watch?v=S92252X1O-Y

Łomatko ! BoS ma znaczniki. Co za głupia arkadówka. Long lajf und sig hajl WT - first, last and only PRAWDZIWY SYMULATOR.  :crazy:

A eventu RB gdzie nie będzie radaru, znaczniki będą miały max 3 km odległości, a wszyscy będą grzecznie na dupach w kokpitach siedzieli nadal nie mogę się doczekać.  :(s

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Z tygrysem II to amerykanie przetłumaczyli to tak jak się wymawia, a po niemiecku Königstiger to tygrys bengalski nie królewski. Też się pruje jak słyszę "królewski"  :)s 

Tylko z całym szacunkiem jaki jest sens zmiany na poprawne tłumaczenie jeżeli w całej literaturze nikt nie stosuje terminu Tygrys Bengalski jako nazwy czołgu.

Jestem bardzo ciekaw jak zwracali się na ten pojazd żołnierze z Polskich sił na zachodzie, jak ktoś ma jakiś tekst z chęcią zobaczę.

Nowy Sturmovik to wręcz konieczny element rozwoju gry.

Edited by Fictorque
  • Upvote 5
medal medal medal medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...