Kollati

Üdvözlünk a magyar fórumban

Benzincső Mindenkinek! Győrből jelentkezem!  :salute: 
Jelenleg a PUMA 101. Tagja vagyok.

Joystickel játszom, így akit érdekel kis segítség vagy tippek, örömmel válaszolok.

Edited by Vader_mester
EULA
medal medal

Halló! Én Garðar vagyok. Üdvözlök mindenkit a magyar fórumon is! :salute:

Üdv Viking bajtárs!

Valkűrök vezessék égi szekeredet a D-13as jotünök és siemka-trollok elleni harcban! 8)s

• Upvote 1

Üdv Viking bajtárs!

Valkűrök vezessék égi szekeredet a D-13as jotünök és siemka-trollok elleni harcban! 8)s

:Ds  :lol:  Úgy lesz!

medal medal

Heló / sziasztok, lenne egy kérdésem, nemrégen kezdtem el a warthunder nevezetű játékot.( konkrétabban tegnap) és  kezdő vagyok. Nem tudok angolul, van esetleg egy magyarosítási pach, avgy valami?? Eesetleg valaki meg tudna dobni, egy  olyan oldallal, ahol leírják a fontos tényezőket MAGYARÚL?? előre is köszönök mindent.

Kérdezz és próbálunk segíteni. (nem tudok ilyen oldalról/patchról). Itt a fórum már most vannak jó infók de ha valami hiányzik írd le...hátha

medal medal medal

Üdv, itt egy kis leírás:

http://warthunder.hu/encyclopedia

Heló / sziasztok, lenne egy kérdésem, nemrégen kezdtem el a warthunder nevezetű játékot.( konkrétabban tegnap) és  kezdő vagyok. Nem tudok angolul, van esetleg egy magyarosítási pach, avgy valami?? Eesetleg valaki meg tudna dobni, egy  olyan oldallal, ahol leírják a fontos tényezőket MAGYARÚL?? előre is köszönök mindent.

medal medal medal

Ezért van a fórum, hogy sok értékes(és részemről inkább sok értéktelen :Ds , van ám önkritikám de nem használom....) információt megosszunk.....

Akkor van ilyen oldal :Ds  ..(mé' nem tudtam róla? :?s )

medal medal medal

Üdvözlet!

Jó látni, hogy van Magyar fórum. Egy ideje már én is röpködök kisebb nagyobb kihagyásokkal, viszont eddig a War Thunder fórumot csak az updatek tekintetében futottam át.

További jó repülést mindenkinek! :-)

• Upvote 1

Szárnyasmajom. Az majdnem olyan mint a patkánymajom a Hullajóban nem ?   :crazy:

Oké, csak vicc volt meg ne sértődj.

Üdv a War Thunderben !    :salute:

• Upvote 1
medal medal medal medal

Na légyszives szóljon már be valaki a fejlesztőknek hogy arcade közben majdnem mindig leáll a saját motorhangom mióta van ez a 1.33-as verzió ami igen zavaró tud lenni..........
Csináljonak már vele valamit...........
medal medal

Sziasztok, én még viszonylag új vagyok a játékban, de megtetszett. Viszont az lenne a kérdésem, hogy mikor tudok majd szárazföldi egységekkel is menni? Nem mintha bajom lenne a repcsikkel, meg jobban tetszik, mint a konkurenciái, csak érdeklődnék, hogy mikor tudom elérni azokat? Meg a vízi egységeket is.

Üdv a fórumon!

A tankos rész majd novemberben fog kijönni, addig csak az Igromir-on próbálhatják ki akik elmentek. Videók vannak :)

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.