Sign in to follow this  
BeZi

[Oczami Graczy] M6A1

Rapa "Biję kotlety" nup128pl, Gracz Niedzielny

No i co ja mam Ci powiedzieć? Naprawdę, nie wiem co mam napisać... Nie widziałem tego czołgu ani razu w WT więc wisi mi to. Zwykły transporter jak dla mnie i tyle.

Zenith, Jakiś Angol

Innymi słowy: Wszystkie rzeczy, które oczekuje się, że czołg ciężki będzie robić... Dla M6A1 są niemożliwe. 

[hr]

image.jpg
Players can't into animations

[hr]

Duchu "Sparks" Pflefle, Nemezis Gąbki

Nie posiadam takiego gówna. I tak wszystko w cholerę, bo to nie jest o samolotach.

MarTum "Bez Ksywki", Typowy Gracz

Według mnie czołg ma zbugowane działo. Ono nie potrafi zadawać DMG napotkanym przeciwnikom. Zbyt często strzela się bez skutku nawet w miękkie cele. Pancerz przepuszcza frontem ostrzał większości napotkanych czołgów. Wielki o niskiej mobilności.

Z moich doświadczeń póki co wynikło tylko tyle, że na razie jest chłopcem do bicia. Z racji niskiej mobilności bardzo często sporo tracimy. Zatrzymać się, domanewrować, wycelować trwa w tym czołgu długo. Działo nie radzi sobie z tym co napotyka.

[hr]

usa_us_m6a1_011.jpg

usa_us_m6a1_021.jpg

[hr]

Ziolo "Zioło", nup z ZOO

Wielki, brzydki klocek, acz zrobiony niezwykle starannie. Atutem jest siatka maskująca, dzięki której każdy może stać się niewidzialny niczym Harry Potter. Niezwykła dbałość o szczegóły sprawia, iż mam ochotę wygłosić apel do grafików. Róbcie [cenzura] kokpity do bombowców a nie bawicie się w [cenzura] siatki maskujące. I DODAJCIE WIADERKO, KTÓRE SIĘ BIMBA!

Ideał "Wiaderko" Wyidealizowany, Wiaderko #1

Napisaliśmy tu jego słowa, ale nie zaszczycił nas rozmową, zatem musimy posłużyć się pisanym dubbingiem:

Tyle poligonów! Dzięki Bogu, gdyby nie dodatkowa siatka maskująca, to chyba by mnie niemce wypatrzyli!

Ale chwila, chwila! Co to ma być?! Gówno nie czołg - gdzie wiaderko? GDZIE JEST BIMBAJONCE SIĘ WIADERKO!

Statki lepsze!

[hr]

Gracze WT

Edited by BeZi
  • Upvote 28
medal medal medal

Wiaderko jest tylko jedno!

Jedno, by wszystkimi rządzić, jedno, by wszystkie odnaleźć,

Jedno, by wszystkie zgromadzić i w ruslandii związać.

• Upvote 15
medal medal medal

Wiadro jest dla dowódcy. Jak trzeba było strzelać z karabinów montowanych na wiezy to zakładałeś wiadro i strzelałeś. Dzięki strukturze wiadra broń niskokalibrowa rykoszetowała od operatora karabinu.. 

medal

A hans driver zakłada wiadro na głowę - dzięki temu ruskie pociski dingają od jego łba... Prosto w ammo racka.

Z innej beczki - jak da radę to postaram się co tydzień coś takiego wypuścić.

Jakby ktoś chciał pomóc z następnym - proszę o kontakt na PW -> Przyda się kilka screenów z FRB mixów.

medal medal medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.