Jump to content

Pitajte Developere

MeanPanda
 Share

Pozdrav, hteo bih samo da vas podsetim i skrenem pažnju onima koji neznaju da imamo par topica u kojima developeri direktno odgovaraju na pitanja.

Pored ElBarce i Lassara koji vec neko vreme redovno daju odgovore, od skora su se jos dva developera pridružila forumu White_W0lf i BVV.

[hr]

El Barca - Pitanja vezana za FM aviona (preuzeo V_S_N )

V_S_N - Pitanja vezana za FM aviona

Lassar - Avioni (koji se nalaze u igri trenutno i koji će biti dodati), njihovo naoružanje i DM (model oštećenja)

White_W0lf - Pitanja vezana za tenkovske mape, lokacije i misije

BVV - Pitanja vezana za Tenkove

simplewolf - Pitanja vezana za War Thunder CDK

[hr]

Napomena: BVV se slabo služi Engleskim pa će na pitanja odgovarati na Ruskom, ako ste u mogućnosti bilo bi najbolje pitanje postaviti na Ruskom

• Upvote 1
medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Nadam se da ćemo dobiti promptne,iskrene i korisne odgovore.

Napomena: BVV se slabo služi Engleskim pa će na pitanja odgovarati na Ruskom, ako ste u mogućnosti bilo bi najbolje pitanje postaviti na Ruskom

Znaći google translate.Ne bi ni njemu škodilo da baci oko na taj koristan alat tu i tamo.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 4 weeks later...

Poz,

jos jedan dev je poceo da odgovara na pitanja, simplewolf ce vam odgovarati na sve vazano za War Thunder CDK  link je u prvom postu, takodje na pitanja of Flight Modelima aviona ce sada umesto ElBarce odgovarati V_S_N koji je i glavni FM dizajner, link ka njegovoj temi mozete takodje da nadjete u prvom postu

• Upvote 1
medal medal medal medal

• 11 months later...

Pozdrav! 
Zanima me ako neko moze da mi pomogne koji dzojstik da odaberem?

Saitek Cyborg 3D Gold Joystick 

Saitek Cyborg V.1 Joystick 

Logitech Attack 3 Joystick 

Thrustmaster Top Gun Fox 2 Pro USB

Genius MetalStrike Pro

Svi su polovni, nemam trenutno novca za nov. Ovo je jedino sto sam nasao da valja necemu, a da imam novca da kupim.

Izvinjavam se u napred ako sam promasio temu, nov sam na forumu. :) Hvala! 

• 6 months later...

Istražio sam tenk T54,ali ga ne mogu kupiti jer ste u stablo ubacili T44-100. Stvar je u tome da sam ja T54 istražio prije nego je došla ta zakrpa sa T44-100. Omogučite ljudima da kupe vozilo koje su istražili neovisno o onome što vi ubacujete u stablo naknadno.

Hvala.

• 1 month later...
  • 1 year later...
2 hours ago, Volem_Slanine said:

Matchmaking je katastrofa, kome da se obratim za to, ja imam jedan tenk 6.0 i ostale 5.7 i u 90% slucaja dobijam da igram protiv 7.0...

Nemas zasta da se obracas nekome, u realistiku i arkadi br ide do +1. Najbolje ti je da igras u simu.

Edited by Sta1ker97
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 4 months later...
On 27/08/2018 at 23:42, Volem_Slanine said:

Matchmaking je katastrofa, kome da se obratim za to, ja imam jedan tenk 6.0 i ostale 5.7 i u 90% slucaja dobijam da igram protiv 7.0...

Po meni nije katastrofa sve zavisi koji BR i vozila biraju drugi igraci taj dan pa MM nema druge nego te ubaci sa visljim BR danas meni npr 90% bitaka sam bio top BR tako da malo prati koji se BR taj dan igra koje nacije i bit ce bolje ;)

medal medal medal medal medal medal

• 1 year later...

Ja imam pitanje, moj BF109 F-2 ima skin sa spiralom na nosu aviona, meni u igri se spirala ne vrti ves ima dve ili tri linije kao na ovoj slici 1erf.thumb.jpg.94b0825b5ba073df113a0429b ne znam zasto je tako i ako mi je sve na max grafici a trebalo bi da se vrti spirala ovako 0zi20jx.gif.4b0b87cf0f3dde09f225aaa25193

Ako moze neko da mi pomogne oko toga hvala mu.

• 2 years later...

Da li se zna kad će biti omogućeno korišćenje glasova srpske posade za tenkiste? Koliko sam video od zadnjeg update Wind of Change više ne mogu da se koriste glasovi drugog jezika koji se već nalaze u igri, a postoji u fajlovima u igrici jezik srpske posade.

medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...