V4_Glo_HUN

Kérdések, kérések Hebiméhez

Vagy majd lesz keletnémet T-54 és nyugatnémet Leopard. Esetleg keletnémet JS-2

Heavyre meg tdre gondoltam

Edited by ImmoR
medal medal medal

Tervezik javítani a tankok láthatóságát? Úgy értem, amikor árkád és real csatákban a tankok kijelzésre kerülnek automatikusan, viszont mostanság főleg az utcai pályákon nagyon rosszul kezeli ezt a játék. Most is kijött elém egy IS-2 orral egy ház mögül az 1/3 része kilógott és nem jelezte ki a játék pirossal, hogy ott egy ellenség, viszont ő simán kilőtt egyből, ahogy mentem felé, én pedig csak éppen kezdtem sejteni, hogy az egy ellenség lehet. Nem mondom, hogy nem jelzi ki utána, de addigra már általában rég halott vagyok.

medal medal medal

Ez már a városi pályák behozatala óta így van. Az esetek 90%-ában hamarabb észreveszem, hogy van a kerítés túloldalán valami és csak a haladási irányból tudom megsaccolni, hogy most barát-e vagy ellenség, mielőtt a rendszer fölé tenné az "ide lőj" jelet. A baj, hogy jelenleg a rendszer úgy érzékeli árkádban és reálban is, hogyha nincs rálátásod a tankra, akkor nem írja ki fölötte a nevet. Ez pedig városi pályán gyakran előfordul még átlátszó fémen keresztül is (drótkerítés), a rendszernek pedig kell egy kis idő, amíg összehozza, hogy az most éppen milyen tank. Ennek a fejlesztéséről nem tudok semmit, bár még nekem az is böki a csőrömet, hogy Kelet-Európa pályán ha látok egy tankot a hídon, vagy a folyó túloldalán és pont a híd korlátján keresztül látom, akkor a lövést elnyeli a korlát elemei közötti fekete lyuk. Egyszerűen nem tudunk átlőni a korlát között, miközben a kerítéseken meg igen.

medal medal medal medal

Én nem a kerítés takarásáról beszélek, ott még néha halvány pirossal jelzi is egyből. Én arról beszélek, amikor tisztán lehet látni egy tankot, hogy jön az utcán, vagy kijön elég, és nem jelzi ki csak nagyon későn, hogy ott van.

medal medal medal

Én nem a kerítés takarásáról beszélek, ott még néha halvány pirossal jelzi is egyből. Én arról beszélek, amikor tisztán lehet látni egy tankot, hogy jön az utcán, vagy kijön elég, és nem jelzi ki csak nagyon későn, hogy ott van.

Tudom, de arra ugyanúgy a válaszom, hogy nem tudok róla. Majd 2 nap múlva megkérdezem BVV_d-t, akkor lesz megint megnyitva a Q&A részlege.

Hebime!Tudsz valamit a flakokrol?Lesz valami változás?Mert nagyon erösek lettek.Föleg squadron battleben.

Semmit nem tudok ez üggyel kapcsolatban.

medal medal medal medal

Hebime! Itt egy videó aJagdtiger Lövegpajzsán áthatoló lövedékről amit már mondtam, szerintem bug, mivel egyáltalán  nem jelzi, hogy akármilyen páncélon is áthatolna a lövedék csak a lövegfoglalaton csattan.https://www.youtube.com/watch?v=d8Sz9pVHlbM&feature=youtu.be

Itt meg egy képen láthatod, hogy hol lőtte meg a pajzsot, ezt gyakorlóban csináltuk.
http://kepfeltoltes.hu/150128/749121815N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

medal medal

Na Fanny, megkérdeztem a kérdésed BVV_d-től itt. Már csak válaszra várunk.

Medvesajt, igen ez szerintem is egyértelműen Bug, mivel még azt sem mutatja, hogy átmegy a lőszer a lövegpajzson (olyankor ugye fehér karikáknak kellene az átütött páncélzaton lennie, mint amikor beledobsz egy követ a vízbe), mintha ott sem lenne a lövegpajzs. Szerintem készíts Bug reportot, mert ez így nem frankó.

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Hello!

Annyit szeretnék, hogy továbbítsd, vagy valamiképpen vedd pártfogásodba ezt az ügyet, ami egyenlőre igen kévés támogatót szerezett. Ha ezt a felségjelzést megváltoztatnák elég sok tankot lehetne a történelemhez hűen felmatricázni.

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/200399-transformation-of-the-hungarian-air-force-roundel/

köszi!

medal medal medal

Hello!

Annyit szeretnék, hogy továbbítsd, vagy valamiképpen vedd pártfogásodba ezt az ügyet, ami egyenlőre igen kévés támogatót szerezett. Ha ezt a felségjelzést megváltoztatnák elég sok tankot lehetne a történelemhez hűen felmatricázni.

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/200399-transformation-of-the-hungarian-air-force-roundel/

köszi!

Ezt már én is jeleztem, rögtön miután kijött az 1.45, de akkor nem történt semmi.

medal medal medal medal

Ezzel az a gond, hogy Suggestion részben én is csak egynek számítok a sok/kevés támogató közül, ott nem sokat számít az én hangom, de megpróbálok intézni valamit ez ügyben. A CH fórumon inkább az általános játékmenetre vonatkozóan kérdeznek bennünket.

Új hírek, néhány CH társ jogot fog kapni arra, hogy a Suggestions topicban is moderálni tudjon, ezzel segítve annak a pár moderátornak a munkáját, akik azt kezelik. Ez szigorúan csak abból áll, hogy a közösség felé elérhetővé teszik azt az ötletet, avagy sem, mert már azt, vagy hasonlót valaki már felvetett és megbeszélés alatt volt, vagy elfogadták. Ez nem azt jelenti, hogy el van fogadva általuk és akkor benne is lesz a játékban. Én speciel még nem vállaltam el ilyen feladatot, bár gondolkozom rajta.

medal medal medal medal

Hát, akkor bízunk benne, hogy egyszer megcsinálják ezt a kis változtatást, ami biztos, hogy pár perc alatt elvégezhető lenne. Nem akarom offolni a topikot, de aki esetleg ezt most olvassa, illetve te Hebime, sokat segítenétek ha írnátok valamit a témához, hiszen akkor ismét előre kerülne a topikok között és esetleg több ember figyelmét, szavazatát megnyerhetnénk az ügy sikeressége érdekében.

medal medal medal

Kedves Hebime.

Miért van az, hogy felteszek egy teljességében helytálló, normálisan megfogalmazott, DxDiag-al, és log-al ellátott bugreportot, screenshottal, elfogadják, kiteszik, majd fél nap után törlik? Hátha te jobban átlátod a fórum működését.

Pedig további hozzászólásban újabb képeket is mellékeltem. Lehet inkább eltitkolják, hogy más ne lássa? számomra érdekes...

Köszönöm figyelmedet.

Kedves Hebime.

Miért van az, hogy felteszek egy teljességében helytálló, normálisan megfogalmazott, DxDiag-al, és log-al ellátott bugreportot, screenshottal, elfogadják, kiteszik, majd fél nap után törlik? Hátha te jobban átlátod a fórum működését.

Pedig további hozzászólásban újabb képeket is mellékeltem. Lehet inkább eltitkolják, hogy más ne lássa? számomra érdekes...

Köszönöm figyelmedet.

Ugyan nem én vagyok Hebime, de előkerestem a bugreportodat, amire ezt a választ kaptad:

Posted Yesterday, 08:03 PM

Thank your for the report, this has been forwarded to the devs for review   :good:

Tracker ID: 0024027

A topikod itt található. Azt tudnod kell, hogy ha egy hibajelentést dokumentálnak, azaz elfogadnak, akkor ide kerül áthelyezésre.  :salute:

Edited by Gelesztaa

Na nézzük.

Fanny, BVV_d válaszolt, dolgoznak a spot rendszer problémáin.

Nos, jelenleg (már ha jól emlékszem) akkor csak Levy FM-ekre vonatkozó kérdése maradt megválaszolatlan, de El_Barca nem nagyon válaszol a kérdéses topikjára. Továbbra is aktívan fogom nézegetni, hátha lesz valami.

medal medal medal medal

Szerintem vagy a kérdést nem értik, vagy ők sem ismerik pontosan a saját játékukat :Ds

Na nézzük.

Fanny, BVV_d válaszolt, dolgoznak a spot rendszer problémáin.

Nos, jelenleg (már ha jól emlékszem) akkor csak Levy FM-ekre vonatkozó kérdése maradt megválaszolatlan, de El_Barca nem nagyon válaszol a kérdéses topikjára. Továbbra is aktívan fogom nézegetni, hátha lesz valami.

medal medal medal

Valószínű a teljes fejlesztő gárda (mind a 2 fő) figyelmét elvonja az új patch fejlesztése(megjelent a dev szerver ugyebár), és a maus használhatatlanná tétele(külső üzemanyag tartály pontos lemodellezése, a páncélzat gyengítése a háború végi gyártási minőségre stb....) :Ds

Jobbulást!
Miért van már 3 napja ugyanaz a sim evenT?

:learn:Miért nincs sim event? 2 napja :dntknw:

Nyuszika szindróma. Ha van, az a baj, ha nincs, az a baj. :lol:

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.