Jump to content
On 30/08/2018 at 17:53, Blady_Sandej said:

Bardzo warte - dwie dwudziestki i dwa Browningi w nosie to siewca zniszczenia, wspina się lepiej i jest zwrotniejszy od innych amerykańskich samolotów na tym BR. Miód-malina (tylko trzeba uważać, bo każde trafienie w skrzydło albo te śmieszne stateczniki pionowe czyni go prawie niesterownym). Gdyby nie to, że jest na II erze i wyniki nie liczą się do zadań albo eventów, to latałbym tylko tym. 

Wiesz. gdybym miał 1-2 samoloty premium to bym się nawet nie zastanawiał nad jego kupnem, bo za 975ZO myślę, że warto go kupić.

Jednak w moim wypadku wygląda to tak jak na screenie. I nie wiem czy jest sens kupić kolejny samolot.

shot 2018.08.31 19.11.30.jpg

• Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal

@Zomeer  skoro już zafundowałeś chłopakom od ślimaka wycieczkę dookoła świata, to weź nie skąp im na flaszkę w czasie podróży i kup tego Xp-55. ;)

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, zomeer said:

Wiesz. gdybym miał 1-2 samoloty premium to bym się nawet nie zastanawiał nad jego kupnem, bo za 975ZO myślę, że warto go kupić.

Jednak w moim wypadku wygląda to tak jak na screenie. I nie wiem czy jest sens kupić kolejny samolot.

shot 2018.08.31 19.11.30.jpg

Wiem coś o tym, bo też mam tę słabość i kupę nabytych premkowych latadeł :-D Jedna więcej nie zrobi różnicy - tym bardziej, że to samolot nie mający odpowiednika czy podobnego sobie w drzewku. Najbardziej zbliżony w charakterystykach jest do innej premki - Bf-109 F4 - drobne różnice w prędkości max i zwrotności, jest od Bf delikatnniejszy, ale za to mocniej uzbrojony. Warto polatać. 

• Like 1

3 hours ago, Gabriel68 said:

@Zomeer  skoro już zafundowałeś chłopakom od ślimaka wycieczkę dookoła świata, to weź nie skąp im na flaszkę w czasie podróży i kup tego Xp-55. ;)

Jedynie spita i p-38k kupiłem za zł.

spita ze zniżką  -75% a p-38k w jakimś zestawie ale też wiele mnie nie wyniosło.

A talizmany wypadły w trakcie gry jak i pozostałe premki :)

up.

Pewnie go jutro kupię ale nadal się zastanawiam ;p

• Like 1

w SB jest to samolot na swoim BR kosmicznie OP do tego stopnia ze jesli nie jestes skonczonym kretynem to latanie nim jest po prostu nude ze wzgledu na znikomy poziom trudnosci.

Po wzięciu go jako uptier na EC3 nadal bardzo mocny - preskosc w nurku taka ze nawet 190A się dziwią a wszelkie japończyki i 109tki mogą sobie skoczyć.

Sredni na wyższym pułapie (Alison) i trudny w pilotażu na małych prędkościach. Generalnie ze względu na bardzo wredne zachowanie poniżęj 250km/h odradzam kręcenie się w SB tym samolotem. Jeśli trzymasz prędkość to za to robi dowolną ilość G (widziałem u siebie 14+) i nie traci przy tym aż tak wiele energii.

Co jeszcze? uzbrojenie OK jak i prędkość w locie poziomym. Oczywiście OK nie znaczy super bo np Foki cię w poziomie dojdą.

Jeśli jednak będziesz trzymał pułap 3-4km to jest to dość bezpieczny samolot w lataniu. Jedna uwaga - podatny na uszkodzenia. TZN moze nie ma smierci od jednego pocisku ale kazde uszkodzenie powoduje ze jest jeszcze trudniejszy w pilotazu przy malej predkosci i moze byc np problem z lataniem a juz na pewno z wyladowaniem.

Samo ladowanie nawet nieuszkodzonym samolotem  jest niebanalne. Tzn ląduje normalnie ale nie wybacza błędów podczas podejścia i trzeba trzymać trochę wyższą prędkość i "pilotować" do samej ziemi zamiast robić odcięcie silnika zeby siadł.

Jeśli o mnie chodzi jedena z przyjemniejszych premek do SB jeśli tak jak ja cenisz sobie ataki z przewagą wysokości i samoloty dobrze trzymające energię.

Za pełną cenę 6-7/10. Za tyle za ile Ty możesz mieć @zomeer to rzekł-bym 11/10. NIe wiem jak sprawdza się w RB i AB także tutaj nie pomogę

• Like 2
medal medal medal medal medal

• 3 months later...

Kupiłem to cudo dzisiaj na promocji... Matko szkoda że dopiero teraz. Ten samolot to pieprzone UFO. Latałem dopiero jedną bitwę i już widzę że to najbardziej OP samolot na jakim latałem. Uzbrojenie super, zwrotność dobra, prędkość max dobra, wznoszenie/przyspieszenie super. Na jedyną wadę bym podał beznadziejną kabinę z widokiem do tyłu równym 0 i widocznością na boki 5/10. Do przodu mocne 8/10.

Leciałem na EC3 bo nie chciało mi się wbijać PO na EC2... Tam raczej sam położę 1/2 wrogiego teamu :DD

• 1 year later...

Lekko mnie szokło, jak widać zniżki wskakują nadal raz na jakiś czas :)

Nawet z tym -50% i tak drogi sprzęt jak na mnie... :(

P.S. Co on taki drogi na II erze, III premium z wyższym BR kosztuje połowę jego ceny. Prawie 4k golda to dość sporo chyba za II według mnie?

Przy normalnej cenie 3900 golda to prawie 100zł za II tier.

EDIT: Ja pierdykam jak to chodzi, bynajmniej na AR, masakrator, morderca i to na stockowym pilocie praktycznie.

Nie dawajcie tej maszyny nawet Masterowi do rąk...

Zmieniam zdanie co do ceny, jest jej warty jednak według mnie, chyba że Ślimaki zrobiły mi  na dobry początek jakieś preferencyjne losowania :D

EDIT 2: Po paru bitwach, to UFO nie samolot, bynajmniej do 5.5km w AB, potem traci wigor. Na tym trybie jest świetny, robi 5km momentalnie przy czym na AB nic nawet się nie grzeje, idzie do 5km bez przegrzania na 100% i WEPie cały czas!

Mistrz pułapu jak dla mnie. Pierwszy rządzi zawsze z góry. Chodzi w AB całkowicie sterownie, o dziwo przy prędkościach 700+, stery nie twardnieją, jest zupełnie posłuszny nawet przy takich prędkościach.

2x20mm + 2x12.7mm robią swoje, nawet z bombowcami na tym BR.

Epicka maszyna z takim prowadzeniem, polecam mimo że za tania nie jest.

shot 2020.02.26 03.11.45.jpg

shot 2020.02.26 04.56.50.jpg

shot 2020.02.26 04.58.55.jpg

Edited by TomoPL55
medal medal

Był kiedyś na III erze, potem przenieśli go na II, ale cenę zostawili. Co do właściwości lotnych - niezłe ale nie wybitne, wszystko jest dobrze póki nie zostanie się zmuszonym do walki manewrowej; na tym BR 3.7 AB u Amerykanów są lepiej sobie radzące maszyny jak Airacobry Q i N, Kingcobra A-5, Lightningi, Thunderbolty, a zaledwie 0.3 BR wyżej znakomite XP-50 oraz Bf 109 F-4.

W moje ręce wpadł parę razy przy okazji codwutygodniowych losowań, rezultaty to jak na razie 94 fragi w 9 meczach, i 6 zgonów.

Aczkolwiek, ostatnio trafił mi się phuuu z 1.5 miecha temu, może coś go Ślimaki dopieściły od tamtego czasu.

medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...