Jump to content
  • 1 month later...

@Kulcsos12 szerintem ez jó hír. Mivel hivatalos  44 Leopard 2A7+ mellé kapunk 12 db Leopard 2a4 kiképzési célokra. Na majd követem a híreket és jövőre ha bemutatkozik a magyar Leo majd kéne egy skint készíteni róla.  :popcorn:

https://www.kmweg.de/fileadmin/user_upload/pdfs/Press_Releases/2018/Krauss-Maffei-Wegmann-unterstuetzt-ungarische-Heeres-Modernisierung_19-12-2018.pdf?fbclid=IwAR1z3VMpNKzhJSArz51fDBuUjMgvZsjXtbDKG-OnkChlXW8f_s-dPisx_Yc

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

11 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

@Kulcsos12 szerintem ez jó hír. Mivel hivatalos  44 Leopard 2A7+ mellé kapunk 12 db Leopard 2a4 kiképzési célokra. Na majd követem a híreket és jövőre ha bemutatkozik a magyar Leo majd kéne egy skint készíteni róla.  :popcorn:

https://www.kmweg.de/fileadmin/user_upload/pdfs/Press_Releases/2018/Krauss-Maffei-Wegmann-unterstuetzt-ungarische-Heeres-Modernisierung_19-12-2018.pdf?fbclid=IwAR1z3VMpNKzhJSArz51fDBuUjMgvZsjXtbDKG-OnkChlXW8f_s-dPisx_Yc

Egy szót sem értek a pdf-ből, de rendben. :D  Ha kapok, találok elég sok közeli képet a ráfestett feliratokról, akkor nem gond.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Kulcsos12 said:

Egy szót sem értek a pdf-ből, de rendben. :D  Ha kapok, találok elég sok közeli képet a ráfestett feliratokról, akkor nem gond.

A lényeg vásároltunk 44 db Leopard 2a7 + illetve 24 db PZH-2000 önjáró löveget, de ami a játékot illeti, a Magyar Honvédség állományába kerül még 12 db Leopard 2a4 kiképzési céllal, ami játékban van már.:popcorn::popcorn: Mivel tegnap írták alá a szerződést, eleinte még a altípust sem tudtuk. Szóval ezért mellékeltem, hogy ez a hivatalos dokumentum mi szerint hadrendbe fog állni a járművek. 

Edited by Dzsigolo_Lanty
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 4 weeks later...

@Kulcsos12 a mágia hatalmánál fogva megidézlek, ha érdekel és kell egy kis Golden Eagle.  :D

Spoiler

Hello My Friends,
Today I Want to open a Contest for the Skin Makers.
Without your Skins, the game would only be half as nice. That's why it's time for me to give you something back.
You have the choice if you create a plane or a tank skin.
you can also create ship skins..but only Germans...why? I only have german ships. ;)
And to make things a little more exciting, everyone has only one try!

Here are the rules.

only vehicles until 1946...I do not have many modern tanks or jets :(

The skin should have a resolution of 4k or more (more K more details ^^)
NO ANIME pls.
And to be really sure that I have the tank or plane, please only tanks or planes until shortly after the ww2.

The contest ends March 1st.

Please use this tag: #Bombers_skin_contest

Let us now come to the prices.

1 place: 5000GE
2 place: 2500GE
3 place: 1000GE
4 place: 500GE
5 place 450GE
6 - 10 100GE

That's it for now
have fun.

https://live.warthunder.com/post/804814/en/

• 5 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.