V4_Glo_HUN

Német harckocsik

36 minutes ago, KjisszHUN said:

Jön a T-62, szerintetek milyen német tank jöhet ami fel veszi vele a harcot? Gaijin azt mondta hogy jön valami német tank. De mi? Én úgy tudom hogy a Leopard 1 variánsoknak mind gyenge volt a páncélja(javítsatok ki ha tévedek), és tudtommal más tankot nem is gyártottak a németek? Valaki tud valamit? :D 

Hát a Brummbär jön nem? :D:p:

medal medal medal medal medal medal

Sziasztok!

Hol tudok utánanézni az alábbi kérdésnek?

Az alapvető problémám, hogy a Tigrisek frontlemezét nem úgy modellezték le ahogy kellett volna... Miért van 102-es lemeze egy H1-nek? Nem 110-es volt? Az E-ről nem is beszélve... Gaijinék mit írtak erre vagy hol? Miért nem úgy méretezték ahogy kellette volna?

Áhh utánanéztem... sajnos bedőltem a wikinek... ott azt írják, hogy 110-es frontja volt, illetve az Ausf. E-nél növelték ezt az értéket 120-ra, a harctéri tapasztalatok alapján. Valamint a felső lemezt is 40-ről 45mm-re cserélték a repülők miatt... 

Edited by Lackooo86HUN

Nem igazán vettem elő a játékot az elmúlt fél évben.. Csináltak valamit a panzer iv-ekkel? (Főleg a G és a H) amitől ilyen szánalmasan lassan fordul a tornyuk? Határozottan emlékszem, hogy régen legalább ezzel az egy elemmel nem volt gondom. 

12 hours ago, _D4NI_ said:

Nem igazán vettem elő a játékot az elmúlt fél évben.. Csináltak valamit a panzer iv-ekkel? (Főleg a G és a H) amitől ilyen szánalmasan lassan fordul a tornyuk? Határozottan emlékszem, hogy régen legalább ezzel az egy elemmel nem volt gondom. 

Én az F2-t és G-t sűrűn használom a H-t is elővettem nem rég pár körre, szerintem nem nyúltak hozzájuk egyedül a J-nek és a prém pz4-nek lassú a tornya ( hogy miért azt sose fogom megérteni).

2 hours ago, air_fighter_hu said:

Én az F2-t és G-t sűrűn használom a H-t is elővettem nem rég pár körre, szerintem nem nyúltak hozzájuk egyedül a J-nek és a prém pz4-nek lassú a tornya ( hogy miért azt sose fogom megérteni).

A prém pz4 parancsnoki tank, egy módosított J, sok-sok rádióval... nem arra tervezek ami itt a játékban van.:)

A J-ből pedig többek között a gyártás egyszerűsítése, gyorsítása miatt hagyták ki a torony mozgató motort és a kapcsolódó generátort. Később a felszabadult helyre +200 literes üzemanyag tartály került...amire itt szintén "nagy szükség" van:)

1 hour ago, Eiddon said:

A prém pz4 parancsnoki tank, egy módosított J, sok-sok rádióval... nem arra tervezek ami itt a játékban van.:)

A J-ből pedig többek között a gyártás egyszerűsítése, gyorsítása miatt hagyták ki a torony mozgató motort és a kapcsolódó generátort. Később a felszabadult helyre +200 literes üzemanyag tartály került...amire itt szintén "nagy szükség" van:)

Óóó köszi az infót, a J-nél volt egy tippem hogy abba kézi torony lehet de a parancsnoki azt hittem az egy H-ból lett az oldal páncélok miatt.

Nem tudom, hogy hol számolja. Elvileg dmm akció ez is.

Nekem fogalmam sincs, hogy mennyit kéne adnia. Általában nem figyelem, hogy mennyi rp-t kapok.

Mentem egy-két jobb csatát Dickter Max-al. 6000 rp-t kaptam érte. Az most nem tudom, hogy jó-e.

Edited by Volfram42
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Most jutottam el a Párduc 2-esig, és kérdezném, hogy mennyire jó a frontja, mit bír ki, és mi lövi át ? És a lövege a szintjén levő más harckocsikat frontból mennyire tudja megdolgozni ?

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

10 minutes ago, Marcus9311 said:

Most jutottam el a Párduc 2-esig, és kérdezném, hogy mennyire jó a frontja, mit bír ki, és mi lövi át ? És a lövege a szintjén levő más harckocsikat frontból mennyire tudja megdolgozni ?

Nagyon jó tank, de kb minden be lövi, de ez a tank arra jó hogy gyakorolj, és meg tudd hogy hogyan kell majd a Leopard-okkal játszani majd. Sunyulni kell vele, mindig légy óvatos, és figyelmes, soha ne vegyen észre az ellenfél, az ágyúja nagyon erős, Tiger II ágyú, és kb minden egy lövés. Először kicsit gyengének tűnt, de bele tanulva most már nagyon jó tank, félelmetes tank. Élvezni fogod. :)

medal medal medal medal medal medal medal medal

36 minutes ago, Marcus9311 said:

A 88-as a Tigris II-es, az ISZ-ek és a T-44-es frontját is megeszi ? 

Tiger II frontját nem, de azt kb semmi se csak a nagyobb Sztálini ágyúk :D T-44-nek meg akkor viszi át ha jó kedve van, IS-eket ott lövöd ahol akarod bár hol be megy. Tiger II csak torony keresztül lehet el intézni, nekem meg is szokott velük gyűlni a bajom. Azt kell mondjam jobban kell félni saját nemzetedtől mint az ellenféltől, mert az amcsikat és a Briteket simán viszi, főleg a Briteket. Legnagyobb ellenfele ha AB-ban vagy akkor a Tiger II-k. Most mentem egy meccset 4 ezer xp-t szereztem vele, és túléltem, mert azt a a taktikát alkalmaztam amit mondtam. 7 killem lett, és 5 kill assist. Nagyon durva tank. Tiger II-n kívül mindent ki vittem egyből(IS-2, Persing, T-44) 

medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.