V4_Glo_HUN

Német harckocsik

Hát köszöntem szépen, tigris 2-vel kb 3 percig játszottam és a semmiből oneshotolt egy is-3....

Ennek a játéknak semmi értelme,se eleje, se vége, se célja, de közben legalább tömény szívás(német harcjárművek)

ui: 2. kör ash river 3:50 másodperc játékidő.......1 lövés jött egy is-2-től ami az első görgőmet találta el és teljesen" indokolt" módon a lövedék 90 fokos irányt váltva a tigris aljában szalad végig, pedig a görgő szélét érte 45 fokos szögben, a röppálya kifelé mutatott volna, kigyújtott...és ledermedt a torony.

Ezeknek a nyomorékoknak már nem is kell célozni.

Na itt a vége az én tankos karrieremnek!

Edited by levy_RED
  • Upvote 1
medal medal medal

Szerintem csak te lehetsz ilyen szerencse csomag, mert velem még elő sem fordult ilyen, sőt 10-12 meccsből kifejlesztettem már a tűzoltó készüléket, az alkatrészeket, meg az APCR lőszert, pedig eléggé sok kell hozzájuk. De minden esetre érdekes ez az irányt változtató lövedék.

medal medal medal medal

Most már felraktam a bandicamot, és be fogom kapcsolni ilyenkor(a killcamon), hogy lássátok nem túlzok, és nem képzelődök....

Most egy kicsit berekedtem a sikerélménytől, a kutyámnak meg lehet, hogy halláskárosodása lett, de tanult egypár új szót a készítők, a rokonaik és tankok közötti meglepő szexuális szokásokról :Ds

Szerintem csak te lehetsz ilyen szerencse csomag, mert velem még elő sem fordult ilyen, sőt 10-12 meccsből kifejlesztettem már a tűzoltó készüléket, az alkatrészeket, meg az APCR lőszert, pedig eléggé sok kell hozzájuk. De minden esetre érdekes ez az irányt változtató lövedék.

Edited by levy_RED
medal medal medal

Valami alap mechanikát berakhatnának ilyen 60°-os pattanás után átütésre képes lövedékek elkerülésére, mert a gránát olyan sokkhatást kap, hogy vagy széttörik a fenébe, vagy "csak" a hegye törik le (wolfram gránátok előnyben, hála a ridegségüknek). Nem lenne nagy feladat.

medal medal medal

Mondjuk most megemlítettem a CH fórumon, hogy sok Bug reportot elősegítene egy Killcam a replayben. Ugyanis van ott egy olyan topic, ahol leírhatjuk, hogy mik a főbb problémáink amikkel találkoztunk. Például a kill system (leszakadó szárny, mégsem hal meg a rendszer szerint).

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Ezt nagyon támogatom!! :salute:

Mondjuk most megemlítettem a CH fórumon, hogy sok Bug reportot elősegítene egy Killcam a replayben. Ugyanis van ott egy olyan topic, ahol leírhatjuk, hogy mik a főbb problémáink amikkel találkoztunk. Például a kill syszem (leszakadó szárny, mégsem hal meg a rendszer szerint).

medal medal medal

Hebime, szerencsére tök felesleges a javító készlet. Oneshotolnak állandóan szemből oldalról mindenhogy.

Ez a rohadás tigris 2p rosszabb mint a parancsnoki pz4 br5.7 környezetben! Arról több dolog pattant!Pedig aztán az is üvegből volt.

M3 lee csak azért nem lőtt ki eddig, mert nem tett vele meccsbe..Az átlagos meccsem kb 3-4 percig tart aztán pukkanok!(és fedezékről fedezékre megyek, óvatosan szépen)

szóval inkább visszamegyek a kacat pz4/captured kv pároshoz és megnézem azt a tigris2h-t... ez a p egy borzalom.(ha csak ránéznek a tornyára már megdöglött mindenki a tankban)

Edited by levy_RED
medal medal medal

Kár, hogy nem olvastam el ezeket a hozzászólásokat korábban. Akkor nem fordult volna elő, hogy hónapokon át fejlesztgetek végső soron hasznavehetetlennek bizonyuló német tankokat, főleg a megdöbbentően gyenge Panthert. Minél "jobb" tankjaid vannak, annál kevésbé tudsz velük játszani. Érdekes ez a War Thunder. 

medal medal medal

A gépekkel nincs baj csak az ellenfelekkel a br miatt.Mondjuk ruszkit nem nagyon látni panaszkodni se repülő se tank miatt.( mondjuk szerintük töj normális hogy '45 ös géppel'43 as ellenfelek vannak.
medal medal medal

Érdekes ez Történelmi adatok is alátámasztják hogy a Barbarossa hadműveletben nem a T-34 fölénye okozta a németek kudarcát, hiszen a kurszki csatában már a ferdinándok meg a panterek is ott voltak. Sőt a tankvadászok is halomra lőtték az orosz tankokat.Csak a németek elfogytak ,a képzett tankszemélyzeteket levadászták ,az oroszok meg 6 óra gyorstalpaló után nyomták be a tankokba a személyzetet. 3millió német katona 5000 német tank szemben az oroszok tömegével. Jobbak voltak a németek mindenben a ruszkiknál! A tankjaik már akkor tudtak 2km-ig pontos lövéssel  ölni. A pantereket pont azért csinálták mert belátták a döntött páncélzat előnyeit. Minden tekintetben a német tank veri le a T-34 et mert jobb az ágyújuk. Kész ezzel csak ez a játék mer vitatkozni! Jobb a páncélja mert vastagabb nagyobb az ágyúja és pontosabb,akkor mér vernek le mindig a ruszki tankok?

medal medal medal

Mint írták a BR a ludas. Az meg, hogy melyik tank volt a jobb arra  mikor kérdéssel kell felelni, ha illik ha nem. Pont az volt a szép ebben a konfliktusban. Már ha lehet szép, hogy egymást licitálták. Amint az egyik fél valamiben újított ráemelt a másik és így ment ez. Mindig éppen a másik fél volt jobb valamiben. Nekem pont ez tetszik az egészben. Persze a játék sajnos nem ilyen. Itt kőkemény +1 szopatás van, mindegy melyik oldallal megyek.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Azért ne feledjük h anno a Barbarissa során a párducok meg a ferdik tömegével robbantak le a nem megfekelő hajtómű, motorhűtés vagy aknamező miatt. Az oroszoknak meg nem számított az ember, se az olcsón előállítható T34. Ez a taktika bizonyult jobbnak akkor és ott.
medal medal medal medal medal

Jah persze a tél beszaratta a németeket,majmok voltak mert egyszer már megszívták a téllel de nem tanultak belőle. és az oroszok tényleg nyomták a tankokat orrba szájba persze hogy a sok lúd disznót győzött. Csak azt nem magyarázta még el senki ,hogyha két hadsereg egymásnak megy és az egyik buktára áll minek nem vonul vissza idejében,a németek kétszer is megcsinálták egy háborún belül. De a német tankok akkor is erősebbek jobb az ágyújuk és a többi .

medal medal medal

A gépekkel nincs baj csak az ellenfelekkel a br miatt.

Értem én, de a vége mégiscsak az, hogy a nagy nehezen kifejlesztett "legjobb" német tank harmatgyengének bizonyul az ellenfelekkel szemben. Ez így nem jó. Ez főleg a Pantherrel van így, a Tigrissel jobb a helyzet. A legfurcsább, hogy a harmadik gépem egy Jagdpanther, és az teljesen korrekt, jópár találatot képes kibírni, és ha én eltalálok vele valamit, az általában meglátszik. Na mindegy, nemsokára meglesz a 105-ös Tiger II, a Panther mehet a levesbe. 

medal medal medal

A Tiger II (H)-val már lehet aprítani a jó népet eléggé csúnyán. Én nagyon nagy mészáros vagyok vele.  :Ds

medal medal medal medal

Lenne eey-két kérdésem valami szakihoz. Hebime? :)

A Panther D-hez miért nincsen APCR lőszer?

A Panther F BR-je miért 6.7, miközben a többi (D,A,G) 5.7, 6.0 és 6.0?

A Panther G gun mantletjénél az hogy van, hogy a fele 100m a másik fele pedig 120mm?

A Panther D-hez miért nincsen APCR lőszer?

Mert amikor elkészítették, az ágyúja még annyira új volt, hogy nem gyártottak hozzá APCR lövedéket. És nem is kellett neki, csak a későbbiekben, de a játék ugye az első típusokat veszi figyelembe. A valóságban nem akadt össze T-44-esekkel és ez a fejlesztőknek elég, hidegen hagyja őket, hogy a játékban a BR miatt pedig már igen, és oda talán kellene az APCR. Bár én APHEBC-vel is elboldogulok T-44 hordák ellen.  :Ds 

A Panther F BR-je miért 6.7, miközben a többi (D,A,G) 5.7, 6.0 és 6.0?

Mert erősebb ágyúja (75mm-es KwK44-es, a többinek meg 75mm-es KwK42-es) van és jobban páncélozott szemből a tornya, nincs már az a hülye félgömb alakú lövegpajzs.

A Panther G gun mantletjénél az hogy van, hogy a fele 100m a másik fele pedig 120mm?

Ha oldalról nézed meg, láthatod a különbséget. A felső része félgömb alakú, az alsó részén meg van egy "nyúlvány", ami miatt alul vastagabb a páncél. És fentről lefelé kissé vastagodik is. A fejlesztők úgy tűnik nem tudták megoldani, hogy fokozatosan vastagodjon a páncél, ezért lehet ez a "feles" megoldás.

Kielégítőek a válaszok?  :)s

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Kielégítőek a válaszok?  :)s

Azt láttam, hogy a Panther F más ágyúval van felszerelve, de megnéztem a lőszereket a korábbi verziókhoz képest, és egy az egyben ugyanazok az adatok szerepelnek a lőszereknél.

Bocs, én írtam el. Nem erősebb, hanem gyorsabb. A KwK44 gyakorlatilag ugyanaz az ágyú, mint a KwK42, csak módosítottak rajta pár dolgot, ami miatt gyorsabban lehetett utána tölteni. Ha megnézed, az újratöltési sebesség 2 másodperccel rövidebb, mint a többi Párduc tanknál. Még a T-44-nél is gyorsabban tölt újra 0.6 másodperccel.

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Bocs, én írtam el. Nem erősebb, hanem gyorsabb. A KwK44 gyakorlatilag ugyanaz az ágyú, mint a KwK42, csak módosítottak rajta pár dolgot, ami miatt gyorsabban lehetett utána tölteni. Ha megnézed, az újratöltési sebesség 2 másodperccel rövidebb, mint a többi Párduc tanknál. Még a T-44-nél is gyorsabban tölt újra 0.6 másodperccel.

Aha, tehát akkor kb. a semmiért van a +0.7BR, a Párducot úgyis akárhol találáják el, mindenképpen az ágyú fog sérülni.

Azért köszi :)

Edited by Gelesztaa

Guest

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet a 67 km/h-t kihozni a két legelső Pz III-asból?

Full controls-ban játszok.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.