V4_Glo_HUN

Német harckocsik

Én is ezt mondtam, hogy a Panther szerethetőbb. Szerintem a döntött páncél itt nagyon sokat jelent a játékban. Az én kedvenc Jagdpantherem tudna néhány olyan esetet mondani, amikor a frontjáról jó pár Ferdinánd lövés is lepattant. Sokszor csodálkoztam is, hogy még mindig élek amikor sorban kaptam a lepattanó lövéseket. :lol:

Az a legjobb, amikor olyan helyre tudsz beállni vele, ami hátrafelé leejt, de még rálátsz a terepre és tudsz lőni annyira lefelé. Olyankor meg pláne nagy a pattanási esély a még nagyobb szög miatt.

Edited by Fanny_90
medal medal medal

Hull Down a neve, US tankokat imádni fogod azokat erre tervezték.:)

WoT-ból tudom. :Ps Bár én ott a T-54 típusokkal tudtam ügyesen használni ezt a taktikát, csak ott mozgással, mert ugye rossz a löveg kitérésük lefelé, de sunyiban gyorsan fel lehet jönni egy sánc mögül, amíg nem néz rád, majd vissza, és addigra sokszor csak a frontomat tudták lőni. Vagy néhol voltak lapos árkok, és abban is nagyon jó helyen voltak ezek a tankok. :lol:

(Bár itt a tankok tolatása nagyon nerfelve lett egy jó ideje.)

Edited by Fanny_90
medal medal medal

Na emberek gyónni szeretnék mert vétkeztem:

Maradt még aranyam azt kiegészítettem (rohadt drága euróért :facepalm:  mert a komák rájöttek a rubel jólétre) és vettem egy kv-1b 756-ot(Volfram kb. itt átkozott ki)

Egyszerűen csodálatos, igaz, hogy levették a 75-ös sebzést(3-4 lövés egy tank), igaz hogy folyamatosan BR+1 csatákba rak(6.0 körül), de a harckocsi ott is élvezhető  sőőőt taktikázva csudijó marad.(mee pattan vazzeg, nem döglesz azonnal első hitre! :Ds )

Persze ki tudnak lőni, de nem rögtön elsőre és nem oneshottal és nem 1 km-ről.

Pont olyan mintha orosz tankban ülnél (wait what?? :crazy: )

Szóval, hogyha leárazva lesz, akkor vegyétek meg nyugodtan, mert fun vele a játék, a mostani 75-ös sebzése mellett is.

Mondom én mindezt aki a tigris 1-el nem jutott semerre.

Edited by levy_RED
medal medal medal

Az a kis piszok tank a SU-152 lövéseit is lazán leveszi, egyszerűen nem tudom vele kilőni, pedig eddig minden mást ami jött vele szembe kiszedtem, de ezt a mocskot nem bírom :crazy: :lol: :lol:

medal

Remélem boldog leszel vele. Az pont nem zavar, mert használták több helyen is. Használtak KV-2-t is, ha jól emlékszem.  :Ds

Jut eszembe ez a mixed event bejön ami most van, de azért soha nem lehet jót tenni velem. Ha jól láttam akkor még most be lehet menni tankkal és repülővel. Ez szörnyű. Illetve mindenki KV1 és PZIVF2-el megy. Én voltam csak akkora állat aki bemegy pzII-el és T-70-el is. Persze nem sok sikerrel az előbbiek miatt.

Edited by th77_PX_Volfram
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Én f2 t vittem.Földön is levegőben.Elsőben egy la 5 lett.A másodikban hiénáztam enemy reptér körül de hiába halltak meg kiléptek repülés nélkül.Aztán földit támadtam..minusz két méterről majdnem sikerült felhúzni az x edik rácsapás után.Mondjuk először su2 vel mentem mert nem kellett sorbaállni.Akkor jöttem rá hogy bemehetnék tankkal is...ha lenne .
medal medal medal

Tigris I-en miért döglik be mindig a horizontal turret drive? Ku*va idegesítő...

Én f2 t vittem.Földön is levegőben.Elsőben egy la 5 lett.A másodikban hiénáztam enemy reptér körül de hiába halltak meg kiléptek repülés nélkül.Aztán földit támadtam..minusz két méterről majdnem sikerült felhúzni az x edik rácsapás után.Mondjuk először su2 vel mentem mert nem kellett sorbaállni.Akkor jöttem rá hogy bemehetnék tankkal is...ha lenne .

Amikor tankot vittem be én sem mentem utána repülni. Nálam az teljesen más ráhangolódást jelent. A már említett eszközöket meg pláne nem fogom gyorsan magam elé pakolni ez miatt.

Edited by th77_PX_Volfram
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

F2 15 millise viszont gyenhêbbnek tűnik.Su2 csak ugy nyeli.Eggyet leimádkoztam.Egy leszedett ( motor stop).De legalább kirakétáztam egy mobil aa-t...kárpótlás
medal medal medal

Van rakéta a pz4f2-őn? :Ds   (lehet, hogy a repcsis részhez akartad írni.)

F2 15 millise viszont gyenhêbbnek tűnik.Su2 csak ugy nyeli.Eggyet leimádkoztam.Egy leszedett ( motor stop).De legalább kirakétáztam egy mobil aa-t...kárpótlás

medal medal medal

Ez még Volframnak ment :-) De ha már az event.Nyertünk olyan csatát ahol 4 kacsa volt meg én f2 vel+ földiek.Szépen dolgoztak.Sajnos nincs kihúzva a 37 millis így csak ijesztgetni tudok
medal medal medal

Hát mondjuk nem lenne rossz, ha egy-két tanknál bevezetnék az űrméret feletti páncéltörőt.  :Ds

medal medal medal medal

Jobban szeretnék egy gombnyomással elérhető füstfüggönyt :Ds   (régen már volt róla szó,de a készítők azt nyilatkozták, hogy baromira leviszi a frameratet és dolgoznak rajta.)

Hát mondjuk nem lenne rossz, ha egy-két tanknál bevezetnék az űrméret feletti páncéltörőt.  :Ds

medal medal medal

A füst megjelenítés az egyik legmegterhelőbb grafikai rész, így lehet jobb, ha egyelőre még nem tesznek be ilyeneket, lehet sokaknak új gépet kellene vennie. Illetve bizonyos esetekben képesek lehetnek mások kivenni a füstöt a játékukból és akkor az meg nem kicsit csalásnak számítana. Például a WoT-ban simán ki lehetett venni a fákat és bokrokat is.

medal medal medal

Ne aggódj szerintem itt is ki lehet.....máshogy nem tudom megmagyarázni az erdő közepén kapott 800 méteres találatokat a ködben....

Valamilyen minimális gépigényt meg meg kellene húzni, azt nem lehet csinálni, hogy laptoptól a high end gépekig mindenkinek jó legyen.

Kellene valami megfizethető árú gépminimum, mert ez így eléggé káoszos.(és a grafika lecsavarása hatalmas előnyökkel jár SB-n)

A füst megjelenítés az egyik legmegterhelőbb grafikai rész, így lehet jobb, ha egyelőre még nem tesznek be ilyeneket, lehet sokaknak új gépet kellene vennie. Illetve bizonyos esetekben képesek lehetnek mások kivenni a füstöt a játékukból és akkor az meg nem kicsit csalásnak számítana. Például a WoT-ban simán ki lehetett venni a fákat és bokrokat is.

medal medal medal

Hát nagyon fázok üzembe állítani a tigris 2p-t.De mindenki azt mondta eddig, hogy megéri...

Nincsenek nagy elvárásaim vele szembe, csak annyi, hogy max 2 lövéssel tudjak igen komoly károkat okozni az ellenségnek, és 1000 méterről ne oneshotoljon minden szirszar.(nem a 152-re gondoltam.)

A tiger 2 h-nak miért olcsóbb a javítása mint a p-nek? Itt is meg kell fizetni a porsche márkanevet?

medal medal medal

A Tiger II P-vel még fogsz kellemetlen meglepetéseket tapasztalni, mert a lövegpajzsa még eléggé sérülékeny nagy kaliberek ellen és eléggé könnyű ott belőni, ráadásul a gellert kapott lövedék a test tetejébe csapódhat és ott szórja szét a repeszeket, ami azonnali halált is okozhat. A H-val már nincs ilyen gond. Javaslom, hogy töltés közben kicsit fordíts el a célponttól a tornyodat.

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.