V4_Glo_HUN

Német harckocsik

21 minutes ago, Tucsok2008 said:

KjisszHUN, az összes shermanon van stabilizátor :D persze lassú tempónál de volt, meg persze csak föl le stabilizált.

Reál Berlin pálya.... kb a gajidsózsin tehette volna az ellen repterét az A-ra a mienket meg a B-re kb. olyan közel vannak :D

Igen vannak, azt tudom, de azok semmit se érnek, mivel míg az igazi stabilizátorral gyors mozgás közben is lehet lőni, és még akkor is ha gyorsan kell megállni. Szóval én a Shermanokat nem sorolom a stabilizátoros tankok közé. 

medal medal medal medal medal medal medal medal

pedig nyugodtan oda sorolhatod, hisz más vetélytársával ellentétben ő mikor megáll vagy buckára megy nem bólint nagyot :D

A Leo 1 meg csak ruszkik mellett életképes :D egyik havernak megvan a T54 és mellette megyek ő tankol én meg lő azt ha marad valami lövök én is xD

medal

On 22/12/2018 at 19:52, sturmFuhrer9781 said:

Szervusztok!

A Panther II-ről milyen véleményetek van?

Én csak szimulátorban használnám.

Előre is köszönöm a válaszokat és Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek?

[email protected]!

Mozgékony (hátra is), közepes páncélzat, remek 88-as és végre alacsonyabb br. Bár ez SB-ben úgy sem számít semmit.

medal medal medal

Sziasztok! Elnezest amiert irok,nem szokasom :D Egy olyan kerdesem lenne hogy a Nemet Tier4-es szinten talalhato Coelian javitasi koltsege komoly,vagy csak egy Bug? Mert a 18199SL-t picit erosnek talalom......Foleg ugy hogy a max AA gep Tier 7-ben,a FlakRak PZ1 csak 18 ezerSL.....Gaijinek beneztek valamit?

Screen Shot 07-25-19 at 03.19 PM.PNG

Screen Shot 07-25-19 at 03.20 PM.PNG

55 minutes ago, wotlajko said:

Sziasztok! Elnezest amiert irok,nem szokasom :D Egy olyan kerdesem lenne hogy a Nemet Tier4-es szinten talalhato Coelian javitasi koltsege komoly,vagy csak egy Bug? Mert a 18199SL-t picit erosnek talalom......Foleg ugy hogy a max AA gep Tier 7-ben,a FlakRak PZ1 csak 18 ezerSL.....Gaijinek beneztek valamit?

Jól látod ab-be indokolatlanul drága a javítása a flak-oknak már ostwind-tól kezdve kügel is  coelien is ,rb-be bezzeg apró pénz csak ott kihasználja őket mióta nincs kis karika a légvédelemnek hogy nehogy letudják szedni a gépeket Tank csatába fura is lenne ha nem a  gépek intéznék el a csatát....

medal medal medal medal medal medal

5 hours ago, wotlajko said:

Sziasztok! Elnezest amiert irok,nem szokasom :D

Egy fórum arra jó, hogy írjon az ember... nehogy már ezért kérjen valaki bocsánatot, az régen rossz! 

(hm, kíváncsiság : miért franciául használod a klienst?) 

medal medal

On 25/07/2019 at 20:03, wotlajko said:

Mert franciaul jobban beszelek mint angolul,nemetul,vagy oroszul.....

Nekem is pont ezért volt egy darabig francia a kliens ... 

(mondjuk nekem az angol jobban ment de a franciát tanultam) 

medal medal

A finn KV-1B mire fel kapott 4.3-as BR-t amikor ugyanaz, mint a KV-1 L-11, minimálisan kapott kiegészítő páncélzatot és úgy a Pz IV F2 is ki tudja szemből filézni, nem csak amikor ISz-1-esekkel vagy Jumbo Sherman-ekkel dob össze a matchmaker ?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

valaki elmondaná nekem a pontozás lényegét, mert kb 40 000 belépés után sem értem ! ez olyan egyedi dolog ? vagy van valami logikája is ? mi

nél többet játszom annál jobban nem értem !

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.