V4_Glo_HUN

Német harckocsik

Elég agilis, csak a heatfs-ig juss el vele. Gyorsan ott van bárhol, azon a szinten meg csak az számít.. a páncélzat csak placebo..

medal medal medal medal medal

31 minutes ago, Marcus9311 said:

Kinek van meg a Leó 1-es, mennyire állja meg a helyét kortársai / súlycsoportja ellen ?

Nekem meg van. Az elején nehéz eset. De ha bele tanul az ember akkor nincs gond. Viszont nagyon pontatlan míg meg nem szerzed a lövegstabilizátort. Ameddig nincs meg addig távolra kb vaktában lősz.... Van hogy 50 méterről se lő oda ahova akarod... És ezt csak a Leo1-nél vettem észre a többi tanknál nem annyira lényeg a lövegstabilizátor. De nála.... 

medal medal medal medal medal medal medal medal

26 minutes ago, Marcus9311 said:

A frontja mennyire bírja a gyűrődést ?

Semminyire. Minden be lövi. Nagyon nagy szerencse kell hogy valamit le vegyél frontból. Én nagyon ritkán tudtam pattintani.... Eddig ha 2 ha tudtam. Még a repülők is be lőnek. 

Más kortársai mennyire jó fronttal bírnak ?

- M47 Pattontől, még az M103-as is belefér

- Chieftain, Caernarvon és Conqueror

- ISZ-3-astól kezdődő szovjet nehézharckocsik, a T-54/55-ösök és a T-62-es

- Type 61, STB-1 és Type 74

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Chieftain, Caernarvon és Conqueror: Frontja papír. Minden be üti kb. 

IS-3 sajnos nem nagy szám inkább free kill mostanság már. T-54-ek azok amik nagyon jók, és a T-62. Meg ha van erőd akkor a T-10. 

Type 61, STB-1 és Type 74: Meg lepően jó tankok. Type 61 és a Type 74 egy kiváló tank. 

M47 egy furcsa tank. :D Van mikor minden be lövi, és van mikor semmi. M103 Na az egy vadállat :D Nem szívesen kerülök vele szembe mikor Leo1-ben ülök. Nagy célpont, de kemény! De különben minden tank használható. Minden tank más hogy kell használni. Leo1 távolról egy jó fedezék mögül. Amcsik és a britek szeretik a tornyukat használni mert kemény. Oroszok hááááát :D Szeretik ha a csövük nem az eget lesik :D Japók Német 2.0 :) De ha tervezel tier 5-öt fejleszteni, akkor érdemes el gondolkodni hogy te melyik stílust szereted. De én 3 nemzetet ajánlok, Amcsi, német vagy orosz. 

8 hours ago, KjisszHUN said:
Spoiler

Chieftain, Caernarvon és Conqueror: Frontja papír. Minden be üti kb. 

IS-3 sajnos nem nagy szám inkább free kill mostanság már. T-54-ek azok amik nagyon jók, és a T-62. Meg ha van erőd akkor a T-10. 

Type 61, STB-1 és Type 74: Meg lepően jó tankok. Type 61 és a Type 74 egy kiváló tank. 

M47 egy furcsa tank. :D Van mikor minden be lövi, és van mikor semmi. M103 Na az egy vadállat :D Nem szívesen kerülök vele szembe mikor Leo1-ben ülök. Nagy célpont, de kemény! De különben minden tank használható. Minden tank más hogy kell használni. Leo1 távolról egy jó fedezék mögül. Amcsik és a britek szeretik a tornyukat használni mert kemény. Oroszok hááááát :D Szeretik ha a csövük nem az eget lesik :D Japók Német 2.0 :) De ha tervezel tier 5-öt fejleszteni, akkor érdemes el gondolkodni hogy te melyik stílust szereted. De én 3 nemzetet ajánlok, Amcsi, német vagy orosz. 

Szerintem Briteket is mondhatnád, én nagyon szeretem őket, kedvenc ág! 

1 hour ago, Marcus9311 said:

A T32, T29/34 és T28/95 harckocsik szemből mennyire nehezek ?

T32 és a T28/95 nagyon kemények.... sokszor még a Heat-fs-em se megy át rajta.... 240-es átütést meg se érzi a T32 szemből.... T29 és a 34 meg elég erősek szemből, de csak akkor ha nem olyan ellen harcolsz aki ismeri. Mert sok gyenge pontja van. 

4 hours ago, LaszmenHUNGARY said:

Szerintem Briteket is mondhatnád, én nagyon szeretem őket, kedvenc ág! 

Én a Briteket azért nem ajánlom, mert a lőszerei katasztrófák... Onnét kezd érdekes lenni amikor már kapnak APDS-t. Azzal már lehet ölni, és nem egyesével ki szedni a legénységet a tankokból. 

Edited by KjisszHUN

12 minutes ago, KjisszHUN said:

T32 és a T28/95 nagyon kemények.... sokszor még a Heat-fs-em se megy át rajta.... 240-es átütést meg se érzi a T32 szemből.... T29 és a 34 meg elég erősek szemből, de csak akkor ha nem olyan ellen harcolsz aki ismeri. Mert sok gyenge pontja van. 

Én a Briteket azért nem ajánlom, mert a lőszerei katasztrófák... Onnét kezd érdekes lenni amikor már kapnak APDS-t. Azzal már lehet ölni, és nem egyesével ki szedni a legénységet a tankokból. 

Tier3-ban már a Cometnak is van APDS lőszere, onnantól meg már jobbára élvezhetőbb, lásd FV4202,FV 221 ,FV4005, Centurion Mk.10 ,Chieftain Mk.3,Conqueror Mk.2,FV4004 Conway,FV438 Swingfire,Falcon ezek mind szuper járművek! :D 

14 minutes ago, LaszmenHUNGARY said:

Tier3-ban már a Cometnak is van APDS lőszere, onnantól meg már jobbára élvezhetőbb, lásd FV4202,FV 221 ,FV4005, Centurion Mk.10 ,Chieftain Mk.3,Conqueror Mk.2,FV4004 Conway,FV438 Swingfire,Falcon ezek mind szuper járművek! :D 

Igen tudom Comet-re megyek amint meg van a T-54 és a Leo1A1. Comet-be se kell sok 40 ezer xp. :D Na de szerintem nem itt kéne megbeszélni a többi nemzet járműveit :D Mert ez a német tankokról szól :D 

3 minutes ago, Marcus9311 said:

Nem akarom szétoffolni a topicot, kérdeztem a másikba a Sheridan-ról, megéri-e a rakétája miatt, vagy inkább M103-asnál maradjak ?

Megéri hát. Jó kis tank, csak még egy gépfegyverrel is széljel lehet szedni szóval óvatosan kell menni vele, ja és még a repcsik is ki szedik. 

11 minutes ago, Marcus9311 said:

Milyen dolog már az, hogy a 12,7 x 0,99-es is szétszedi, hogy kaphatta a "páncélozott" felderítő elnevezést az amerikai hadseregtől ?

Ugyan ezt lehetne mondani a Leo1-re :D Közepes tanknak van híva pedig még egy könnyű tanknak is több a páncélja :D 

2 hours ago, KjisszHUN said:

Ugyan ezt lehetne mondani a Leo1-re :D Közepes tanknak van híva pedig még egy könnyű tanknak is több a páncélja :D 

Az M113 Gavin korábbi, 1960-as tervezés, a Sheridan meg 69-es, mégis a Gavin normális védelmet ad még a 12,7 x 0,99-es ellen, a Sheridan meg elvérzik, ipari hulladék, mégis használták az Öbölháború után röviddel, csak nem tudom, hogy mire.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Csókolom !

Az normális hogy a Puma képtelen komolyabb emelkedőkre felmászni ? Ez ilyen vagy csak bugos ? Tegnap este a White Rock Fortressen a küldi 100%-át azzal töltöttem hogy próbáltam felmenni a spwnból az emelkedőkön, "0" sikerrel...

medal medal medal medal

On 2017. 05. 28. at 9:30 AM, Hungaromaus said:

Csókolom !

Az normális hogy a Puma képtelen komolyabb emelkedőkre felmászni ? Ez ilyen vagy csak bugos ? Tegnap este a White Rock Fortressen a küldi 100%-át azzal töltöttem hogy próbáltam felmenni a spwnból az emelkedőkön, "0" sikerrel...

Gazsiék jelen álláspontja szerint a Puma max. 10°-os emelkedőn tud felmenni. Ami totális hülyeség, mert az adatok alapján 30°-os emelkedőket volt képes megmászni, mivel alapvetően terepjáró gépjármű volt. Szóval ezt inkább szándékos teljesítmény rontásnak mondanám, vagy csak szimplán nem figyeltek oda, de gondolhatod, hogy mennyi patch-re kell még várnunk, hogy kijavítsák.

Ez olyan, mint a Japán harckocsik igen lassú toronyforgási sebessége. Oké, hogy a legtöbbnek kézzel kellett forgatni a tornyát, de az is sokkal gyorsabb volt ennél a sebességnél, mint ami a játékban van, mivel igen könnyűek voltak a tornyok is a vékony páncélzat miatt. Ezt a fórum hivatalos Japán harckocsi szakértője @Mai_Waffentrager is többször elmondta már itt a fórumon, adatokkal alátámasztva, és gondolom más útvonalon is közölte ezt már Gaijin-nal, de mint látjátok eddig még eredménytelen a dolog.

Edited by Hebime
nyelvtan-nárcisz :)
  • Upvote 1
medal medal medal medal

4 hours ago, Hebime said:

Gazsiék jelen álláspontja szerint a Puma max. 10°-os emelkedőn tud felmenni. Ami totális hülyeség, mert az adatok alapján 30°-os emelkedőket volt képes megmászni, mivel alapvetően terepjáró gépjármű volt. Szóval ezt inkább szándékos teljesítmény rontásnak mondanám, vagy csak szimplán nem figyeltek oda, de gondolhatod, hogy mennyi patch-re kell még várnunk, hogy kijavítsák.

Ez olyan, mint a Japán harckocsik igen lassú toronyforgási sebessége. Oké, hogy a legtöbbnek kézzel kellett forgatni a tornyát, de az is sokkal gyorsabb volt ennél a sebességnél, mint ami a játékban van, mivel igen könnyűek voltak a tornyok is a vékony páncélzat miatt. Ezt a fórum hivatalos Japán harckocsi szakértője @Mai_Waffentrager is többször elmondta már itt a fórumon, adatokkal alátámasztva, és gondolom más útvonalon is közölte ezt már Gaijin-nal, de mint látjátok eddig még eredménytelen a dolog.

És nem csak ezt szarják le sajnos. Rengeteg bug van ami már vagy fél vagy 1 éve bent van.... 

2 hours ago, Kulcsos12 said:

Óóó... Azok még újak! :D

Miért? Vannak más bugok? :DD

medal medal medal medal

18 hours ago, Hebime said:

A Gaijin csak papíron ragaszkodik a valóságos adatokhoz, ez a játékban teljesen máshogy jön le, amit leírtál teljesen igaz, a páncélátütési adatok is "generált adatok" a valósághoz semmi közük, nem példálózok,de aki kicsit is olvasott "páncélos könyveket" az tudja hogy melyik tank mire volt képes! 

3 minutes ago, LaszmenHUNGARY said:

A Gaijin csak papíron ragaszkodik a valóságos adatokhoz, ez a játékban teljesen máshogy jön le, amit leírtál teljesen igaz, a páncélátütési adatok is "generált adatok" a valósághoz semmi közük, nem példálózok,de aki kicsit is olvasott "páncélos könyveket" az tudja hogy melyik tank mire volt képes! 

Igen, csak azokban a könyvekben, illetve a történelemben más BR-en voltak a tankok, és az MM is máshogy működött. :crazy:

22 minutes ago, Kulcsos12 said:

Igen, csak azokban a könyvekben, illetve a történelemben más BR-en voltak a tankok, és az MM is máshogy működött. :crazy:

Igen, és valószínű nem tartalmazott egyik könyv sem legénység élesztést, és szellemként működő lövedékről, illetve amik  minden gond nélkül átmennek a tankon anélkül, hogy egy karcot ejtett volna rajta...

Edited by LaszmenHUNGARY

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.