V4_Glo_HUN

Német harckocsik

Informácio:ne játsz rank 5ön!!!Csak ha kellemes ünnepeket akarsz az amcsiknak meg az oroszoknak...

Edited by ImmoR
medal medal medal

???? Amióta bejöttek a tankok levágtam, hogy nagyon nincs értelme panther 1 és tigris 1 fölé menni....nem is fogok.

Informácio:ne játsz rank 5ön!!!Csak ha kellemes ünnepeket akarsz az amcsiknak meg az oroszoknak...

medal medal medal

Azért a TierIV Király Tigris, Jagdpanther meg Ferdinánd még elég szépen teljesítenek. Egyedül a Párducokkal nincs értelme menni, a 75-ös ágyújukkal ott már nem sok vizet zavarnak.

medal medal medal medal

Aztamindenit....... a játék jelenlegi állapota szerint a tigris 1 alatt most mélytorkos van... főleg a 105-ös M4-ek miatt(meg egyén olyan "random" sérülések miatt amitől rögtön harcképtelen leszel)...Még menniyre akarják cumiztatni a német fanokat?

Én nagyon remélem hogy készül a Hokkaido GF része.....szükség lesz rá.

medal medal medal

Ez igy válalhatatlan...tiszta bugos,unbalanced a játék!Ezt nem fogják 1 év alatt kiadni.

Kit érdekel, hogy kiadják vagy nem...

Basszus és nem tanultak eddig a német és a japcsi repülős részből?

El fog jönni megint az a fanatikus játékos generáció, aki végigküzdötte az egészet, és az amcsi meg az orosz tankokat 1500 méterről oneshotolja, vagy szénné cumiztatja, mivel annyira megtanulta a német tankokat. Vagy mi lesz? 75mm pz4 megy br6.0-ba, mert jó a statja?

Az emberek csodára képesek ám :Ds  Dühből főleg. :yes:

Ez igy válalhatatlan...tiszta bugos,unbalanced a játék!Ezt nem fogják 1 év alatt kiadni.

medal medal medal

A baj a 105-ös Shermannal, hogy túl sok Tier I-es csatába kerül be. Ott senki nem tud vele mit csinálni. Ha legalább az MM normálisan osztaná el a Tier I és Tier II tankokat, de nem. Bármelyik hosszú csövű 75mm-es német tank szépen tudná cumiztatni azt a Shermant, és merem állítani, hogy a KwK39-es ágyúkkal felszerelt Panzer III-asok is. De nem azokkal kerül össze, mert akkor nem lenne az amerikai az Easy mód.

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Öröm és Bódottá. De tényleg.

Hivatalos: http://forum.warthunder.ru/index.php?/topic/117037-bvv-dshnaia-2-strogaia-moderatciia-tolko-voprosy/page-60#entry3829087

Lesz Leo 1. Az első német tank ami tetszik, meg kell szereznem. Öröm az ürömben, hogy sajnos csak fantáziatankon át vezet majd az út azt meg nem vagyok hajlandó megvenni, de így lehet, hogy muszáj lesz.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Hivatalos: http://forum.warthunder.ru/index.php?/topic/117037-bvv-dshnaia-2-strogaia-moderatciia-tolko-voprosy/page-60#entry3829087

Lesz Leo 1. Az első német tank ami tetszik, meg kell szereznem. Öröm az ürömben, hogy sajnos csak fantáziatankon át vezet majd az út azt meg nem vagyok hajlandó megvenni, de így lehet, hogy muszáj lesz.

Na végre!  :good:

Nagy tesót nem akarják heavy ágba? :Ps  Ha már Ki200 megy ilyenek vannak...

Panzerkampfwagen_Maus,_Kubinka_Tank_Muse

Na van jóhír is: az angol fórum szerint a délelőtti patch buffolta egy kicsit a 75mm-es német ágyúkat.Szóval aki félrerakta a panther/pz4-et az most próbálja ki újra, azt mondják használhatóak lettek.(shermanon saját bőrömön éreztem, hogy igen.)

medal medal medal

Na van jóhír is: az angol fórum szerint a délelőtti patch buffolta egy kicsit a 75mm-es német ágyúkat.Szóval aki félrerakta a panther/pz4-et az most próbálja ki újra, azt mondják használhatóak lettek.(shermanon saját bőrömön éreztem, hogy igen.)

Hát nekem az elég morbid, hogy sima shermanokba is 2 lövés kell minimum tök mindegy oldalt vagy szemből lövöm át vagy hogy 1.5-2km-ről már képtelenség egy t34-et átütnöm vele, holott még 2km-en is simán át kellene hugyoznia az ágyúmnak...:S

medal

Én angyon örülök minél több "fantázia" tanknak, hiosz azzal elgalább lesz értelme a német vonalat játszani, mert az nagyon bukott koncepció szerintem, hogy kt emg párduc után már nincs is új tank csak francos copy-tészta...

Nagyon remélem nem lesz benne paton vagy t-55 mint a repülős résznél.

Ritka olcsó és béna megoldás.

Egyébkén milyen "fantázia" tankokról van szó a topikba?

Egyébként 3.7-es szintre hozhatnának vmi német nehéz tankot nem csak azt a sok felesleges panzer 3-at.

Nem is értem minek hozzák azt a sok vackot be, nem hiszem hogy túl sok embernek szórakoztató az, hogy t-34 meg kv-1-ek ellen..

Legutóljára mikor volt az a Poland mapos event élvezhettem ki utoljára azokat a vacak panzer 3-akat, 100 méterről is full esélytelen volt egy t-34 átütése, 500 méterről meg fizikailag nem is lehetséges, főleg most hogy van egy csomó nagy pálya.

Kv-1-el ellenben élvezhettem az ellenkezőjét, kurskon beáltam a kv szögbe és hiába voltak ellenem f2-esek emg 3m-ek megsem tudtak karcolni, ellenben én mindet lemészároltam...ez egy teljesen alap kv-1 volt..

• Upvote 1
medal

Legutóljára mikor volt az a Poland mapos event élvezhettem ki utoljára azokat a vacak panzer 3-akat, 100 méterről is full esélytelen volt egy t-34 átütése, 500 méterről meg fizikailag nem is lehetséges, főleg most hogy van egy csomó nagy pálya.

Kv-1-el ellenben élvezhettem az ellenkezőjét, kurskon beáltam a kv szögbe és hiába voltak ellenem f2-esek emg 3m-ek megsem tudtak karcolni, ellenben én mindet lemészároltam...ez egy teljesen alap kv-1 volt..

Hát akkor én vagy meghazudtolom a fizikát, vagy a sok Fanta ivásától Fantasztikus lettem (mert aki mindig alkoholt iszik az alkoholista, vagyis a sok Fanta ivásától Fantasztikus vagyok :lol:), mivel én nem egyszer lőttem ki az 50mm-es KwK39-es ágyúval T-34-eket több mint 500 méterről, frontpáncélon át. Meg KV-1-est Pz.Gr. 40-el. Arról meg, hogy KV-1-el legyőzhetetlen voltál, csak három dolgot mondok. Gratulálok, okos voltál, hogy úgy álltál be vele ahogyan  :good: , és végül, az ellenfeleid pedig retardáltak voltak ezek szerint, mert vagy nem a lövegpajzsodat lőtték, vagy nem volt elég eszük, hogy megkerüljenek, vagy úgy helyezkedjenek, hogy rálássanak a frontpáncélodra teljes terjedelmében.

medal medal medal medal

Már írtam felőlem legyen tündrétank meg mindenféle hülyeség, de akkor legyen lehetőség azok számára is akiket érdekel a realitás és nem akarnak babaországban mecsizni. Persze ehhez járjon egy rendes, ténylegesen szimulátor mód. Ez esetben mindenki megkapná ami kell neki. Lenne adrenalinfokozó wártündér mód, lenne reálisabb köztes megoldás annak akit érdekel a realizmis, de nem olyan mértékben és egy olyan ahol nem elég a bal gombot nyomkodni egy névre. Azoknak akiket érdekel ez a fajta hadviselés a maga valóságában. Mert vannak olyanok is. Ha úgy jönne le, hogy lenézem azt aki babakocsit tologat egy ház sarka mögött akkor elnézést. Nem így van az sem könnyű dolog, csak az nem harckocsi vagy repülés.

Az meg, hogy melyik nemzetnek mije van nagyon nem érdekel. Nem vagyok se németfanboy se más. Maga a taktikai része és a hozott vasnak a kiaknázása érdekel engem. Én szeretek megtanulni egy gépet teljes részletekig és kihozni belőle amit tudok. Ezért nem kell nekem több száz jármű. Egy seggem van ezért egyet használok. Jelenleg sajnos a tankos szimulátor kimerül a wasd a zoom és bal egér nyomásában.

Ja a KV-1 az finom falat. Lassú és legalább nem jó távolra. Nyamm. :)

Hebime megelőztél annyit körmöltem. :)

Edited by th77_PX_Volfram
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Hát akkor én vagy meghazudtolom a fizikát, vagy a sok Fanta ivásától Fantasztikus lettem (mert aki mindig alkoholt iszik az alkoholista, vagyis a sok Fanta ivásától Fantasztikus vagyok :lol:), mivel én nem egyszer lőttem ki az 50mm-es KwK39-es ágyúval T-34-eket több mint 500 méterről, frontpáncélon át. Meg KV-1-est Pz.Gr. 40-el. Arról meg, hogy KV-1-el legyőzhetetlen voltál, csak három dolgot mondok. Gratulálok, okos voltál, hogy úgy álltál be vele ahogyan  :good: , és végül, az ellenfeleid pedig retardáltak voltak ezek szerint, mert vagy nem a lövegpajzsodat lőtték, vagy nem volt elég eszük, hogy megkerüljenek, vagy úgy helyezkedjenek, hogy rálássanak a frontpáncélodra teljes terjedelmében.

Kurskon, teljesen nyílt terepen, még ha akaratak se tudták volna ezeket megcsinálni:)

Főleg nem pz3, de még az f2-nek is nehéz dolga van.

és én álítom 500m-en kívülről majdhogynem esélytelenek.

És ugye rajtuk nem igazán van páncél, panzer 3 m azért keményebb dió azzal az ágyúval még, de az f2 nagyon gyenge frontal rendelkezik.

Egyébként a legelső kv-1-es csatám is ilyen mészárszék volt, szvsz baromira op azzon a szinten.

medal

A hosszú 50mm-esnek még 500m-en se nagy akadály egy T-34-es, átütni átüti szó nélkül, plusz sokkal könnyebb neked őt eltalálni, mint neki téged, mert gyorsabban is töltesz, meg laposabb is a röppályád.

Az F2-ről meg ne is beszéljünk, annak a KV-1 átütése is 1km felett lehet kérdéses  :Ds

Persze sarkáról meg innen-onnan vannak pattanó lövések, de ha rendesen eltalálod, akkor neki meszeltek.

Edited by kumisz
medal medal medal

A hosszú 50mm-esnek még 500m-en se nagy akadály egy T-34-es, átütni átüti szó nélkül, plusz sokkal könnyebb neked őt eltalálni, mint neki téged, mert gyorsabban is töltesz, meg laposabb is a röppályád.

Az F2-ről meg ne is beszéljünk, annak a KV-1 átütése is 1km felett lehet kérdéses  :Ds

Persze sarkáról meg innen-onnan vannak pattanó lövések, de ha rendesen eltalálod, akkor neki meszeltek.

Háát nem tudom akkor lehet nem ugyan azzal a játékkal játszunk?:D

Én homlokegyenest az ellenkezőjét tapasztaltam legutóbb amikor pz3-al játszottam.

A pár kv-1-es csatámba is az jött le nekem, hogy igazából egy isten vagy lánctalpakon..Mondjuk a T(erminátor)-28 után nem is tudom mit vártam...:D

medal

Bennem van a hiba, de a panther sokkal jobban bejövős mint a tigris 1.....érdekes módon sokkal többet pattannak róla.(na jó 1x aztán bumm)

Ha jól láttam a 2. panthernek van már páncéltörő lövedéke is..... időnként(mondjuk mindig) az első is tudná használni....

Tegnap kipróbáltam a H1 Tigrist.Alap gép 4 kill 2 assist+ 5 * ös . Mentem pár kört még, igaz nem nyertünk de élveztem...meglepő módon .

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.