V4_Glo_HUN

Amerikai harckocsik

És azt hol látom hány ezüst csilagom van?

Megnyitod a profilod

Achievements fül > kinyitod az Achievements részt > Special

Ott lesz valahol, nekem már ott elég hosszú a lista, annak a legalján találtam meg

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

kőszi tudom nem ide tartozik de nem találok semmi infot hogy az alső 3 jutalomban részesül? The Battles of Khalkhin Gol: The Japanese Offensive.

Nem írtak olyasmit hogy lenne jutalmazás. A különlegessége csak annyi hogy egy több hetes történelmi event sorozat első része

Pár naponta, ha minden igaz kettesével. Sztem hétvégén lehet meg is kapjátok az első két tankot, de ez csak tipp, figyeld a híreket.

Mellette csináld a napi feldatokat amiket kiadnak, az aktuális egyetlen nem nehéz. Napi 5 győztes csata legalább 50%-os aktivitással. Ezért kapsz minden nap 1 ezüst csillagot amiből 12 kell hogy béta teszter legyél és korlátok nélkül húzhasd az amcsikat.

Ha jól értelmeztem amit írtak akkor lesz még más feladat is ami párhuzamosan megy ezzel, szóval később több csillag is szerezhető lesz egy nap, ha minden igaz.

Értem én de már most megvan a győztes csata számom 80-90% os aktivitással és sehol semmi egy csata van beírva. Mondjuk nekem alapból megvoltak a többi tankok a Ctb tagságom miatt, de rend a lelke mindennek.

Edited by LudowikHun
medal medal medal

Értem én de már most megvan a győztes csata számom 80-90% os aktivitással és sehol semmi egy csata van beírva. Mondjuk nekem alapból megvoltak a többi tankok a Ctb tagságom miatt, de rend a lelke mindennek.

Nekem sem számol semmit mióta megvettem a packot. Szerintem a béta tesztereknek skippeli a feladatot vagy nem tudom, mert az első napit azt szépen számolta még

The Battles of Khalkhin Gol: The Japanese Offensive.

Oh, banyek, erről éppen most olvastam egy jó dolgot. Földi Pál (tudom, kicsit szélsőséges hangvitelűek a könyvei, de érdekes több dolgot is elolvasni) "Az igazi Zsukov" című könyvében. Amelyben ki is fejti, hogy az a Khalin Gol incidens nem is igazán japán agresszióval kezdődött, hanem szovjet papírmunkával és színjátékkal.  :yes:

medal medal medal medal

Ez az M24 nagyon kis genya tank..Egyrészt nem dühöngsz, ha kilövik, mivel az az alapállapot, hogy minden átlövi.

De lehet vele alkotni, és M4-ket szoktam vele támogatni egy kis flankolással.

És baromi gyorsan megy hátrafelé...is :Ds

medal medal medal

Na megjötte az (nekem) új járművek, M4 és M16 MGMC személyében, lesz mit ríszörcsölni. :) Nem kapkodják el a tankok közzé tételét, pedig azt hiszem a devblogon vagy hol azt írták, hogy pár naponta publikussá tesznek kettőt mindig. Jó, nem mondták, hogy a pár nap az hány nap. Lehet orosz földön a hetek az még a pár nap kategória. :D

medal medal medal medal

Na megjötte az (nekem) új járművek, M4 és M16 MGMC személyében, lesz mit ríszörcsölni. :) Nem kapkodják el a tankok közzé tételét, pedig azt hiszem a devblogon vagy hol azt írták, hogy pár naponta publikussá tesznek kettőt mindig. Jó, nem mondták, hogy a pár nap az hány nap. Lehet orosz földön a hetek az még a pár nap kategória. :D

Tesztelés alatt vannak és rengeteg hibajelentés érkezik velük kapcsolatban. Valamilyen szinten érthető, hogy szép lassan oldogatják fel őket, valószínűleg azokat, amiket már rendbetettek vagy pedig nem "gamebreaking" a hibájuk. Van 1-2 vicces sztori, hogy megint milyen állapotban kerültek játékba járművek (amcsi tankok), de ezt hagyjuk. Továbbra sem teszteli a Gaijin a saját művét, úgy látszik, de legalább a játékosok egy része már a javított tankokat fogja kapni, köztük Te is.

Ezen a hétvégén az amcsi tankokkal játszok siralmas mennyire rossz  a hit detekt nálluk .

én minden meccsen  1-2 kill  hit 20-30 ennek a fele crit de az ellenséges tankok úgy elszelelnek mintha elsem találnám őket .

orosz ,német ágon 7 kill / battle 

medal medal

Mert az amcsik főleg sima AP lőszert használnak, ami nekicsapódik a tanknak, aztán annyi. Nagyon kevés repeszhatása van. Az oroszok és a németek robbanóanyaggal megtöltött APHE lőszereket használnak ami a becsapódás után még robban is. Az amcsi tankokkal nagyon nyögvenyelősen lehet indulni, amíg ki nem fejleszted hozzájuk az APHE lőszert.

medal medal medal medal

Ráment két napom, elfogyasztottam egy 150%-os (1 csata), kettő 15%-os (10-10 csata), egy 15%-os (20 csata) és egy 30%-os (10 csata) boostert, de végre megvan az M60 :Ds

Háromszor beleőszülök mire kihúzom, de pozitív hogy stockosan is nagyon jól használható. Okosan használva a páncél simán bírja a strapát, a stock lőszerrel meg oneshotoltam szemből egy IS-3-at is, úgyhogy arra se lesz sok panasz és még HESH sehol nincs :lol:

Viccesnek találom, hogy mennyire használhatatlan az M4A3E2... és ebből csináltak prémiumot  :facepalm:

Valószínű annó ez volt az utolsó előtti dolog ami átszaladt a fejükön a 88-as előtt....

Viccesnek találom, hogy mennyire használhatatlan az M4A3E2... és ebből csináltak prémiumot  :facepalm:

medal medal medal

A 76 (W) változata viszont állat :)

medal medal medal medal medal

A 76 (W) változata viszont állat :)

Hát... nem tudom mennyire lehet effektíven használni a Tiger II-k, Ferdinandok, Pershingek, satöbbi ellen.

Szerintem kb. annyira, amennyire a sima Jumbo-t a Tigrisek ellen.

A Hellcat elég jó TD REÁLBAN, árkádra ki.ne.vigye.senki, ott pocsék, mivel látnak téged és tudják hol lőnek át(mindenhol).Én szerettem reálban, de itt is már csak Nerfcat, mint WoT-ban.
Gyors, jó a fegyverzete és a torony vízszintes mozgása lenyűgözően gyors, ha tudod a sebességed használni, akkor körbetudsz menni a pályát és ha ismerősökkel együtt viszitek a macskát akkor hatalmas rajtaütést tudtok rendezni.

edit:és igen szeret kigyulladni :Ds Legalább ez történelmileg hiteles.

Meleg lesz bent legalább

M41 mennyire használható Tiger II-k, Ferdik és más jószágokkal szemben? Egyelőre még csak a szerszámkészlet van meg, és nem vagyok tőle elájulva... :/

Én imádtam. Ha helyén kezeled akkor nagyon jó köröket lehet vele menni, viszont nem egyszerű, mert magasabb Rangban könnyen hozzá lehet szokni hogy a medeknek azért van némi védelmük, ennek meg még annyi sincs. Igazából az a kulcs, hogy ne találjanak el, úgyhogy mindenképp érdemes vagy csapatban menni és mondjuk egy heavy mögül figyelni, vagy oldalba támadni, kihasználva a nagy sebességet. Utóbbi talán a jobb módszer, berongyolsz melléjük egy jó fedezékhez, eleresztesz pár lövést és mész tovább, a lényeg hogy sokáig ne maradj egy helyen.

Am eleinte nekem is szívós volt, de amikor meglett az APCR akkor már sokkal jobban adta, de Tiger II, Ferdi ellen akkor se mennék szemből :)

Edited by Br3nor

M41 mennyire használható Tiger II-k, Ferdik és más jószágokkal szemben? Egyelőre még csak a szerszámkészlet van meg, és nem vagyok tőle elájulva... :/

Kedvcsináló:

https://www.youtube.com/watch?v=OfesENLMSns

• Upvote 2
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.