V4_Glo_HUN

Amerikai harckocsik

Ki is mondta, hogy bejött neki az M3? Na akkor az M4-től odáig lesz :Ds Meglepően jó tank, az upgradelt lőszerrel meg fenomenális.

edit:és igen szeret kigyulladni :Ds Legalább ez történelmileg hiteles.

Edited by levy_
medal medal medal

Azért akadnak nem gyerekmód meccsek is..Kursk... nálunk 80% sherman.A német hadsereg nagyon el lett verve...

Egy srác a tarackos M4-el 8 emberkét küldött roncstelepre.

(Ilyet nem nagyon szoktam mondani, de baromira megérte azt a 600 forintot az a csomag.Aztán majd lenerfelnek mindent :Ds )

Remélem is. Jelenleg kezdem feladni a hitemet ebben az ab+ gyerekmódban. Valami katasztrófa. Szeretnék tankozni, de nem fogyatékmódban. :facepalm:  Vak sem vagyok és egyéb ismert fogyatékaim sincsenek, hogy erre kényszerüljek.

Edited by levy_
medal medal medal

Az M3 Lee-nél jó lenne, ha gazsiék adnának hozzá egy másodlagos célzót az elsődleges mellé a 75mm-hez(távcső nézet),vagy csak egy jelölést hova hord a másik ágyú(ugye ez a távolság függvényében változik horiz. és vert. is.),100 méteren belül képtelenség célozni a 75mm-el.(messzebbről is nehéz)

(én is szét tudtam választani a tüzelés, szerencsére a kínai gamer egeremen van egy kis programozható tűzgomb a bal egérgomb mellett, rendkívül praktikus :Ps )

Edited by levy_
medal medal medal

Lehet kellene egy kicsit finomhangolni a sherman torony páncélzatát.76mmes páncél van rajta elméletileg és a 100 méteren 89mm-es átütésű m62 bogyóval nem tudtam átlőni a tarackos m4 tornyát(kb 100 méterről), csak az ágyú melletti kis lyuknál. Én személy szerint is erősnek érzem amikor megyek vele az adatokhoz képest.

medal medal medal

Remêlem csak dm jük sz.r.( mert br-t ugysem emelnek alliesnál) Életemben ennyi undamagedet nem lőttem.A 105 bárhonnan kiszed.A kissebbek is simán Én meg csak pattogok.Inkább repkedek :-)..mondjuk az előbb ott olyan lagg volt hogy azt se tudtam hol vagyok
medal medal medal

Engem az előbb shermannal úgy szedett ki egy 105-ös sherman, hogy eltalálta oldalról súrolva a sofőr nézőkéjét.....a repeszek meg beszaladtak :lol:  és bent pattogtak kaszálva mindent!

Van még itt mit javítani.

medal medal medal

Az M3 Lee-nél jó lenne, ha gazsiék adnának hozzá egy másodlagos célzót az elsődleges mellé a 75mm-hez(távcső nézet),vagy csak egy jelölést hova hord a másik ágyú(ugye ez a távolság függvényében változik horiz. és vert. is.),100 méteren belül képtelenség célozni a 75mm-el.(messzebbről is nehéz)

(én is szét tudtam választani a tüzelés, szerencsére a kínai gamer egeremen van egy kis programozható tűzgomb a bal egérgomb mellett, rendkívül praktikus :Ps )

Van célzókör választás is. Controls -> Tank control

- Select primary weapon

- Select secondary weapon

- Select machine gun

- meg egy reset selection vagy mifene

resetelve olyan mint a gyári. Fő fegyver célkeresztje de minden fegyvert mozgat

ha valamelyik ki van választva annak a célkeresztjét látod (pl a 75 mm-es ha secondary van benyomva) és csak az a fegyver mozog. (ilyenkor minden fegyver a szokásos bal gombbal tüzel)

Edited by Br3nor
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Köszi, már tárgytalan, most eszegetem a 2. shermant a sorban :Ds .És tetszik, jól használható tank.

egyébként én olyanra gondoltam, hogy az alap célzón egy piros vonás, hogy merre visz a másik ágyú...azért sokan voltak abban a tankban, mindenkinek egyéni feladata volt....ennyi segítség kijárna...

De szerencsére gyorsabban sikerült átlépni ezen a kacaton mint a wot-ban, ott nagyon megszenvedtem vele.

Van célzókör választás is. Controls -> Tank control

- Select primary weapon

- Select secondary weapon

- Select machine gun

- meg egy reset selection vagy mifene

resetelve olyan mint a gyári. Fő fegyver célkeresztje de minden fegyvert mozgat

ha valamelyik ki van választva annak a célkeresztjét látod (pl a 75 mm-es ha secondary van benyomva) és csak az a fegyver mozog. (ilyenkor minden fegyver a szokásos bal gombbal tüzel)

Edited by levy_
medal medal medal

Az hogy egész nap egy győztes meccsem volt usa ellen azért elmond mindent.Ehhez képest Pantherrel is2 és t44 ellen sétagalopp volt.Remélem valamit kitalálnak mert készül a tankos hokkaido...

medal medal medal

Az hogy egész nap egy győztes meccsem volt usa ellen azért elmond mindent.Ehhez képest Pantherrel is2 és t44 ellen sétagalopp volt.Remélem valamit kitalálnak mert készül a tankos hokkaido...

Számítani lehetett rá hogy ha bejönnek az amcsik akkor az egyes tankok vagy rohadt erősek lesznek a saját tierjükben vagy használhatatlanok. Persze a sok majom az OP-kal megy.

Az M22 pl egy rakat ***** nem is látni csak elvétve. A sok agyhalott nem megy vele mert nem OP, csak a magamfajta elmebetegek akik mindent kifulloznak :Ds

Pont ez a lényeg, hogy a mostani tápos helyen levő tankok BR-jét is belőjék. És mivel elég jól aprítanak vele, ezért várhatóan emelkedni fognak.

medal medal medal medal medal

Rajtam nem múlik :Ds  Ha az én játékomat nézik a sima első M4 br 5.0 lesz :Ds

Pont ez a lényeg, hogy a mostani tápos helyen levő tankok BR-jét is belőjék. És mivel elég jól aprítanak vele, ezért várhatóan emelkedni fognak.

medal medal medal

Apropó ez a Short Stop cucc ez mi a controlsba? Én valami kéziféknek gondoltam, be is állítottam de semmi észrevehető hatást nem produkál semmire :dntknw:

Kuplung is van, de nem működik. (clutch)

Amerikai tankba az nem is kell. A legtöbb amcsi járgány automata váltós, követjük ezt az irányvonalat tankoknál is :Ds

Hát M3 Lee-vel mentem egy brutál csatátt:)nem rosz gép az igaz 1 gombal tul sok ágyu lő de hát ez van:)Ja és mikor lehet a 2-et huzni?:)

http://kepfeltoltes.hu/141219/shot_2014.12.18_11.17.10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/141219/shot_2014.12.18_11.17.25_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Akkor tedd külön gombra a kétféle löveget meg a géppuskát, kényelmesebb lesz és nem lövöd véletlen seggbe a csapattársad :Ds

Az előző oldalon leírtam mit kell mellé beállítani hogy a célkereszt is azért a fegyverét mutassa amit épp használni akarsz ;)s

Pár naponta, ha minden igaz kettesével. Sztem hétvégén lehet meg is kapjátok az első két tankot, de ez csak tipp, figyeld a híreket.

Mellette csináld a napi feldatokat amiket kiadnak, az aktuális egyetlen nem nehéz. Napi 5 győztes csata legalább 50%-os aktivitással. Ezért kapsz minden nap 1 ezüst csillagot amiből 12 kell hogy béta teszter legyél és korlátok nélkül húzhasd az amcsikat.

Ha jól értelmeztem amit írtak akkor lesz még más feladat is ami párhuzamosan megy ezzel, szóval később több csillag is szerezhető lesz egy nap, ha minden igaz.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.