Jump to content

F2H Banshee

Czego to ja się już nie nasłuchałem,Czajki OP,Jak-1 OP,Lagg-3 OP,I-185 OP,I-15 OP,Hurricane'y OP,Spity IIb OP,Spitfy Griffony OP,Bearcaty OP,Tigercat OP,Bf 110 OP,B-17 OP...a praktyka pokazywała,że wszystko i tak zależy od warunków starcia i umiejętności pilota.

Samoloty USA mają jednak to do siebie, że są OP już przed wprowadzeniem ich do gry ;)

Jeżeli chodzi o Banshee to problem IMHO nie leży tyle w jego BR co Miga15 i Sabre które powinny mieć BR podwyższony... wtedy można by tak ustawić rozgrywkę żeby Kitsuki, Meteory, Iły28, Migi 9, Arrado, B57, He 162, Horteny, P80, F80, itd. latały bez udziału tłokowców' :)

• Upvote 2

Up

Hortena lepiej zostawić z tłokami. Trust me.

W sumie z opinią o podwyższeniu BR to się wstrzymam, bo nie wiem czy powinien być na 7.3 czy wyżej. Jak na razie to tego nie widuję, bo jeszcze mało kto wbił.

• Upvote 1
medal

Rasta,ależ ja wcale nie zaprzeczam,że BR tego samolotu jest z czapy.Mam tylko pewne wątpliwości co do sealclubbowania.Czego to ja się już nie nasłuchałem,Czajki OP,Jak-1 OP,Lagg-3 OP,I-185 OP,I-15 OP,Hurricane'y OP,Spity IIb OP,Spitfy Griffony OP,Bearcaty OP,Tigercat OP,Bf 110 OP,B-17 OP...a praktyka pokazywała,że wszystko i tak zależy od warunków starcia i umiejętności pilota.

Niemniej i ja poleciałem sobie na locie testowym,i faktycznie,frunąc prosto to nabiera prędkości całkiem żwawo jak na odrzutowiec.Po pełnym ulepszeniu faktycznie może być niebezpieczny.Ale i tak patrząc po doświadczeniach przeciw F9F Panther każdy praktycznie tłokowiec będzie nad nim wyżej,a te potrafiące wyciągnąć 750km/h mają realne szanse na to,żeby do w nurku dogonić i sieknąć.Podejrzewam,iż Banshee nie jest wytrzymalszy od reszty odrzutowców,i takiego sieknięcia nie przetrzyma.

To samo mówili o B-57 a jednak może latać przy glebie poza zasięgiem tłokowców, to samo się tyczy Banshee. To, że tłokowiec będzie wyżej nie znaczy, że ma szanse dogonić F2H, bo ten jest po prostu dużo szybszy. Tłokowiec więcej jak 820 kph IAS nie wyciągnie bo skrzydła urwie, a F2H może sobie spokojnie latać poza jego zasięgiem.

medal medal medal

Tak się akurat składa,że kolekcjonuję trofea,którymi są screenshoty upolowanych przeze mnie odrzutowców kiedy fruwam na samolotach tłokowych.Mam już tego 40 sztuk albo i lepiej,i pośród nich B-57 i Candebrry też się znajdą.Wrócę z roboty to wrzucę.Sam z kolei przez ten cały czas zostałem zestrzelony przez odrzutowiec gdzieś z 5 razy tylko.

Być może na RB odrzutowce są znacznie groźniejsze,bo mają większe mapy do dyspozycji oraz nielimitowanego WEPa co daje im lepsze warunki do rozpędzenia się,ale na AB to tak naprawdę są tak jakby dwupłatowcami.Dwupłaty są wolniejsze,gorzej wspinające się i słabiej uzbrojone,ale znacznie zwinniejsze.W przypadku odrzutowców sprawa wygląda tak jakby przeciwnie,są one co prawda znacznie szybsze,ale ich prędkość wspinania się,przyspieszenie oraz zwrotność jest o wiele gorsza.

Czas pokaże jak to z tą Banshetą wyjdzie,ja w każdym razie nie krzyczałbym już teraz,iż będzie OP.Osądzając po możliwościach to Bearcaty 1B powinny zapinać niemieckie i sowieckie maszyny pod ogon bez mydła,z brytyjskimi i japońskimi zaś móc walczyć bez większej spiny - a jak wygląda rzeczywistość wszyscy wiemy.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Osądzając po możliwościach to Bearcaty 1B powinny zapinać niemieckie i sowieckie maszyny pod ogon bez mydła,z brytyjskimi i japońskimi zaś móc walczyć bez większej spiny - a jak wygląda rzeczywistość wszyscy wiemy.

W rzeczywistości bearcaty tyrają przeciwników jak chcą. Kiedy widzę w miarę ogarniętego gracza na misiokocie, czy to w mojej drużynie czy w przeciwnej to zawsze kończy on z dobrym wynikiem.

Gdyby nie odrażający wygląd bearcata to bym nim latał...

Poziom większości pilotów usa to inna sprawa

• Upvote 3
medal

Tak się akurat składa,że kolekcjonuję trofea,którymi są screenshoty upolowanych przeze mnie odrzutowców kiedy fruwam na samolotach tłokowych.Mam już tego 40 sztuk albo i lepiej,i pośród nich B-57 i Candebrry też się znajdą.Wrócę z roboty to wrzucę.Sam z kolei przez ten cały czas zostałem zestrzelony przez odrzutowiec gdzieś z 5 razy tylko.

Być może na RB odrzutowce są znacznie groźniejsze,bo mają większe mapy do dyspozycji oraz nielimitowanego WEPa co daje im lepsze warunki do rozpędzenia się,ale na AB to tak naprawdę są tak jakby dwupłatowcami.Dwupłaty są wolniejsze,gorzej wspinające się i słabiej uzbrojone,ale znacznie zwinniejsze.W przypadku odrzutowców sprawa wygląda tak jakby przeciwnie,są one co prawda znacznie szybsze,ale ich prędkość wspinania się,przyspieszenie oraz zwrotność jest o wiele gorsza.

Czas pokaże jak to z tą Banshetą wyjdzie,ja w każdym razie nie krzyczałbym już teraz,iż będzie OP.Osądzając po możliwościach to Bearcaty 1B powinny zapinać niemieckie i sowieckie maszyny pod ogon bez mydła,z brytyjskimi i japońskimi zaś móc walczyć bez większej spiny - a jak wygląda rzeczywistość wszyscy wiemy.

Ależ Banshe nie bedzie OP on JEST OP z tym BR.

medal medal

W AB da się nurkować każdym samolotem za każdym, z dwa miechy temu polowałem na tłokowce Jakiem-9T nurkując z prędkościami rzędu 900-1000 km/h więc wiesz...
medal medal medal

Jak na razie to br ma dobry... 

Tłoki w nurku i tak doganiają banshee, które ze względu na wagę wolno się rozpędza. 

Po zrobieniu uników prędkość spada do około 500 i bardzo wolno odzyskujemy ją ponownie. 

Zwrotne też zbyt nie jest. Natomiast z większym br to życzę szczęścia z cle i migi -.- 

Już panterki to jest first target dla migów i clów bo to prawie jak bombowiec free frag. 

Dużej siły ognia nie ma. Czołówki z tłokami i tak będą bardziej na korzyść tłoków bo banshee łatwo podpalić. 

medal medal medal medal medal medal medal

Jak na razie to br ma dobry...
Tłoki w nurku i tak doganiają banshee, które ze względu na wagę wolno się rozpędza.
Po zrobieniu uników prędkość spada do około 500 i bardzo wolno odzyskujemy ją ponownie.
Zwrotne też zbyt nie jest. Natomiast z większym br to życzę szczęścia z cle i migi -.-
Już panterki to jest first target dla migów i clów bo to prawie jak bombowiec free frag.
Dużej siły ognia nie ma. Czołówki z tłokami i tak będą bardziej na korzyść tłoków bo banshee łatwo podpalić.

-4x20mm
-Mała siła ognia
-Czołówki
-F9F easy frag
-Tłokowce doganiają F2H w nurku

220 wat

Robisz to źle towarzyszu. Edited by RastahMan
  • Upvote 2
medal medal medal

Nowy BR wynosi 7.7 i jest uczciwy  :yes:  6.7 to było jedno wielkie W-T-F

Także tłokowców już raczej nie spotka

Edited by JaszczurXP
medal medal medal medal

• 5 months later...

Ostatnio nie latałem - ale obstawiam, że bez zmian:

Póki meteory gwałcą wszystko w zasięgu wzroku, nie masz na co liczyć.

medal medal medal medal

• 1 month later...
  • 2 years later...

Odkopię temat. Jak tym latać obecnie (RB)? To mój pierwszy myśliwiec odrzutowy (ogólnie nie przepadam za nimi, ale czasem bym jednak polatał). Poleciałem 5 bitew - tylko pierwsza wyszła jako-tako: jedno zestrzelenie i jedna asysta i nawet przeżyłem do końca. Pozostałe już wtopiłem do "0" - MiGi i Ła są zawsze szybsze albo zwrotniejsze, albo jedno i drugie. Jakieś taktyki? 

medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, pilot_Pirx said:

Odkopię temat. Jak tym latać obecnie (RB)? To mój pierwszy myśliwiec odrzutowy (ogólnie nie przepadam za nimi, ale czasem bym jednak polatał). Poleciałem 5 bitew - tylko pierwsza wyszła jako-tako: jedno zestrzelenie i jedna asysta i nawet przeżyłem do końca. Pozostałe już wtopiłem do "0" - MiGi i Ła są zawsze szybsze albo zwrotniejsze, albo jedno i drugie. Jakieś taktyki? 

Szczerze, to fatalny wybór jako pierwszy odrzutowiec.

Ten samolot jest po prostu słaby i powinien mieć mniejszy BR. Pojedynek 1 na 1 jest wygrać ciężko, proponuje wiec liczyć na łatwą zdobycz. Nie pchać się na pierwszy front i czekać, aż przeciwnik zacznie walczyć z sojusznikami. Samolot jest stosunkowo zwrotny i dość dobrze radzi sobie przy małej prędkości. Ma dobre hamulce. Koniecznie trzeba zrobić ulepszenia do działek, bo bez tego zacinają się niemiłosiernie i ze 100 metrów ciężko trafić w stodołę. 

Jeśli masz taką możliwość zostaw linię myśliwców pokładowych i uderz w stronę F84 i F86.

Edited by Marcin3005
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal

• 1 year later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...