Jump to content

F2H Banshee

Witam, nie ma tematu o nim wiec zakładam.

Jak to lata? Z moich pobieżnych oględzin materiał na FOTM. Prędkość grubo ponad 900 km/h oraz 6.7 BR :facepalm:

Biedne tłokowce, kolejna kłoda pod nogi
medal medal medal

Na teście obczaiłem tylko gdyż brakuje mi 220k RP. Wspina się nieźle, prędkość max faktycznie ponad 900 km/h, ale dużo czasu mu zajmuje jej osiągnięcie czy nawet 800 km/h (sprawdzałem stock, i full upgrade). Jednak BR to tutaj min 7.0 powiedziałbym 7.3, to samo tyczy się F-80 i innych jetów z USA...

PS. Wydaje mi się, że nic sobie nie robi z przeciążenia, ale to wymagałoby dłuższych testów.

Edited by daninho
medal medal medal

Na teście obczaiłem tylko gdyż brakuje mi 220k RP. Wspina się nieźle, prędkość max faktycznie ponad 900 km/h, ale dużo czasu mu zajmuje jej osiągnięcie czy nawet 800 km/h (sprawdzałem stock, i full upgrade). Jednak BR to tutaj min 7.0 powiedziałbym 7.3, to samo tyczy się F-80 i innych jetów z USA...

PS. Wydaje mi się, że nic sobie nie robi z przeciążenia, ale to wymagałoby dłuższych testów.

Niższy BR ma niż Vanpire, Me-262 oraz He-162 toż to trudno ubrać w słowa bo logiki brak.

I tak jest dużo lepszy od tego z czym będzie walczyć. Tłokowce z II wś kontra odrzutowiec wojny Koreańskiej :facepalm:
medal medal medal

Niższy BR ma niż Vanpire, Me-262 oraz He-162 toż to trudno ubrać w słowa bo logiki brak.

I tak jest dużo lepszy od tego z czym będzie walczyć. Tłokowce z II wś kontra odrzutowiec wojny Koreańskiej :facepalm:

Nom widać tutaj póki co brak pomysłu na balansowanie wczesnych jetów z późnymi tłokowcami. Taka japonia gdzie N1K , Ki-84 są kontra Meteor, F-80C, itp teraz na pewno dojdzie do tego F2H

Edited by daninho
medal medal medal

Nom widać tutaj póki co brak pomysłu na balansowanie wczesnych jetów z późnymi tłokowcami. Taka japonia gdzie N1K , Ki-84 są kontra Meteor, F-80C, itp teraz na pewno dojdzie do tego F2H

F2H wszedł do służby w sierpniu 1948 trudno go nazwać "wczesnym odrzutowcem".
Me 262 kwiecień 1944
He-162 w 1945

Mam wrażenie, że kolejny ukłon w stronę pilotów USA. Co patch to nowy FOTM...
medal medal medal

Me 262 kwiecień 1944
He-162 w 1945

Nom już teraz widzę wylew F7F boję się co będzie za tydzień :O

medal medal medal

Banshee powinien mieć BR 7.0, żeby nie spotykał jeszcze tych słabszych tłokowców, wyżej już by nie dał rady bo byłby spam migów-15, z którymi banshee raczej by sobie nie poradził.

medal medal medal

Me 262 kwiecień 1944
He-162 w 1945

MiG-9 pozdrawia  :Ds

medal medal medal medal

Banshee powinien mieć BR 7.0, żeby nie spotykał jeszcze tych słabszych tłokowców, wyżej już by nie dał rady bo byłby spam migów-15, z którymi banshee raczej by sobie nie poradził.

Ale Me-262 już musi sobie z Sabrami radzić - idę na dwór, poszukam Logiki, jeszcze gdzieś zamarznie tej zimy.

• Upvote 1
medal medal medal

Ale Me-262 już musi sobie z Sabrami radzić - idę na dwór, poszukam Logiki, jeszcze gdzieś zamarznie tej zimy.

Ekhm, gdzie z mojej wypowiedzi wynika, że ME-262 powinien walczyć z Sabrami? Idę poszukam logiki...

ME-262 to już w ogóle na 6.7 powinien być.

medal medal medal

Ekhm, gdzie z mojej wypowiedzi wynika, że ME-262 powinien walczyć z Sabrami? Idę poszukam logiki...

ME-262 to już w ogóle na 6.7 powinien być.

Chodziło mi o totalny brak pomyślunku u panów z GJ, nie piłem do Ciebie

medal medal medal

Expię go od razu. Wygląda pięknie.

No ale BR 6.7 to chyba przesada...

Working as intended kamrade, balance xaxa
soviet-army-o.gif Edited by RastahMan
  • Upvote 5
medal medal medal

Takie pytanko... jakby nie dal rady wyzej? To jest praktycznie f9f tylko z 2 silnikami... a f9f tylko i wylacznie rzuca na migi15 / cl  itd ;p

medal medal

Takie pytanko... jakby nie dal rady wyzej? To jest praktycznie f9f tylko z 2 silnikami... a f9f tylko i wylacznie rzuca na migi15 / cl  itd ;p

• Jest cięższy(13 ton vs 7 ton, a te 2 silniki wytwarzają chyba taki ciąg jak 1 silnik F9F(no dobra, trochę większy)
  • jest mniej zwrotny (na tym polega przewaga F9F na wyższych tierach)
  • ma o wiele gorsze przyśpieszenie (no chyba, że to nie jest finalny FM i dali w zastępstwie FM F-80)
Edited by szymozillo
  • Upvote 1
medal medal medal

• Jest cięższy(13 ton vs 7 ton, a te 2 silniki wytwarzają chyba taki ciąg jak 1 silnik F9F(no dobra, trochę większy)
  • jest mniej zwrotny (na tym polega przewaga F9F na wyższych tierach)
  • ma o wiele gorsze przyśpieszenie (no chyba, że to nie jest finalny FM i dali w zastępstwie FM F-80)

Napewno jest szybszy niż tłokowce na które walczy lel.

medal medal medal

<AB 1.45>

Czy ten Banshee przyspiesza/wznosi się porównywalnie z tłokowcami przeciwko którym walczy (Tempesty,Spity Mk 22/24/LF IX,N1K2,Ki-84 2gi i 3ci,Bfy 109 K4/G10,FW D12/13,Ta 152 H1,Jak-9UT,La-9,F8F)?A może raczej podobnie do innych wczesnych odrzutowców?Skoro jak mniemam nie lata innaczej niż one to skąd ból dupy o ten samolot?

W meczach późne tłokowce vs wczesne odrzutowce to raczej te drugie mają mocno pod górkę.

medal medal medal medal medal medal medal medal

<AB 1.45>

Czy ten Banshee przyspiesza/wznosi się porównywalnie z tłokowcami przeciwko którym walczy (Tempesty,Spity Mk 22/24/LF IX,N1K2,Ki-84 2gi i 3ci,Bfy 109 K4/G10,FW D12/13,Ta 152 H1,Jak-9UT,La-9,F8F)?A może raczej podobnie do innych wczesnych odrzutowców?Skoro jak mniemam nie lata innaczej niż one to skąd ból dupy o ten samolot?

W meczach późne tłokowce vs wczesne odrzutowce to raczej te drugie mają mocno pod górkę.

Może i mają, bo są pilotowane przez ameby które szukają wszędzie czołówek, nawet tych wertykalnych zamiast pilnować prędkości i BnZ.

• Upvote 2
medal medal medal

<AB 1.45>

[RB]
Testowałem go w RB na locie testowym, przyspiesza do 700 kmh IAS pięknie, powyżej trochę zwalnia ale nadal całkiem niezłe jest. W zoom climbie trzyma energię jak złoto. Nurkuje jak torpeda. Sorry ale nie widzę powodu, żeby siedział na 6.7 BR i walczył na tłokowce przecież to nie ma sensu. Byle ameba tym będzie umiała kosić. Po drugie kolego to nie jest wczesny odrzutowiec. Został przyjęty w sierpniu 1948 roku, pierwszy lot w 1947. Me 262 pierwszy lot w 1942 przyjęty do służby w kwietniu 1944 roku. Samolot z 1948 roku 6.7 BR, samolot z 1944 7.7 BR, logiki brak a Twój argument jest inwalidą. Edited by RastahMan
medal medal medal

Może i mają, bo są pilotowane przez ameby które szukają wszędzie czołówek, nawet tych wertykalnych zamiast pilnować prędkości i BnZ.

Zależy od maszyny... Generalnie tak - ale już w takim F80C h2h to jedyna metoda na meteory a krótka seria z 1,5-1km z M3 starczy do spray and pray...

Ale tak: zdecydowanie ma za niski BR (powiem jako ten zły USofil)... Miło że dodają takie maszynki - na koniec drzewka, jako przeciwnika MiGów15L proponuję jeszcze F9F-6...

medal medal medal medal

Zależy od maszyny... Generalnie tak - ale już w takim F80C h2h to jedyna metoda na meteory a krótka seria z 1,5-1km z M3 starczy do spray and pray...

Ale tak: zdecydowanie ma za niski BR (powiem jako ten zły USofil)... Miło że dodają takie maszynki - na koniec drzewka, jako przeciwnika MiGów15L proponuję jeszcze F9F-6...

Cougar zostanie kiedyś dodany, znając życie dostanie 6.3 BR na RB.

Edited by RastahMan
medal medal medal

Późniejsza wersja samolotu dostanie BR niższy od wcześniejszej ? Ćwiczysz logikę przed złożeniem aplikacji do Gaijinu ?  :Ps

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Późniejsza wersja samolotu dostanie BR niższy od wcześniejszej ? Ćwiczysz logikę przed złożeniem aplikacji do Gaijinu ?  :Ps

To je War Thunder, logiki nigdy tutaj nie było  :salute:

• Upvote 2
medal medal medal

Rasta,ależ ja wcale nie zaprzeczam,że BR tego samolotu jest z czapy.Mam tylko pewne wątpliwości co do sealclubbowania.Czego to ja się już nie nasłuchałem,Czajki OP,Jak-1 OP,Lagg-3 OP,I-185 OP,I-15 OP,Hurricane'y OP,Spity IIb OP,Spitfy Griffony OP,Bearcaty OP,Tigercat OP,Bf 110 OP,B-17 OP...a praktyka pokazywała,że wszystko i tak zależy od warunków starcia i umiejętności pilota.

Niemniej i ja poleciałem sobie na locie testowym,i faktycznie,frunąc prosto to nabiera prędkości całkiem żwawo jak na odrzutowiec.Po pełnym ulepszeniu faktycznie może być niebezpieczny.Ale i tak patrząc po doświadczeniach przeciw F9F Panther każdy praktycznie tłokowiec będzie nad nim wyżej,a te potrafiące wyciągnąć 750km/h mają realne szanse na to,żeby do w nurku dogonić i sieknąć.Podejrzewam,iż Banshee nie jest wytrzymalszy od reszty odrzutowców,i takiego sieknięcia nie przetrzyma.

medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...