Jump to content

Czym expic?

Niczym. 

Japonia to taki kraj, gdzie wszystko przychodzi z trudem, nawet zestrzelenie czegokolwiek w najlepiej uzbrojonej maszynie tego kraju. 

Niczym. 

Japonia to taki kraj, gdzie wszystko przychodzi z trudem, nawet zestrzelenie czegokolwiek w najlepiej uzbrojonej maszynie tego kraju. 

Nie dramatyzujmy, japońską Foczką idzie to i owo zestrzelić, może i nie jest to jakoś ekstremalnie łatwe, ale aż tak skrajnie trudne też nie. Skoro mi na joyu ostatnio udaje się robić dwa-trzy zestrzelenia na bitwę na RB, a pilotem wybitnym nie jestem, to nie jest tragicznie (inna sprawa że wczoraj mi nie wyszło dzięki "koledze" z drużyny, który zrobił mi z zadka garaż - ale na własna drużynę to żaden samolot nie poradzi).

• Upvote 1
medal medal medal

Niczym. 

Zera dają radę, N1K też ale obecnie jego osiągi są zaniżone, Ki-84 to maszyny do zbierania łez przeciwnika.

• Upvote 2
medal medal medal

Nie dramatyzujmy, japońską Foczką idzie to i owo zestrzelić, może i nie jest to jakoś ekstremalnie łatwe, ale aż tak skrajnie trudne też nie. Skoro mi na joyu ostatnio udaje się robić dwa-trzy zestrzelenia na bitwę na RB, a pilotem wybitnym nie jestem, to nie jest tragicznie (inna sprawa że wczoraj mi nie wyszło dzięki "koledze" z drużyny, który zrobił mi z zadka garaż - ale na własna drużynę to żaden samolot nie poradzi).

Na erbe się nie ekspi ani nie farmi. :P 

Siema czym szybciej wbije ki 200? Hayate czy fw premka? Hayate ostatnie oczywiscie :)

Jeżeli pytasz się o jeden model samolotu zakładam, że latasz na rb albo sb. Ja mam i to i to i pomimo tego, że fw ma premię do do odblokowywania klas 1-4 to exp jest pdobny. Lataj tym, czym zbijasz więcej fragów na bitwę i co trafia na proporcjonalnie łatwiejszych przeciwników. Wg mnie łatwiejszych przeciwników ma Hayate: co prawda 99% to odrzutowce ale dużo młotów w B-17 dochodzi do swojego pierwszego jeta i potrafią tylko latać od końca do końca mapy, próbując wziąć wszystkich na czołówkę, a FW trafia na mustangi, które po jakimś updacie dostały m.in. lepszy cr i są pod każdym względem lepsze i trzeba cały czas walczyc o tą wysokośc i energię.

medal

No wlasnie problem jest taki ze te pierdzielone Hamerykance graja po 5 osob w 1 grupce, a ja nie moge sie zgadac z Kacapami (bo na nich trafiam w teamie) zeby latac w grupie. Dlatego chyba bede fw gral choc juz mam pol ki 200:D. Jaka taktyka na ki 200? Ogarnia ktos?

No wlasnie problem jest taki ze te pierdzielone Hamerykance graja po 5 osob w 1 grupce, a ja nie moge sie zgadac z Kacapami (bo na nich trafiam w teamie) zeby latac w grupie. Dlatego chyba bede fw gral choc juz mam pol ki 200:D. Jaka taktyka na ki 200? Ogarnia ktos?

Rush albo wspinanie i szybowanie na 0%.
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...