Hebime

Rövidfilm készítés

Na létrehoztam ezt a kis topicot, látván, hogy sokakat felvillanyoztam az ötletemmel. Ide írjunk mindent, hogy ne offoljuk szét az off-topicot. (Most hogy is van ez?  crazy.png) Na szóval ami kell: festések, programok, emberek. Majd frissítem a listát, ahogy tudjuk, hogy ki mit tud vállani. Van pár már meglévő festés itt és itt, bár némelyikük ugyanaz, csak #hungary és #hungarian címszavakkal keretem rájuk és van ami a másiknál nincsen. Ezeken kívül kellenének még festések szerintem. Tankokhoz raktam be festéseket ide, repülőkről meg még találhattok itt. Itt pedig tudtok kersni oldalszámokat géptípusonként, néhányhoz le van írva, hogy ki a pilótája, meg egyéb extrák, néhányhoz még vannak fényképek is. A fontos, hogy a gépeknél törekedjünk arra, hogy azokat használjuk, amit az ország akkor is használt, a játék keretein belül. Például, He-111 P-2 sajnos nincs a játékban, ahogy a Pz. 38 (t) G verzója sem, így a hozzá legközelebb állóval próbáljuk megcsinálni, míg Párducból az Ausf. D-t használták a magyarok, német festéssel, és az van a játékban is, szóval ha lehet, akkor ezt használjuk ebből.

Magyarok (Német felszereléssel)

Repülők (CR-42, Bf-109 F-4, Bf-109 E-3, Bf-109 G-6, Bf-109 G-10, Fw-190 F-8, Ju-87 B-2, Ju-87 D-3, Ju-87 D-5, Ju-88 A-4, Me-210 CA-1, Bf-109 G-14, Bf-110 G-4, Do.-215 B-4, He-111 P-2, Ju-87 A, Ju-88 C-6, Ju-88 D-2 [ami nincs a játékban, azt kihagyjuk, vagy "helyettesítjük" valamivel])

Hebime

ex_levy

TheHuntingJack

Feher_Keresztes

Hungaromaus

chris002

th77_PX_Volfram

Tankok (JgPz 38(t) Hetzer, PzKpfw III Ausf. M, PzKpfw IV Ausf. F1, PzKpfw IV Ausf. F2, PzKpfw IV Ausf. G, PzKpfw IV Ausf. H, PzKpfw V "Panther" Ausf. D, PzKpfw 38(t) Ausf. G, StuG III Ausf. G, PzKpfw VI "Tiger" Ausf. E [ami nincs a játékban, azt kihagyjuk, vagy "helyettesítjük" valamivel])

Hebime

Feher_Keresztes

Hungaromaus

th77_PX_Volfram

Szovjetek

Repülők (I-16, Il-2, Yak-1, Yak-3, Yak-7B, Yak-9, LaGG-3, La-5, La-7, Pe-2)

ex_levy

TheHuntingJack

Feher_Keresztes

Hungaromaus

chris002

th77_PX_Volfram

Tankok (KV-1 ZiS-5, T-60, T-34 1942, T-34-85(D-5T), T-34-85 [ZiS-S-53 ágyú], SU-76M, SU-85, SU-100, IS-2)

Hebime

TheHuntingJack

Feher_Keresztes

th77_PX_Volfram

Amerikaiak

Repülők (P-38J, P-47, P-51, B-24, B-17G, A-20G [ami nincs a játékban, azt kihagyjuk, vagy "helyettesítjük" valamivel])

ex_levy

Feher_Keresztes

chris002

th77_PX_Volfram

Tankok (M3 Lee, M3 Stuart)

Hebime

Festők

Vágó, Operatőr

V4mpir3

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Repülőknél mi kellene? Jetekig megvan minden a németeknél(kivéve me262) oroszoknál meg csak a mig9l-mig15 nincs meg.

Sim módban, pedig tudok nyomni néhány művészi repülést kabinnézettel, és fel is tudom venni :Ds (szigorúan kicentizve az elképzelés szerint)

edit: plusszban ts-en tudsz irányítani repülés közben :yes:

edit2: egy kis inspiráció a többieknek.

[url=https://imgflip.com/i/bryop]bryop.jpg[/url][url=https://imgflip.com/memegenerator]via Imgflip Meme Maker[/url]

Edited by ex_levy
medal medal medal

Igazából minden gép, amit használtunk. Bf-109-esek, Fw-190-esek, Me-210 helyett szerintem jöhet a 410 is, Ju-88, He-111 (szerintem a H-16 elmehet P-2-nek simán), Ju-87, Cr. 42. Oroszoknál I-16, Il-2, Yak-1, Yak-3, Yak-9, LaGG-3, La-5, La-7, amcsiknál P-38, P-47, P-51, B-24, B-17, szóval minden gép amivel összeakadtunk, vagy legalábbis a pilótáink listáján fent van.

Belső nézetre is mindenképpen szükség van, de azt egyébként replayben is végig lehet nézni. Egyébként ha bárkinek úgy kellemesebb, mivel Custom Battlesről van szó, csinálhatunk külön Árkád, külön Realistic és külön Szimulátor napokat is, hogy mindenki jól érezze magát, hiszen első sorban ez a fontos.

Ha valakinek esetleg nincs TS-e, akkor a játék belső chatén, írásban is tudunk kommunikálni, mint pl. "Miután mindenki visszajelzett, hogy Kész! és azt mondom Rajt!, akkor mindenki számoljon el 5-ig, és hívjuk egyszerre a tüzérséget az előttünk lévő domb tetejére, mindenki a maga elé egyenesen. Kész?"

Edited by Hebime
medal medal medal medal

Német tankjaim:

Panzer IV C, Sturmgeschütz III ausf A, Flakpanzer Mk 1

Német repülőim (RB esetén):

Bf 110 C-4, Mc 202, Bf 109 E-1, Bf 109 F-1, Bf 109 F-4, Ju 87 D-5, Ju 87 G-1, Ju 88

Szovjet tankjaim:

SU-122, SU-76M, T-34/76 1942 mod, T-34/57, BT-7, GAZ 25K, ZiS-30

Szovjet repülőim (szintén RB esetén):

Yak-1, Yak-7B, Yak-9T, La-5, I-16 Type 27, SB-100 (első), IL-2, Korai Pe-3, (tuti ez felesleges lesz) I-185 M-82

Majd később mindegyikre fogok tenni GF-es magyar jelzést.

Amerikaiakat pedig... Azt nem erőltetném. Elég fejfájást hoznak azok a gépek  :lol:

De majd beszállok oda is.

Edited by TheHuntingJack
medal

Kicsit bővítettem a listát, kiírtam, hogy mik kellenének. Ha valaki tud konkrét típust mondani orosz és amcsi repülőkhöz, azt is megköszönöm. És igen, odaírtam az Amcsi M-3 Lee-t is, mert ki tudja, mire beindul a projekt, lehet, hogy lesznek amcsi tankjaink is, és a 2. hadseregünk találkozott lízingelt M-3-asokkal a Donnál. Bár remélem, hogy nem lesz olyan lassú ez a terv, hogy bevárjuk az amcsi tankokat is. ;).png

medal medal medal medal

Nekem a következő gépek vannak meg:

német repülők: a felsoroltakból minden - kivétel, ami nincs a játékban.

német tankok: első KT, első párduc, első JagdpzIV, mindkét légvédelmi löveg és az első Pz 38t.

orosz repülők: La-5 és yak-7-ig bezárólag a minden vadász.

orosz tankok: T-34-85 D5T-vel bezárólag minden, su-122 /bár azt még nem használtam, legénysége sincs/

amcsik: P-47-eket tudok hozni csak.

medal medal medal

Nekem megvan minden német gép, a harckocsikat is beleértve, amihez létezik magyar festés az nekem már megvan. Most már csak a németekkel nyomom, de a következő szovjet gépek is megvannak : I-16, Il-2, Yak-1, Yak-3, LaGG-3 meg néhány ami nincs a listán de repült ellenünk, pl. Tu-2.

Majd utánanézek hogy melyik szovjet géptípusokat lőttük le a legtöbbször, de valószínűleg Il-2, Yak-1, Yak-3, La-5, Tu-2, Il-4

TS nálam nem megy mert valami van az alaplapommal ami miatt nem hajlandó kezelni egyetlen mikrofon jelét sem.

Ha tudok jövök, de nem lesz egyszerű, három műszak, pont nem érek rá, stb. persze szervezés kérdése.

:salute:

Edited by Hungaromaus
medal medal medal medal

Majd utánanézek hogy melyik szovjet géptípusokat lőttük le a legtöbbször, de valószínűleg Il-2, Yak-1, Yak-3, La-5, Tu-2, Il-4

Lelőtt Il-4-ről és Tupovlevről nem tudok, én a szovjet és amerikai listát főleg a hazai bombázások során lelőtt gépek alapján állítottam össze. Apropó, kiegészítésnek írtam még az amerikai A-20G-t, alias Bostont is, mert azt is lízingeltek az oroszok és sokat lelőttek belőle a Pumák is. A nagy kérdés, hogy át tudjuk-e festeni az amcsi jeleket egy-egy óriási vörös csillaggal.

Edited by Hebime
  • Upvote 1
medal medal medal medal

Hát a listából nincs meg az amcsi bombázok, illetve németnél a 109-esekből a g2 utániak, többivel rendelkezem! :salute:

Ui tankokat én kihagynám azokból nagyon kevés van...

medal

P-38, P-47 és A-20-al is jövök.

Német tankokhoz pedig lehetségesként írd oda a Panzer IV F2-t, lehet addigra meg szerzem.

Az F2-őt azért nem teszem a listába, mert azt hivatalosan nem alkalmazta a Magyar Hadsereg. A Don kanyarnál kaptunk a veszteségek pótlására párat (4 darabot, vagy kicsit többet, de 10-nél kevesebbet), amit a hídfőharcok során vissza is szolgáltattunk a németeknek. Ugyanezért nincs benne a Marder III sem.

Egyébként szép számmal jövögetünk, öröm látni, már csak kéne pár ember, aki 1-2 festést még vállal, hogy elkészít. Pl. CR.42-nek kéne szerintem egy "Tőr" század festés, meg két "Kőr Ász" festés is, 1941 júliusáig és 1941 augusztusától. MEg valaki, aki össze is tudná vágni a felvételeket.

medal medal medal medal

Az F2-őt azért nem teszem a listába, mert azt hivatalosan nem alkalmazta a Magyar Hadsereg. A Don kanyarnál kaptunk a veszteségek pótlására párat (4 darabot, vagy kicsit többet, de 10-nél kevesebbet), amit a hídfőharcok során vissza is szolgáltattunk a németeknek. Ugyanezért nincs benne a Marder III sem.

Egyébként szép számmal jövögetünk, öröm látni, már csak kéne pár ember, aki 1-2 festést még vállal, hogy elkészít. Pl. CR.42-nek kéne szerintem egy "Tőr" század festés, meg két "Kőr Ász" festés is, 1941 júliusáig és 1941 augusztusától. MEg valaki, aki össze is tudná vágni a felvételeket.

Pedig beletetted

Tankok (PzKpfw IV Ausf. F1, PzKpfw IV Ausf. F2 [ami nincs a játékban, azt kihagyjuk, vagy "helyettesítjük" valamivel])

medal

Bakker, tényleg. Már emlékszem, később kaptunk idehaza még párat, amit használtunk is. Tarczay Ervin alakulata is ilyenekkel volt felszerelve amikor meghalt, mert a Tigriseket már kilőtték alóluk addigra. Ha jól emlékszem. Ha nem, akkor Ausf. H-val. crazy.png

Edited by Hebime
medal medal medal medal

[spoiler]http://youtu.be/RlaTKLCa-Bs

http://youtu.be/hOTCCcYbB3k[/spoiler]

Na urak, én ilyesféle rövidfilmre gondoltam, szóval valami olyan zenére, aminek epikus hatása van, nem valami "hungarista" (és nem a rossz értelemben értem) zenére. Csak a szövegre én Kállay miniszterelnök kassai búcsúztató szövegére gondoltam, nem Szálasi és Hitler dumáira, vagy Charlie Chaplin monológjára.

http://youtu.be/t0llsNw9Ia0

• Upvote 1
medal medal medal medal

Hans Zimmer - Time. Az "Eredet" című filmből. Remélem, hogy amit a Skinekkel foglalkozó topicba tettem segít pár elkötelezett festőnek és a közeljövőben lesz néhány festésünk, amit használhatunk majd. És kéne keresni valakit, aki elvállalja a videó összevágást és elkészítést.

medal medal medal medal

Hát ez az! Főleg magyarokról akarunk készíteni és még irtó kevés magyar festés van mind repülőkhöz, mind tankokhoz. Mindegyik típushoz kéne legalább 1-2 festés, ami még hiteles is. Ahogy nézem, Kulcsos rákattant erre, meg talán Hungaromaus is. Aztán kéne valaki, akinek megvan a vágáshoz a cucc. Lehet körbenézek a youtube-on és rákérdezek egy-két embernél.

medal medal medal medal

Jelenleg 2 Cr.42-es festésével bíbelődök  ;)s

Ami az epikus zenét illeti: Two Steps From Hell művei között nézzetek körbe. Van egy pár remek művük, ami szerintem remekül illene a videóba.

[spoiler]

https://www.youtube.com/watch?v=lUZ4_BMi-_Q

https://www.youtube.com/watch?v=9IpdhzRTfzo

stb

[/spoiler]

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Én mondtam ha kell gép az enyém itt van, ha valakinek nincs messze pesti akkor még vendégül is látom szívesen.

Illetve van egy cimborám aki foglalkozik ilyennel. No nem profi még, hobbiból csinálgatja. Meg a saját cs:go videóit szokta vagdosni. Megkérdeztem azt mondta, ha van rá szükség akkor szívesen segít, mert neki is jól jön a tanulás.

Annak örülök, hogy nem tervezel bele ilyen mostani hungarista szemetet amiket hallottam zene címén. (Teljesen saját vélemény és ízlés, nem kell savazni. Tudom másnak nem szemét, de az én zenémet is sokan annak hívják. Így én is hasonlóan teszek, ebben már nem vagyok annyira toleráns, sajnos.)

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.