Jump to content

No właśnie niczego takiego też nie znalazłem. Joy to chyba tylko ten ma opcje zmiany nakładek ręki, ale zastanawia mnie to, bo skoro kupuje się cały zestaw i zmienia nakładki pod drąga, to przepustnica sporo traci. A do czego są te przyciski boczne? Z tego co widziałem to jakiś grzybek do rozgladania tam jest, ale to mam freetracka, więc jeden przycisk z głowy. A reszta? Na pewno wygodniej by mi było tą rolkę obslugiwać z lewej strony co jest :)Teraz albo latam właśnie z headsetem, a przepustnice obsługuje tą wbudowaną, albo rozglądam się myszką ze zbindowanymi bocznymi przyciskami pod przepustnice. Ta przepustnica tak na odleglejszą przyszłość, bo najpierw wolę pedały. 

medal medal medal medal

Duzo mozna tam ustawic :)

Ja mam klapy na malym grzybku

na Klapkach mam rudder to z przodu.

otwieranie kabiny

zrzut bomb 

wsumie co chcesz :)

Zobacz ile ich tam jest i co ci wygodnie przypisujesz

trymery

Pedaly nie potrzebne mozesz ustawic na tych klapkach z przodu (ja tak mam i jest super)

Edited by Lt_Sindbad
adding
medal medal

ok sprawdzilem. Dla mnie to koszmar on jest skrecony nie w ta strone ciezko reka trzymac.

Masz jakis sklep co ma na wystawie gdzies? idz i sprawdz ale wedlug mnie nie da sie tak latac :)

medal medal

2 hours ago, Locox said:

W takim razie pozostaje mi tylko uczyć się od nowa joya prawą ręką

Dasz radę, ja jestem praworęczny i nauczyłem się obsługiwać go lewą ręką, to ty też nie powinieneś mieć tylu problemów :D

I jak cię ciekawi dlaczego, prawą ręką obsługuję myszkę i mam ustawione ruszanie kamerą (+ trymowanie pod przyciskami i działka).

Jest też druga opcja, wyhoduj sobie trzecią rękę :D 

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• 8 months later...

Nie nalał kleju, tylko okleił jedną część taśmą żeby zniwelować luz w osi pionowej (i posmarował smarem). Jak odkręcisz podstawę to zobaczysz ocb.

Osobiście w mojej cobrze (konstrukcja bliźniacza, wcześniejsza wersja tego, co w gladiatorze/javelinie) sprężynki zamieniłem na gumki-recepturki - nadal mam jakieś-tam centrowanie, ale dużo słabsze niż na sprężynkach i operowanie nie wymaga praktycznie żadnej siły. Dodatkowo problem z luzem w osi pionowej mam tylko w pozycji wycentrowanej - bez gumek byłby przy każdej zmianie zwrotu w osi y - co by było dość wkurzające.

Edited by chmooreck

smar był w związku z oklejeniem "dzyndzla". Jaka różnica co to za firma ? Jak Ci nie trzeszczy to nie musisz nic smarować.

I nie, te zabiegi nie poprawią skilla ;)

Co najwyżej wygodę.

Edited by chmooreck

W moim przypadku zastąpienie sprężyn gumkami spowodowało to, że nie muszę walczyć z joystickem przy wychylaniu, możliwe, że przez to łatwiej się celuje.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...