Jump to content

A6M5 ko - premka 4-tego tieru

Ktoś ma? Ktoś gra? Chciałbym poznać opinie użytkowników jeżeli tacy tu są. Z tego co widzę ma nawet sensowny BR...

medal medal

Wyciągam go głównie na eventy, chociaż na randomy czasem też polecę, wspina się dobrze, zwrotność jak zwrotność, w końcu to zero, wersja ko ma z tego co widzę dłuższe działka, nieco więcej amunicji, uzbrojenie daje radę, osobiście polecam, chociaż nie wiem jak obecnie z jego ceną, rok temu go wygrałem.

medal medal medal medal medal medal medal

Płacąc przez steam jest to koszt 54zł. Zakupiłem ten samolot, zobaczymy jak się będzie sprawdzać! :kamikadze:

medal medal

• 2 months later...
  • 8 months later...

Siema, odświeżam temat :)

Jakie "+" a jakie "-" samolotu? W jaki sposób najlepiej nim grać?

Z tego co zauważyłem to ma średnie uzbrojenie 250ammo to za mało jak dla mnie a 7mm nic nie robią chyba, że zbijasz AI na Saipanie.

Z ruskimi małe szanse czy jesteś high/medium czy low alt i tak te pojechane yaki robią rzeź wystarczy byle ogarnięty gracz..

Kręcą się i to bardzo ale jak ktoś odleci to możesz pomachać. Średnio mi idzie zerem dlatego czekam na merytoryczne odpowiedzi.

• Upvote 2
medal

Że tak się wyrażę - na 4 erze samolot nie rozwijający nawet 600 km/h,ponoć szybko urywający skrzydła w nurku,mający BR 5.0 to słaba inwestycja.

W walce manewrowej jest świetny,tyle że przeciwnicy mający choć odrobinę oleju w głowie przenigdy nie dopuszczą go do siebie na odległość strzału.

Z japońskich premek na 4 erze o wiele sensowniej prezentuje się J2M4.

Edited by MasterBLB
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ciężko Ci teraz będzie, sporo samolotów bez problemu Cię wyprzedza i bedziesz musiał się męczyć i gonić ich lub modlić się by trafić na geniuszy co to z wszystkim się kręcą.
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...