Jump to content

Japończyk lepszy od USA?
NERFNAU!

• Upvote 8
medal medal

Witam.

Jakim cudem Ki-84 hayate jest zawsze o 5-3km wyżej niż mój F8F ? Przy jakiej prędkości on się wspina ?!

on w większości wypadków startuje z powietrza [jak są tylko lotniskowce] ale na jakiej wysokosci Ty się znajdujesz jak nad tobą 5km wyzej jest japończyk??

• Upvote 2
medal medal medal

on w większości wypadków startuje z powietrza [jak są tylko lotniskowce] ale na jakiej wysokosci Ty się znajdujesz jak nad tobą 5km wyzej jest japończyk??

Z niewiadomej mi przyczyny... Leciałem na 3km był centralnie nademną i pisało 4km :kamikadze:

Japończyk lepszy od USA?
NERFNAU!

Może lepszy, może gorszy. Ale chyba jest coś nie tak kiedy samolot bez napędu odzutowego poluje na myśliwce odrzutowe...

Edited by All__Stars
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

Guest

Nie wiem jak inni ale ja staram się Ki-84 nie schodzić poniżej 450 km/h (AB, samolot po wszystkich modyfikacjach, stockowy to około 400 km/h). Być może przy niższych prędkościach wspina się ciut lepiej (ale tylko może). To jest właśnie największa zaleta tego samolotu. Można uciekać w górę pod małym kątem, jak tylko mamy odpowiednią odległość od przeciwnika. Na początku nas dogania, (idzie pod mniejszym kątem), ale jak w końcu musi się podnieść to wymięka. Najbardziej widoczne to jest w przypadku pierwszego Ki-84, gdzie nic nie może go dogonić, kiedy ten zaczyna podczas ucieczki się wspinać i jeszcze przyspieszać  :Ds W przypadku późniejszych wersji pewnie by coś go dogoniło, ale wspinanie ma wciąż rewelacyjne, jak zresztą większość Japończyków.

Może lepszy, może gorszy. Ale chyba jest coś nie tak kiedy samolot bez napędu odzutowego poluje na myśliwce odrzutowe...

Wiesz co jest nie tak? Ci piloci w odrzutowcach wciąż giną, bo nie potrafią wykorzystać swojej przewagi :dntknw:

Jak na razie to gracze po japońskiej stronie mają więcej do narzekania, a prawie zawsze to wy macie jakiś problem

• Upvote 3
medal

Yyy... zakładasz, że załogi w tłokowcach powinny wyskoczyć na widok odrzutowców??? Bo faktycznie coś nie tak by było jakby koleś w tłokowcu zaatakował odrzutowiec...

Uwierz mi, że było wręcz odwrotnie, każdy, kto zobaczył na niebie dżeta chciał go zestrzelić, wręcz ustawiały się kolejki do ataku na niemieckie Schwalbe. Mustangi nie miały dużych trudności by w locie nurkowym dogonić Me262,

LoL skąd się tacy ludzie biorą...

• Upvote 4
medal medal medal medal

F8F nie jest odrzutowcem ;)

Tak tylko mówię i właśnie trza patrzeć na mapy bo tak jak koledzy powiedzieli.

Ki 84 na mapach z lotniskowcami startuje w powietrzu.

• Upvote 2

Biedny F8F Ufocat nie radzi sobie z Ki84, jaka szkoda  :(s  

bo sobie nie radzi taka prawda po naprawie FM ki84 mozna nim latać oczywiście dopóki nie znajdą jakiś papierów[tajne przez poufne przed przeczytaniem spalić] że jednak latał 550

• Upvote 2
medal medal medal

Mam i Ki-84 i F8f (na razie stock) i Ki-84 wspina się o niebo lepiej. W grze najlepiej się wspina przy 350 km/h a powinien przy 250km/h. Z tych 2 samolotów Ki-84 jest o wiele lepsze. Wiem, że wszyscy narzekaja na Bearcata, że UFO, ale nie ma szans z Ki-84. nawet jakby startował z tego samego pułapu co ty to i tak by cię wyprzedził we wspinaniu. Dzisiaj rozwalilem w Ki 4 odrzutowce, i co najśmieszniejsze wszystkie próbowały się ze mną kręcić (1-2 petle ) i zestrzeliwałem je jak próbowały uciekać :)

• Upvote 1

bo sobie nie radzi taka prawda po naprawie FM ki84 mozna nim latać oczywiście dopóki nie znajdą jakiś papierów[tajne przez poufne przed przeczytaniem spalić] że jednak latał 550

Poszukaj nawet w necie papierów to się dowiesz, że Hayate był nawet szybszy niż na japońskich papierach. Wznoszenie miał lepsze od każdego samolotu amerykańskiego (Spit IX to nie samolot amerykański jakby ktoś się pytał). Oczywiście kręcił się też lepiej. Może najpierw poszukajcie danych, a nie od razu "Jezu jak to ?" Jedyny japoński samolot co normalnie daje radę a ludzie już się plują. W grze nawet minimalnie gorzej się wspina niż w rzeczywistości, ale jest też minimalnie szybszy, gdzieś RideR2 wrzucał porównanie (jeśli jakiś ninja nic nie zmienił to nadal aktualne). F8F na każdej prędkości się kręci, Ki84 poniżej 400, F8F wytrzymuje więcej w nurku, Ki84 gdzieś pod 800 IAS, przez co nie można dogonić jeta jeśli on leci tak jak się powinno latać jetem. Jeśli znerfiony N1K co 600 na prostej nie osiąga nawet może zestrzeliwać seryjnie jety to przepraszam z kim jest coś nie tak?

Edited by B_Gladych
  • Upvote 2
medal medal

Poszukaj nawet w necie papierów to się dowiesz, że Hayate był nawet szybszy niż na japońskich papierach. Wznoszenie miał lepsze od każdego samolotu amerykańskiego (Spit IX to nie samolot amerykański jakby ktoś się pytał). Oczywiście kręcił się też lepiej. Może najpierw poszukajcie danych, a nie od razu "Jezu jak to ?" Jedyny japoński samolot co normalnie daje radę a ludzie już się plują. W grze nawet minimalnie gorzej się wspina niż w rzeczywistości, ale jest też minimalnie szybszy, gdzieś RideR2 wrzucał porównanie (jeśli jakiś ninja nic nie zmienił to nadal aktualne). F8F na każdej prędkości się kręci, Ki84 poniżej 400, F8F wytrzymuje więcej w nurku, Ki84 gdzieś pod 800 IAS, przez co nie można dogonić jeta jeśli on leci tak jak się powinno latać jetem. Jeśli znerfiony N1K co 600 na prostej nie osiąga nawet może zestrzeliwać seryjnie jety to przepraszam z kim jest coś nie tak?

Z graczami spod znaku białej gwiazdy którzy niosą wolnośc. Żeby walczyc z przeciwnikiem potrzebują maszyny minimum 2 lata starszej niż u wroga.

Edited by Ghastly_Ghost
  • Upvote 5
medal medal medal

Poszukaj nawet w necie papierów to się dowiesz, że Hayate był nawet szybszy niż na japońskich papierach. Wznoszenie miał lepsze od każdego samolotu amerykańskiego (

Dawno temu o nim czytałem[ki-84] i osiągi o których piszesz to osągneli ale amerykanie w czasie testów i z ich lepszym paliwem[nie pamiętam ile oktanów miało] i ich mechanikami co wyregulowali silnik .

Szinden-kaj tez latał więcej niż ma teraz a i tak znależli na niego papiery u ruskich dalej działa hasło 'w moim tłumaczeniu" dajcie mi samolot a juz znajdę na niego odpowiedni paragraf\papiery

medal medal medal

I co z tego, że Ki-84 jest lepszy? Ja nie mam nic przeciwko temu, bo cierpliwość pilotów japońskich i tak jest zbyt często wystawiana na próbę przez Gaijin. Po prostu im się to należy. Chyba jedyny japoński samolot górujący nad swoimi przeciwnikami, za to USA ma gwiazdy śmierci B-17, ufo Bearcaty, ufo F6F, ufo P-63 i większość ich samolotów jest niedotierowane.

• Upvote 3
medal

Dawno temu o nim czytałem[ki-84] i osiągi o których piszesz to osągneli ale amerykanie w czasie testów i z ich lepszym paliwem[nie pamiętam ile oktanów miało] i ich mechanikami co wyregulowali silnik .

Szinden-kaj tez latał więcej niż ma teraz a i tak znależli na niego papiery u ruskich dalej działa hasło 'w moim tłumaczeniu" dajcie mi samolot a juz znajdę na niego odpowiedni paragraf\papiery

No ciekawe że amerykanie wiedzieli lepiej od konstruktorów na jakim paliwie i na jakich obrotach powinien ten silnik pracować ...

• Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ja ostatnio na Guadalcanal robiłem 2x P80 i F84 znerfionym shidenem jak chciałem... 3 ludzi nie mogło mnie zestrzelić dobre 10 min, jak podlatywali to dostali kryta i podziękowałem im za kolejne zestrzelone i ośmieszone jety. Gracze USA to po prostu cioty i niedorozwoje intelektualne, płaczą o wszystko, jak dostają to: "Jak to?" "Przecież F8F/Mustang był najlepszy", "Dlaczego taki OP samolot walczy z nami?".

Niech się nauczą grać a potem płaczą, bo jak widzę to większość drużyny USA na HB/RB ma 20lvl i gdzieś z 15/20h na HB/RB wylatane, bearcaty mają bo usłyszeli że to easy mode, a potem jest płacz...

Generalnie jak jest napisane, że ze źródła z USA to już na starcie możecie w to nie wierzyć.

• Upvote 6
medal medal medal medal medal medal medal

Witam.

Jakim cudem Ki-84 hayate jest zawsze o 5-3km wyżej niż mój F8F ? Przy jakiej prędkości on się wspina ?!

Hayate wspina się bardzo podobnie do testów historycznych, z niewielkimi odchyłami - do 15 tysięcy stóp troszkę za dobrze a później za słabo (traci więcej niż zyskuje) - tak przynajmniej wynika z testów robionych jakiś czas temu:

gQlZspp.jpg

Jeśli uważasz, że wspina się za dobrze to przeprowadź własny test (w należyty sposób - nie tak jak radośnie gra się  na RB) - weryfikacja nigdy nie zaszkodzi i nie należy się jej bać (jak to robią "amerykanie" w przypadku swoich cennych Browningów). Tak czy inaczej "olaboga jest wyżej niż ja" nie robi na nikim wrażenia, tym bardziej w przypadku absurdalnie niedotierowanych amerykanów (cieszących się jeszcze pancernymi DM B-17 i Browningami potężniejszymi od działek 20mm).

Natomiast wedle testów Ridera jest za szybki na dużych wysokościach (nie dość traci na osiągach) i na 25 tysiącach stóp różnica wynosi 11 km/h - kwestia gustu czy to dużo czy mało, jak dla mnie bez tragedii ale już zauważalnie. Wyżej odchyły są już jednak na pewno niedopuszczalne. Jęki dotyczyły jednak wznoszenia a to jest wobec testów jakie mamy zupełnie w porządku. Masz wątpliwości to testuj - pożytek będzie dla wszystkich.

PS. Skończcie z tym magicznym gumisiowym paliwem - na testach Ki-84 były używane 92 oktany - przecież wystarczy spojrzeć do samych testów gdzie jak byk pisze "92 (plus methanol)" a nie żadne super hiper 150 czy inny magiczny wywar.

Edited by Amakusa
  • Upvote 5

No, a i tak tym Hayate przeważnie się nie walczy wyżej niż 6k, raczej poniżej 5, a najczęściej dzięki genialnej taktyce przeciwnika prawie nad ziemią więc wnioski są proste. Jeśli chodzi o amerykańskie samoloty to mogą mieć przyspieszenie za słabe, ale vmax taki Bearcat to przecież ma dużą.

• Upvote 2
medal medal

No ciekawe że amerykanie wiedzieli lepiej od konstruktorów na jakim paliwie i na jakich obrotach powinien ten silnik pracować ...

noo ciekawe :Ds A to ze USA miało lepsze paliwo tak od japonczyków i od niemców To sie nazywa technologia wytwarzania ale co ja wiem

A czy wiedzieli lepiej tego nie wiem wiem że osiągi które wykazał były wyższe niz przy pracy na japońskim paliwie i mechanikach

Edited by harryDolny
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...