Jump to content

R2Y2 Keiun-Kai V1, V2, V3

SinanBerk
 Share

Evet Japonya'ya gelecek olan yeni jet uçağımız belirlendi. Uçağın 3 versiyonu var. 2 turbo jet motoru var (uçağın ilk versiyonunda kanatlarda olan bu 2 jet motoru sonraki 2 versiyonlarda gövdenin arkasına yerleştirilmiş), 4 adet 30mm'lik silahı var ve 800kg'lık bomba taşıyabiliyor (resimlerde sadece 2. versiyonunda bomba var). 10.000 m'nin üzerine çıkabiliyor ve 740 km/h hız yapabiliyor. Bu prototoip uçak hiç uçmamış anladığım kadarıyla çünkü R2Y1 temelinde olacakmış ve R2Y1'de Amerika'nın yaptığı bir bombardıman saldırında yok edilmiş (yarım yamalak İngilizcem ile bunları anladım, yanlışım varsa affola). Hadi bakalım bekleyelim görelim  :salute:

V1;

http://devblog.warthunder.com/wp-content/uploads/2014/07/shot-2014.06.11-17.26.34.jpg

V2;

http://devblog.warthunder.com/wp-content/uploads/2014/07/shot-2014.06.12-16.54.05.jpg

http://devblog.warthunder.com/wp-content/uploads/2014/07/shot-2014.06.13-17.32.31.jpg

V3;

http://devblog.warthunder.com/wp-content/uploads/2014/07/shot-2014.06.13-15.39.01.jpg

Asıl haber;

http://devblog.warthunder.com/2014/07/24/r2y2-keiun-v1-v2-kai-2/?hl=en

• Upvote 1

Bu ne şimdi ?  :?s

Uçak  :Ds :Ds  :Ds Yine bir prototip ama napalım  :facepalm:

Edit: Japonya'ya Sabre'yi verdiler işte daha napsın adamlar dimi? Çok bile o Sabre  :kamikadze:

Edited by SinanBerk

çok iyi olmuş bence.Sabre japanıon ağacında kalıcı değil mi sonradan kaldırılmayacak mı?

Yoo ne alakası var ben o sabre için 380 k rp kastım keserim gaijini kaldırırlarsa

Edited by _CrEEpEr_
medal medal medal medal

tekrar teşekkürler zaten sabre için açtığım başlığa da cevap vermişsin yeni gördüm
Edit: Bu uçak hızlı bombacı olarak görünüyo ama sahip olduğu ateş gücüyle fighter bomber görevi görücek heralde Edited by SkyConquerorT
medal

tekrar teşekkürler zaten sabre için açtığım başlığa da cevap vermişsin yeni gördüm
Edit: Bu uçak hızlı bombacı olarak görünüyo ama sahip olduğu ateş gücüyle fighter bomber görevi görücek heralde

Aynen  :good:

çok güzelde yine me262 ye benzetirler 

Japonya ve Almanya'nın kaderinde bu var özellikle de Japonya'da  :kamikadze:  :facepalm:

Tipleri hiç fena durmuyor, ama oynayış olarak nasıl olacağını hiç merak etmiyorum. Noolacağı zaten belli şimdidien.

medal medal medal

Evet japon oynamam için bir sebeb var en azından iyide olsa kötüde olsa :D :D :DDDDDDDDDDDDD

medal medal medal

Bunlar Japon Sabre'nin altına mı gelir, yoksa Ki-200'ün mü ?

Ona göre Sabre kasacağım, ne kadar acele etmem gerekir ?

medal medal medal

9 gün pre kaldı, Japon Fw var elimde, bayağı uğraşmam lazım anlaşılan.

medal medal medal

Hacı hiç kasma kendini bide prem uçağın varmış ben ki84 ile kastım 2 gün sürdü azcık kas kendini zorla biraz açarsın bende prem uçak + prem varken (D13) Me262C2b ve CL13ü 2 günde açtım çok kasma kendini

Bilemiyorum ya, Fw tier 3 olduğu için sabre kasarken rp zarar edebilirim, şu anda N1k kasıyorum hızlı gidiyor.

Bir de Kpss hazırlığı var ki bu aralar, zor görünüyor.

medal medal medal

ben de doner donmez sabre kasicam umarim yetisir.

• 2 months later...

2 günde 700k rp mi  :Os  siz neyde oynuyorsunuz ab değildir herhalde çünkü ben bi aralar girdiğim her abde 5-7k rp kazanacak kadar kendimi aşmıştım (do-217 saolsun) ama mig15 açmak 5-6 günümü almıştı tatildeydim ve sürem de boldu...

• 5 weeks later...

her maç üç p80 veya meteor tokatlıyorum ama kanat kırmak çok kolay

Edit: uçak trolün önde gideni nerflenmeden önce yardırın bu da kanıtı:  :Ds  :kamikadze:

[attachment=110055:6 kill r2y2.wrpl]

Edited by bluefanclub
medal

• 7 months later...

arkadaşlar bu uçağın tamir masrafı neden bu kadar uçuk ace uçağıma nerdeyse 500 k tamir masrafı vericek saçmalığın üstünde birşey bu 

medal medal

arkadaşlar bu uçağın tamir masrafı neden bu kadar uçuk ace uçağıma nerdeyse 500 k tamir masrafı vericek saçmalığın üstünde birşey bu 

çok oynanan ve iyi olan araçlara ilk önce br müdahelesi yapılır sonra oynayanın şevkini kırmak için tamir masrafı astronomik seviyeye çekilir. Bomber olduğu için havada başlıyor değişmediyse* bi tane bombasıyla gemi falan batırıp 4x30mm ile daha yükselemeyen düşmanın üstüne çöküyor doğru mu?

Edited by VuLTURE
medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...