Jump to content

korkociągi w ki-45

witam ;) gram dosyć długo i teraz maksuje sobie samoloty i po ostatniej aktualizacji 45-ątki nagle podczas niekonwencjonalnych manewrów bojowych wpada mi co chwila w korkociąg z którego nie da się wyjść. Kij z tym podczas gry na historyku ,ale kurde na arcadzie to jedyny samolot powodujący takie zachowanie......dodam ze wczesniej nie bylo czegos takiego jak korkociąg nim na arcade i przejchalem wszystkie samoloty kazdej frakcji i tylko one maja take tendencje...na hr b3 nie wpada pomimo przeciagniecie czy ostrego skretu... toz to bug czy po prostu cos tu pozmieniali w fizyce...

dzieki za opd pozdrawiam maxior ;p

no bo przed paczem nie bylo mowy o czyms takim ,a ja to latam na sterowaniu myszka klawiatura obracam samolot i tu naglee.....korkociag i z 5k do ziemi nie bylem wstanie go wyprowadzic...u japoncow tylko na tej serii sie to zdarza...

Oni calkiem ten samolot zepsuli tak samo jak ki 102, silniki to teraz gówno i zbyt dużo energii traci na kręceniu się, to jest parodia. 

no ki 102 to faktycznie wszystko na minus.....te 45 i nawet uciekna i daly by rade wymanewrowac z jakies 70pr przeciwnikow gdyby przy ostrym skrecie nie wpadalo sie w ten kurek

Na AB miałem korkociągi tylko w przypadku utraty jednego silnika. Przy odpowiedniej wysokości pomaga redukcja mocy sprawnego silnika do ok 50%, samolot stabilizuje lot i ponownie delikatnie zwiększamy tak by utrzymać wysokość i modlić się by nikt nas nie ustrzelił do czasu  powrotu na lotnisko...

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Na AB miałem korkociągi tylko w przypadku utraty jednego silnika. Przy odpowiedniej wysokości pomaga redukcja mocy sprawnego silnika do ok 50%, samolot stabilizuje lot i ponownie delikatnie zwiększamy tak by utrzymać wysokość i modlić się by nikt nas nie ustrzelił do czasu  powrotu na lotnisko...

Potwierdzam,nie raz doświadczyłem tego zjawiska w wymienionych okolicznościach.

medal medal medal medal medal medal medal medal

witam ;) gram dosyć długo i teraz maksuje sobie samoloty i po ostatniej aktualizacji 45-ątki nagle podczas niekonwencjonalnych manewrów bojowych wpada mi co chwila w korkociąg z którego nie da się wyjść. Kij z tym podczas gry na historyku ,ale kurde na arcadzie to jedyny samolot powodujący takie zachowanie......dodam ze wczesniej nie bylo czegos takiego jak korkociąg nim na arcade i przejchalem wszystkie samoloty kazdej frakcji i tylko one maja take tendencje...na hr b3 nie wpada pomimo przeciagniecie czy ostrego skretu... toz to bug czy po prostu cos tu pozmieniali w fizyce...

dzieki za opd pozdrawiam maxior ;p

To samo jest z P-38 ostatnio podczas walki z nim gościu mi wpadł w korkociąg i spadł do morza z 5k.....

• 4 weeks later...

Mi wpadł w korkociąg na niestandardowej co prawda, ale jak dostałem 3 kulki z Flakpanzera to poszedł silnik i się rostrzaskałem :( . Trzeba więc uważać na działa p-lot.

Mam nadzieję że pomogłem.

Edited by Fighterpilot14

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...