Jump to content

Magyar fordítás – véleményezés, hibajelentés stb.

Br3nor, mit tudunk más nyelvekről, hogyan állnak? Ha jól emlékszem azt mondtad, hogy a neked elküldött infók alapján ugye egy nyelvcsomagot akarnak berakni, amiben 2-3 fordítás van. Utoljára mintha azt írtad, hogy velünk együtt van még egy másik nyelvi csoport, ami 100%-osan kész, a koreaiak (?) pedig 98%-on állnak. Csak azért, kérdem, mert ha van már tudomásod szerint több nyelv is, amik készen vannak, akkor CH-ként megérdeklődöm Gazsiéktól, hogy ugyan már akkor mi tartja vissza őket, hogy új nyelveket tegyenek be.

medal medal medal medal

Na mégis mi amiért other langangues lettünk! Semmi érdek és alap nincsen amiért berakják játszottál eddig is,angolul! Mit hiszünk mi, kevesen vagyunk és kész !

medal medal medal

Jó lenne ha ez lenne a legnagyobb gond a gazsièkkal. :-)
A lényeg hogy a mi fòrumunk hogy müködik. Jò a társaság, segitõkèsz mindenki, ès a csapat háromnegyede belülröl bomlasztja a rendszert :-).
Ami viszont gazsièk javára irhatò hogy hamar bekerült a he112 HUN...egy 210 c vel lennènek szerethetöek :-)
medal medal medal

Br3nor, mit tudunk más nyelvekről, hogyan állnak? Ha jól emlékszem azt mondtad, hogy a neked elküldött infók alapján ugye egy nyelvcsomagot akarnak berakni, amiben 2-3 fordítás van. Utoljára mintha azt írtad, hogy velünk együtt van még egy másik nyelvi csoport, ami 100%-osan kész, a koreaiak (?) pedig 98%-on állnak. Csak azért, kérdem, mert ha van már tudomásod szerint több nyelv is, amik készen vannak, akkor CH-ként megérdeklődöm Gazsiéktól, hogy ugyan már akkor mi tartja vissza őket, hogy új nyelveket tegyenek be.

!!!Állítólag!!! 4 nyelv kell 1 csomagba, de az is lehet hogy ez csak rizsa, tavaly ennél csak cifrábbakat mondtak, amikből semmi nem lett

Igen az ukránok 100%-on állnak, sőt frissítésekkor kb versenyzünk hogy az övék vagy a magyar lesz e kész előbb, szóval figyelnek rá rendesen :D

A két másik esélyes nyelv a koreai és a szerb, mindkettő 98%-on áll, de elég nyögvenyelősen haladnak, pedig előbbiek 1 utóbbiak 2 nap alatt simán 100%-ra tehetnék magukat, ha ráfeküdnének.

Mint mondtam ez a 4 nyelves csomag szerintem csak üres duma, hogy legyen mit mondani, de remélem veled közlékenyebbek :)

Jah mellesleg rajtunk meg az ukránokon kívül egyedül a csehek szíveskedtek lefordítani az 1.70.1945-ös patchet, pedig a megjelenés előtt 2 héttel megkaptuk és nekem egymagam is két napos meló volt csak, ha eltekintünk az új angol gépek leírásától ami nálam szokás szerint megkapta az angol szöveg elé magyar közleményt h majd egyszer meglesz.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...

.

Edited by kumisz
medal medal medal

Frissült a magyarítás: 1.49.8.50

Link a topik első posztjában

:salute:

Fain. Megnézem már milyen is ez a magyarítás. :)

• 2 weeks later...

Örömmel jelentem sikeresen túl tettem magam a nyári vizsgaidőszakon, úgyhogy újult erővel, teljes lendülettel belevágtam a leírások tovább fordításába.

Ennek örömére ma sikerült befejezni minden német tank leírását, így minden nemzet tankjainak leírása magyar nyelven olvasható. :)

A link szokás szerint a topik első posztjában frissítve :salute:

Gratula. Én is próbálom aktiválni magam. Már megszoktam az új melót nagyjából így hétvégente fogok fordítgatni ami még nincs kész.

Hol lehet látni a hiányzó részeket?

Hol lehet látni a hiányzó részeket?

Itt megtalálod: https://crowdin.com/project/wtmain/hu

Viszont nem látszik közvetlenül, hogy mi hiányzik, mert mindenhol be van rakva a hiányzó szövegeknél az angol leírás elé hogy majd lesz magyarul is oszt csá, hogy a gazsi közel 100%-ot lásson összesítettbe. Csak az amcsi meg angol repülők leírásának fájljából vannak ezek kitörölve, amiben én és Heja03 épp dolgozunk.

FIGYELEM!

Az ukrán kolléga rám írt, hogy a magyar, ukrán, szerb és koreai nyelv bekerült a friss 1.49.10.9.-es dev kliensbe!

A dev launcherben még nincs benne, de a fájlok már benn vannak és hungarianra írva a config.blk-t mindenféle másolgatás és egyéb variálás nélkül, az aces.exe közvetlen indításával magyarul indul már a játék! :Ds

• Upvote 1

FIGYELEM!

Az ukrán kolléga rám írt, hogy a magyar, ukrán, szerb és koreai nyelv bekerült a friss 1.49.10.9.-es dev kliensbe!

A dev launcherben még nincs benne, de a fájlok már benn vannak és hungarianra írva a config.blk-t mindenféle másolgatás és egyéb variálás nélkül, az aces.exe közvetlen indításával magyarul indul már a játék! :Ds

"Kis lépés a Csigának, nagy lépés a magyar közösségnek."

• Upvote 3
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Végre megjött a fent említett patch és bekerültek a magyar nyelvi fájlok a normál launcherbe. Nem a legfrissebbek, de mivel mostanában csak a járgányok leírását fordítottuk így ez nem jelent problémát :)

Közben már dolgozom egy házi megoldáson amivel a launcherben is ott lesz, amíg hivatalosan is kiadják ;)

Na eddig tartott az öröm. Kiderült hogy a fájlok amiket betettek 2-3 hónaposak és egyéb technikai gondok is vannak úgyhogy még egy darabig húzódik a dolog :(

Edited by Br3nor

Ezt már tényleg nem tudom/akarom hosszabban kommentálni....

Ilyen precizitással és a munkájukra 100%-ban odafigyelve mentek volna tűzszerésznek....Afganisztánba.

És ez a legenyhébb dolog ami eszembe jutott.

medal medal medal

Én azért nem vagyok ennyire borúlátó :)

Végülis még csak a fájlok vannak benn annyira teszt jelleggel, hogy még a dev kliensbe sincs az elérhető nyelvek között.

Mindenesetre a launchert már megbuheráltam annyira hogy a választható nyelvek között ott a magyar és magyarul is indítja, úgyhogy fejlődik a dolog. Az ukránok meg már lassan a takarítónőnek is írnak levelet, hogy wáttefákk :D

Hát, őszintén szólva, amikor írtad, hogy az Ukránokkal együtt fogunk bekerülni, ott már sajdítottam, hogy valami nem lesz rendben... :dntknw:

medal medal medal medal

Hát, őszintén szólva, amikor írtad, hogy az Ukránokkal együtt fogunk bekerülni, ott már sajdítottam, hogy valami nem lesz rendben... :dntknw:

Na igen, ez nekem is eszembe jutott :D

Mindenesetre megcsináltam a launcher fordítását....de persze hogy ez se legyen olyan egyszerű, sikerült valamit elcsesznem benne, így csak a fele magyar a másik fele, meg totál katyvasz :lol:

Megállapítom hogy

A - Nem én vagyok a hülye, mert minden jól, és jó helyre írtam be

B - Aki ezt a szövegtárolási módszert kitalálta azt minimum egy péklapáttal kéne szájbavágni, nehogy mégegy ilyen hülyeség eszébe jusson

És végül C - Egy laza két órás munkát amit 1,5 nap alatt nem tudtam megcsinálni, kezdhetek egyesével, apránként elölről, hogy megtaláljam mi van még elrontva benne.

Az 5.1 és 7.1 kiírást például azért nem jeleníti meg normálisan mert a vietnámi nyelvnél a pont helyett pontosvesszőt írtak, ami helyből bekavart, de már akkor a hajamat téptem mire erre ráleltem :facepalm:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...