Sign in to follow this  
Bajtek5

Aktualizacja 1.39 wylądowała!

http://youtu.be/zx85WQTY5PE

Aktualizacja 1.39 ląduje w War Thunderze, a wraz z nią: 

- Nowe samoloty:  North American F-82 Twin Mustang, Republic F-84 Thunderjet, odrzutowce Ławoczkina Ła-15 i Ła-174, Supermarine Spitfire (silnik Griffon). Oraz kilka odrzutowych niespodzianek, które wypełnią lukę czasową, powstałą w lotnictwie Niemiec i Japonii , a dokładniej erze odrzutowców. Od teraz, latając maszynami Państw Osi, możesz korzystać z takich niesamowitych samolotów jak MiG-15bis, Canadair CL-13A Sabre Mk.5 czy F-86 F-30.

- Bitwy dywizjonów dostępne w  trybie "Wydarzeń", pozwolą wam na zmierzenie się w każdej chwili z wrogim lub zaprzyjaźnionym dywizjonem. Sprawdźcie swoje umiejętności i przekonajcie się, którzy z was są lepszymi pilotami czy też czołgistami.

- Ocena osobista gracza  w postaci "Drabinki", pomoże Ci w ocenie swoich umiejętności i ukazania twoich statystyk. 

- Wsparcie dla twórczości graczy i społeczności, pozwoli na tworzenie własnych i niepowtarzalnych kamuflaży, lokacji czy nawet integracji z twórcami gry. Ponadto otrzymacie możliwość stworzenia własnych kokpitów do maszyn, a nawet ingerencji w budowę samolotu. 

- Zmiany w systemie rozwoju i ekonomii, pozwolą na szybsze i jednocześnie łatwiejsze zbadanie wybranych samolotów i czołgów. Na najnowszych zmianach najbardziej skorzystają przyszli posiadacze samolotów  z er II, III oraz IV. Niejednokrotnie okaże się to dla nich pozytywną niespodzianką w drodze do upragionej maszyny.

- Instalacja “Schräge Musik”, niezwykłą rzecz zapoczątkowana przez pilotów niemieckich myśliwców nocnych. Składa się z kilku działek ustawionych pionowo, co pozwala myśliwcom na atakowanie wrogich bombowców od strony podbrzusza, unikając tym samym odpowiedzi z wieżyczek strzeleckich. O ile taktyka ta idealnie nada się na brytyjskie cztero i dwusilnikowce, to przy spotkaniu z lotnictwem bombowym USA możemy dostać bolesną odpowiedz za ten niecny czyn. 

- Możliwość pełnej kontroli uzbrojenia, pozwala na oddzielne kontrolowanie działek i karabinów każdego kalibru. Od Ciebie zależy, czy poślesz serię w kierunku wroga z uzbrojenia zamontowanego na skrzydłach, czy nosie samolotu. 

- Poprawione zachowanie AI na bitwach spowoduje, że niektórzy bedą mieli poważne problemy w starciu z Adamem czy Tetsuo.

Pełną listę zmian, które wchodzą wraz z aktualizacją 1.39 znajdziesz TUTAJ.

Więc na co czekasz? Zaktualizuj grę i do boju! 

300_F_22.jpg   300_F_24.jpg   300_La-15.jpg

300_Mig-GDR.jpg   300_Twin_Mustang.jpg   300_se%D0%B9br%20YAponiya.jpg

• Upvote 2
medal medal medal

To jest mój pierwszy post, więc na początku się przywitam.

Chciałem zapytać, czy w związku z tą aktualizacją zmieniło się także coś a propos ground forces?

Jeśli tak to co?

Edited by Fingerless

Pełną listę zmian, które wchodzą wraz z aktualizacją 1.39 znajdziesz TUTAJ.

P-47D ma poważnie zmieniony FM a nie ma tego uwzględnionego.

medal medal medal medal

P-47D ma poważnie zmieniony FM a nie ma tego uwzględnionego.

Dodałem, aczkolwiek nic nie pisało na angielskiej sekcji o tym. 

medal medal medal

Dodałem, aczkolwiek nic nie pisało na angielskiej sekcji o tym. 

A czy moje pytanie odnośnie ground forces też będzie wzięte pod uwagę? :)

Dzięki.

Takie małe pytanie - update ponad 4 gb ? Tylko jak go zassać jak w takim tempie pokazuje 4 dni - to jakieś jaja czy się download wywalił na plecy ?? Bo jak się wywalił to może zamiast zmian samolotów itp. czas zmienic serwer...

• Upvote 3

A czy moje pytanie odnośnie ground forces też będzie wzięte pod uwagę? :)

Dzięki.

Jeżeli byłoby coś zmienione to byśmy napisali, zgadza się? Nie, wraz z 1.39 nie wyjdzie Otwarta Beta Wojsk Lądowych. 

Takie małe pytanie - update ponad 4 gb ? Tylko jak go zassać jak w takim tempie pokazuje 4 dni - to jakieś jaja czy się download wywalił na plecy ?? Bo jak się wywalił to może zamiast zmian samolotów itp. czas zmienic serwer...

Mi normalnie poszło od 2-5mb, spróbuj zmienić język. Podobno pomaga. 

medal medal medal

Jeżeli byłoby coś zmienione to byśmy napisali, zgadza się? Nie, wraz z 1.39 nie wyjdzie Otwarta Beta Wojsk Lądowych. 

Nie chodzi mi o otwartą betę, bo zdążyłem zakupić zestaw startowy.

W trailerze mowa o dołączeniu beta serwera, do serwera ogólnego - chodziło mi o ew. zmiany.

Sprawa druga to dla mnie tutoriale dostępu do beta testów są nieczytelne.

Czy jest jakieś polskie forum, gdzie są zamieszczone informacje, co/gdzie/jak/jakich godzinach można dostać się na serwer zamkniętych beta testów?

Nie chodzi mi o otwartą betę, bo zdążyłem zakupić zestaw startowy.

W trailerze mowa o dołączeniu beta serwera, do serwera ogólnego - chodziło mi o ew. zmiany.

Sprawa druga to dla mnie tutoriale dostępu do beta testów są nieczytelne.

Czy jest jakieś polskie forum, gdzie są zamieszczone informacje, co/gdzie/jak/jakich godzinach można dostać się na serwer zamkniętych beta testów?

Temat wyżej masz wszystko opisane: http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/90629-wojska-l%C4%85dowe-do%C5%82%C4%85cz-do-zamkni%C4%99tej-bety/

medal medal medal

Podziękował za pomoc.

Btw. już taki los koordynatora użerać się z noobami ;)

Edited by Fingerless

Jaaaaa 1.39 wylądował, a więc zgodnie z przepowiednią lada dzień Polska będzie mistrzem świata a Rosja demokracją! :D

A na serio to świetna wiadomość. Zawsze jakiś krok do przodu w rozwijaniu gry. Żebyście tylko te duże patche wypuszczali trochę częściej niż 4 miesiące.

medal medal

Podziękował za pomoc.

Btw. już taki los koordynatora użerać się z noobami ;)

Każdy z nas, kiedyś zaczynał i był nowy. Głowa do góry i powodzonka ;) 

Jaaaaa 1.39 wylądował, a więc zgodnie z przepowiednią lada dzień Polska będzie mistrzem świata a Rosja demokracją! :D

A na serio to świetna wiadomość. Zawsze jakiś krok do przodu w rozwijaniu gry. Żebyście tylko te duże patche wypuszczali trochę częściej niż 4 miesiące.

Jakość, jakość, a nie ilość! Nasza malutka fregata jest niczym w porównaniu z załogą liniowca pod banderą WG.

• Upvote 1
medal medal medal

Miałem w znacznej części wyekspionego Shooting Stara. I w zasadzie nadal go mam - ino żeby go expić dalej muszę teraz wyexpić i wykupić dwa inne samoloty. Gadzina ma niestety problem z uwzględnianiem dotychczasowego postępu gracza przy patchach.

Jeżeli nie bluzgam, to tylko dlatego że nagle okazało się że mogę na dzien dobry expić Kometa, co mnie ciut zdziwiło (obniżka cen expa spowodowała że dostałem K-4, to rozumiem, ale zdecydowanie nie mam 6 samolotów IV rangi). Edited by LernanRuss
medal medal medal

Przecież tyle razy trąbiliśmy, by szybko odblokować F-80 i Sabre A-5, właśnie by potem takich sytuacji nie było. Nikogo nie jest winą, że czegoś nie zdążyłeś odblokować.

- Wsparcie dla twórczości graczy i społeczności, pozwoli na tworzenie własnych i niepowtarzalnych kamuflaży, lokacji czy nawet integracji z twórcami gry. Ponadto otrzymacie możliwość stowrzenia własnych kokpitów do maszyn, a nawet ingerencji w budowę samolotu. 

jak to zrobić ? jaki program? dołączony czy osobny np. gimp ?

medal

Kamuflaże możesz zmieniać w GIMPie, co do reszty to narzędzia zostaną dopiero dodane. 

medal medal medal

Wszystko w czym otworzysz .tga. Ms Paint raczej odpada :)

Jak to zrobic ? Skorzystaj z tutoriala Entaka

https://www.youtube.com/watch?v=FE5nn9s29Yo

Jeżeli już czynimy takie barwne porównania to liniowiec ten to RMS Titanic, a na  kursie majaczy już góra lodowa o nazwie War Thunder.

No nie wiem Jaszyn. Historia uczy ze taki Titanic powinien sie wykrzaczyc na gorze. Ale w swiecie biznesu taki Titanic wyciaga plik dolarow, mowi do gory "splywaj" a ta grzecznie dryfuje na bok.

• Upvote 1
medal medal medal

Wszystko w czym otworzysz .tga. Ms Paint raczej odpada :)

Jak to zrobic ? Skorzystaj z tutoriala Entaka

https://www.youtube.com/watch?v=FE5nn9s29Yo

No nie wiem Jaszyn. Historia uczy ze taki Titanic powinien sie wykrzaczyc na gorze. Ale w swiecie biznesu taki Titanic wyciaga plik dolarow, mowi do gory "splywaj" a ta grzecznie dryfuje na bok.

dzięki, niestety poradnik po angielsku, ale lepszy rydz niz nic

medal

No to po polsku będzie: wjedź do gry, wybierz samolot, utwórz skin gracza, wejdź do folderu, odpal plik programem graficznym, twórz.

medal

No to po polsku będzie: wjedź do gry, wybierz samolot, utwórz skin gracza, wejdź do folderu, odpal plik programem graficznym, twórz.

dziękować

medal

• Spitfire F Mk 24 (Model lotu nieukończony)
  • Spitfire F Mk.22 (Model lotu nieukończony)

Czy nie mogli wydać tej aktualizacji później, tak many była dopięta na ostatni guzik? :?s​  Na te samoloty czekałem najbardziej. :fighter:

• Upvote 1

A czy są filmiki z tutorialem na własne mapy? Czy ktoś z was już próbował? Ja jeszcze nie mogę pobrać patcha bo siadła mi karta grafiki i piszę z trybu awaryjnego :( Więc na razie sobie nie pogram.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.