Jump to content

Odrzutowce japońskie

Wg mnie ten Ki-200 Sushi też nie powinien znaleźć się w grze. Jak są problemy z danymi o tłokowcach wyprodukowanych w dość dużych ilościach to co dopiero o rakietowcu, który odbył parę lotów, ciekawe ile z odpaleniem silnika, rozpędzeniem się do jakiejś dużej prędkości i wzniesieniu się na pułap plus lądowanie...

medal medal

@ B_Gladych

"W ogóle wg mnie rakietowce walczące z myśliwcami i kręcące je to kuriozum, no ale to gra w końcu."

Nie koniecznie "kręcące". Takie cuda tylko na papierze.

F-30 to to samo co każdy inny 8.7 sabr. W grze powinny się  znajdować prototypy. Oczywiście z rozsądkiem. To gra i każda nacja powinna być traktowana sprawiedliwie skoro się znalazła w WT. 

Cały czas Japońce są traktowani jak ochłap. Gracze tej nacji skupiający się na jetach jak ja, dość nacierpieli i zasługują na coś dobrego. Pierwszym odrzutem w WT dla japończyków jest F-30. Ale na razie nie polatasz nim na historykach. Zoom and Boom...z karabinów maszynowych. chyba kpisz, może  fartem na nieświadomego jeta.

R2Y2, j8M1, KI-201, J7W2 - kiedy w końcu można będzie tym pograć, Bo to co jest w porównaniu z innymi nacjami to zwyczajny żal. I bardzo mi jest przykro z tego powodu. Zresztą nie tylko mi. Mam gdzieś inne nacje, wybrałem japońcow, bo mogłem, bo chciałem. Dostałem f-30 od początku istnienia tej gry. Były obietnice w postaci http://warthunder.ru/upload/image/TREES/jap_planes_eng.png a są zwyczajne ochłapy.

Nie zrozumcie mnie źle inne nacje zapewne są super ale ja nimi nie gram zbytnio. Na siłę robię rusków ale to nie o to chyba chodzi żeby przy grze się męczyć. Wystarczy mi męczarni przy maxowaniu samolotów.

Wiec niech ktoś mądry wysłucha moje żale i coś w końcu z tym zrobi. F-30 tylko powiększyła apetyt na coś co wg mnie powinno już dawno w WT istnieć.

Dziękuje, cześć.

ps. naprawcie w końcu lądowanie ki-200 i respawn po, bo to już kpina do potęgi... 

Edited by S0CJ0PATA
  • Upvote 1

Przypominam że gra jest w fazie OPEN BETA i przy każdym większym patch'u jakieś samoloty dodają.

medal medal

Gadanie takie, wierze że jak będzie pełna wersja to wszystko będzie ok. Mniej więcej tyle samo samolotów i z odpowiednim br (nie dotyczy słusznej OP nacji oczywiście)

medal medal

Jaki masz problem z karabinami maszynowymi w jetach? Przecież 6x12.7 browninga M3 w bitwach jetów to najlepsze możliwe uzbrojenie jakie jest na 5 erze. Po co super moc niszcząca, skoro i tak każdy jet składa się od serii z byle czego? Na dodatek te 12.7 mają bardzo dobrą balistykę i prędkość pocisku, nie ma lepszego uzbrojenia na jetach.

• Upvote 1
medal

To zdanie bardzo mi się podobało: "Po co super moc niszcząca, skoro i tak każdy jet składa się od serii z byle czego"

Hudler najpierw polataj, postrzelaj,może ja  taki słaby jestem skoro ty z tych działek jedną serią wszystko niszczysz:) a F2 to chyba nawet nie musisz strzelać:)

Nagraj coś,  wrzuć na YT, chętnie popatrzę:) 

Ehhh... Jedyne co mozna powiedziec, to naucz sie strzelac. Jety sa delikatne, dlatego w uzbrojeniu do walki z nimi najwazniejsza jest predkosc wylotowa pocisku, dzieki temu mozna prowadzic skuteczny ogien z wiekszych odleglosci. A doswiadczenie z tymi dwunastkami na jetach mam, wiec wiem co mowie.

Chyba ze grasz na arcade. Wtedy to inna sprawa, bo na arcade zawsze liczyla sie tylko sila ognia.
  • Upvote 2
medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...