Jump to content

Odrzutowce japońskie


Wg mnie ten Ki-200 Sushi też nie powinien znaleźć się w grze. Jak są problemy z danymi o tłokowcach wyprodukowanych w dość dużych ilościach to co dopiero o rakietowcu, który odbył parę lotów, ciekawe ile z odpaleniem silnika, rozpędzeniem się do jakiejś dużej prędkości i wzniesieniu się na pułap plus lądowanie...

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ B_Gladych

"W ogóle wg mnie rakietowce walczące z myśliwcami i kręcące je to kuriozum, no ale to gra w końcu."

 

Nie koniecznie "kręcące". Takie cuda tylko na papierze.

 

***

 

F-30 to to samo co każdy inny 8.7 sabr. W grze powinny się  znajdować prototypy. Oczywiście z rozsądkiem. To gra i każda nacja powinna być traktowana sprawiedliwie skoro się znalazła w WT. 

 

Cały czas Japońce są traktowani jak ochłap. Gracze tej nacji skupiający się na jetach jak ja, dość nacierpieli i zasługują na coś dobrego. Pierwszym odrzutem w WT dla japończyków jest F-30. Ale na razie nie polatasz nim na historykach. Zoom and Boom...z karabinów maszynowych. chyba kpisz, może  fartem na nieświadomego jeta.

 

R2Y2, j8M1, KI-201, J7W2 - kiedy w końcu można będzie tym pograć, Bo to co jest w porównaniu z innymi nacjami to zwyczajny żal. I bardzo mi jest przykro z tego powodu. Zresztą nie tylko mi. Mam gdzieś inne nacje, wybrałem japońcow, bo mogłem, bo chciałem. Dostałem f-30 od początku istnienia tej gry. Były obietnice w postaci http://warthunder.ru/upload/image/TREES/jap_planes_eng.png a są zwyczajne ochłapy.

 

Nie zrozumcie mnie źle inne nacje zapewne są super ale ja nimi nie gram zbytnio. Na siłę robię rusków ale to nie o to chyba chodzi żeby przy grze się męczyć. Wystarczy mi męczarni przy maxowaniu samolotów.

 

Wiec niech ktoś mądry wysłucha moje żale i coś w końcu z tym zrobi. F-30 tylko powiększyła apetyt na coś co wg mnie powinno już dawno w WT istnieć.

 

Dziękuje, cześć.

 

ps. naprawcie w końcu lądowanie ki-200 i respawn po, bo to już kpina do potęgi... 

Edited by S0CJ0PATA
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam że gra jest w fazie OPEN BETA i przy każdym większym patch'u jakieś samoloty dodają.

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadanie takie, wierze że jak będzie pełna wersja to wszystko będzie ok. Mniej więcej tyle samo samolotów i z odpowiednim br (nie dotyczy słusznej OP nacji oczywiście)

medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki masz problem z karabinami maszynowymi w jetach? Przecież 6x12.7 browninga M3 w bitwach jetów to najlepsze możliwe uzbrojenie jakie jest na 5 erze. Po co super moc niszcząca, skoro i tak każdy jet składa się od serii z byle czego? Na dodatek te 12.7 mają bardzo dobrą balistykę i prędkość pocisku, nie ma lepszego uzbrojenia na jetach.

  • Upvote 1
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zdanie bardzo mi się podobało: "Po co super moc niszcząca, skoro i tak każdy jet składa się od serii z byle czego"

Hudler najpierw polataj, postrzelaj,może ja  taki słaby jestem skoro ty z tych działek jedną serią wszystko niszczysz:) a F2 to chyba nawet nie musisz strzelać:)

 

Nagraj coś,  wrzuć na YT, chętnie popatrzę:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ehhh... Jedyne co mozna powiedziec, to naucz sie strzelac. Jety sa delikatne, dlatego w uzbrojeniu do walki z nimi najwazniejsza jest predkosc wylotowa pocisku, dzieki temu mozna prowadzic skuteczny ogien z wiekszych odleglosci. A doswiadczenie z tymi dwunastkami na jetach mam, wiec wiem co mowie.


Chyba ze grasz na arcade. Wtedy to inna sprawa, bo na arcade zawsze liczyla sie tylko sila ognia.
  • Upvote 2
medal

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...