_Awful_

TANKLAR: Tanklar ile ilgili aklına ne takıldıysa sorabileceğin konu

2,024 posts in this topic

Aylardır DEV server'a girmiyordum. Bugün bir giriyim dedim 6 gb'lık update gelmiş. Oyhşşş dedim. Neyse ki 25 dk yazdı.  :crazy:

Eskiden sadece Alman ve Sovyet tankları açıktı, gene öyle ama 2 ülkeye de 6şar tank gelir test edilir bir 6lık tank daha gelir eskisiyle değiştirilir ve onlarda test edilirdi. Uçaklardan sadece 0 lvl olanlar açıktı ve Tüm tanklar araştırma yapmadan oynanabilirdi.

VULTURE'ın söylediğine göre tüm denenen tanklar toplu olarak eklenmiş Alman ve Sovyetlerde 20 küsür tank varmış şuan ve Uçaklarda full gözüküyormuş ama Normal serverda istersen jetin olsun bir ju-87 ile tank avlamak istiyorsan baştan araştırman gerekiyor DEV-server da ve aynı şey tanklar için de geçerli. 

Topic başlığından da anlaşıldığı üzere  War ThunderTanklar hakkında merak ettiklerinizi sorun bilgi sahibi olanlar cevaplasın..

İyi okumalar ve kavgasız güzel tartışmalar..

machine.jpg

Edited by _Awful_
1

Bugün görevi yapıp CBT ye dahil oldum. Ama oyuna giremiyorum saati dolmuş. Event e girmemi söylüyor ama eventi bulamadım. Nasıl girebiliyoruz ?

0

Attention! After releasing ground vehicles into Open Beta, all tanks progress on your account will be wiped.  Bu hatanın anlamı nedir?

1

Tankların kalesinde makineli Tüfekçi olacak mı acaba ileriki zamanlarda uçak vurmak için ?

Bazı yarı zırhlı araçlarda kamyon gibi olanlarda grafikte eksiklikler var bence. Mesela direksiyonda şoför yok. Uçaksavarda oturan personel yok . Oraya görsel olarak askerler eklenecek mi ?

Hava+kara olan savaşlar tam bi kaos ortamı. Ilk oynadığımda çok beğenmiştim de şimdi okadar güzel gelmemeye başladı gözüme :/
0

Arkadaş ne farı ne personeli ya. Hele bir şuan için tank ağacını bir adam etsinler, oyunda ki bugları filan düzeltsinler daha sonra oyun tam olarak herkese açılsın ondan sonra tankların içine personelde eklenir, farda eklenir hatta sis farlarıda eklenir. Ne kadar çok beklentiniz varmış. Wot da ben hiçbir tankın farlarını yaktığını görmedim. Oldu olacak dörtlüleri açalım yol isteyelim. :Ds

2

:D o da güzel bir fikir. Hani insan bişeyleri elde edince hep daha fazlasını ister ya, mesele şimdi o .. bi iki el oynadıktan sonra yukarıda yazdıklarımı düşündüm ve sonra piyadeler de eklense ne güzel olurdu dedim :D Ilk defa gaijin i tebrik ediyorum , kutluyorum. Gerçekten de çok güzel bence . Wot halt etmiş bunun yanında . Daha kapalı beta olmasına rağmen çok iyi yerlere gelecek gibi görünüyor
0

75mm lik hs129 tank patlatmıyorken, 37mm lik yak9 nasıl tank patlatabiliyor bunun bilimsel bir cevabını istiyorum

Edited by Gozahor
1

75mm lik hs129 top tank patlatmıyorken, 37mm lik yak9 nasıl tank patlatabiliyor bunun bilimsel bir cevabını istiyorum

Allah yardım ediyor Ruslara. Bilimsel açıklaması yok ama dinsel olarak şöyle diyebiliriz. Ruslar kutsanmış ırk :D
0

Ağaç grafikleri çok kötü, Allaha emanet duruyor gibiler, hiç uyuşmuyor. ayrıca uçakta en yüksek ayarlarda oynamama rağmen sabit 76 fps(oc lu monitör 60~76 hz) da yağ gibi ama tanklarda acayip fps düşüşü mevcut. gtx 560 ti'ı 55 mhz oc yapıyorum kart çatlıyor 95 derecede ama 1 fps bile zar zor fark ediyor örneğin bf3 de oc kazanımı daha fazla.
0

bencede cok gereksiz agaclar,okadarda fazlalar ki fps o yuzden dusuyor zaten.Wot dada ayni sorun var.cok fazla cali cirpi var gereksiz

0

Neden çalı çırpı ayarını kapatmıyonuz grass range diye bişey. Kapat gitsin.
0

Ağaç grafikleri çok kötü, Allaha emanet duruyor gibiler, hiç uyuşmuyor. ayrıca uçakta en yüksek ayarlarda oynamama rağmen sabit 76 fps(oc lu monitör 60~76 hz) da yağ gibi ama tanklarda acayip fps düşüşü mevcut. gtx 560 ti'ı 55 mhz oc yapıyorum kart çatlıyor 95 derecede ama 1 fps bile zar zor fark ediyor örneğin bf3 de oc kazanımı daha fazla.

Bende i3 var 3.2 bide ddr5 256 bit 4850 var 30 un ustune cikmiyor tankta.Bugun oc yapip deneyim bi de
0

Şu kv 1 neyse artık,nasıl bir zırhı varsa,nasıl bir iman gücüyle üretilmişse 10 metreden 122 mm delen top 5 metreden delemiyor kv1 i...
1

afbang usta ayarını düşürüncede çamur gibi oluyor oynayasin gelmiyor, bu haliyle bile ağaç grafikleri kötü ama fena zorluyor sistemi.
0

afbang usta ayarını düşürüncede çamur gibi oluyor oynayasin gelmiyor, bu haliyle bile ağaç grafikleri kötü ama fena zorluyor sistemi.

YAHU ,  grass düşür yeter. 

0

Mesaideyim, Yetiş Comunity condüktör Garyosavan. SS çekelim koyalım. Otları kurutalım. 

0

@incitentutucunu

çim ayarlarda ortada bir yerlerde. Onu düşürünce çim ortadan kalkıyor, böylece hull down yaptığında çimler görüşünü engellemiyor. Hile gibi bsy :)

Dün stug ile base rape yaptım 9 kill aldım gözünü seveyim war thunder'ın wot gibi can barı yok, 50-60 mermi yedim banamisin demedi daha giderdide mermi bitti ve indirdiler.

kulaklıkla oynayınca güzel oluyor tankın taret dönüş sesleri, doldurma sesleri mermi yiyince oluşan metal sesi muazzam.

formattan sonra kuracağım tek oyun dur kendisi, eskiden wot için bf3 ü fizik konusunda örnek alsın derdim şimdi aynı şeyi wt sayesinde bf3 e diyorum. bf3 ü falan da kurmicam yeter bana bu :)
0

3 çeşit mermi var bunların özelliklerini ben tam olarak anlamadım bilen varsa mermilerin özelliklerini anlatabilirmi?

0

3 çeşit mermi var bunların özelliklerini ben tam olarak anlamadım bilen varsa mermilerin özelliklerini anlatabilirmi?

Mermilerin ustune getir mouse u kac metrede kac deldigi yaziyor.Biraz patlayici (he) geri kalanida zirh delici al
0