PL_Andrev

Jednostki naziemnie opinie

25,556 posts in this topic

11 hours ago, przemoO said:

kiedy zostaną zwiększone zarobki na pve?

Popularność tego trybu jest na poziomie marginalnym, więc raczej nie spodziewałbym się stosownych zmian.

Za wygraną na IV erze idzie przytulić nawet 30k lwów, choć patrząc na czas rozgrywki to nie jest to zbyt dużo. Plus oczywiście armia statystów, która skutecznie uniemożliwia regularne wygrywanie tego PvE.

Granie M18 na AB przypomniało mi czasy Wota, jak kluczyło się pomiędzy wrogimi behemotami i odstawiało na samotnikach karuzelę.

Myślałem, że będzie gorzej, bo tu przecież krzyżyki i transparenty nad głowami, ale nie, gra tym karakanem potrafi być przyjemna. Sporo grających pogina utartą ścieżką  wzdłuż głównej drogi i wyjechanie komuś na plecy nie jest nawet takie trudne.

Plus taki, że karakan przestał być w końcu OP, a jest nawet wymagający mimo nawet już zupełnie permanentnie zaniżonego BR w tym trybie.

Z kolei Sherman Jumbo, cóż co ten czołg odstawia z innymi to głowa mała. Pluton takich 3-ech i ustawiają sobie całą grę pod siebie.

A że tutaj nie występuje taki rozstrzał MM jak na RB i najczęściej gra się z swoim BR, a nie ciągle +1, to to zakrawa na lekką patologię.

Aż dziw bierze, że grający nie jeżdżą tym na potęgę. Może to 10k+ naprawy trochę hamuje te zapędy, bo też i ta cena jest w pełni uzasadniona.

0

nie chodzi  mi o lwiątka tylko o pd do rozwoju, na razie "jakoś" to idzie ale jak sobie pomyślę o rozwoju wozów 4+ to mi się robi słabo :blink:

0

22 hours ago, przemoO said:

kiedy zostaną zwiększone zarobki na pve?

zarobki na czolgach to ogolie lipa (i pd i lwy)

samoloty maja po prostu lepszy mnoznik (do kar za tk tez lol.. pelota ubijesz sojusznicze latadlo  -5 k w samolocie bulisz juz 25..)

0

6 hours ago, przemoO said:

nie chodzi  mi o lwiątka tylko o pd do rozwoju, na razie "jakoś" to idzie ale jak sobie pomyślę o rozwoju wozów 4+ to mi się robi słabo :blink:

Któryś tydzień do tyłu były zmiany w ekonomii trybu PvE, a wg mnie nie ma co spodziewać się większych, bo jeśli ten tryb byłby zbyt opłacalny, to gracze przestaliby grać PvP.

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.