Jump to content

Czechoslovak Air Force - CSAF

http://www.q3.cz/view.php?filename=56loga_v_ad_.png'>56loga_v_ad_.png

Ahoj, jsme první CZ/SK komunita ve hře War Thunder.

Komunita byla založena 15. 9. 2012 s cílem sjednotit CZ/SK hráče do jedné komunity a začít s přípravou na World War. Ve World War bychom chtěli být úspěšní a proto organizujeme CSAF do samostatných letek s různým zaměřením (arkáda, historická bitva, popř. přímo jednotlivé národy ve hře). Začínáme s tréninkem úplně od začátku, vytváří se dvojice (velitel + wingman) a zapojujeme do tréninku několik dvojic proti sobě, protože v malých skupinách se lépe trénuje. Tréninky vzdušných bojů probíhají i mezi letkami. Protože "slétanost" hráčů je nejdůležitější.

Zatím probíhá nábor, zjišťujeme veškeré detaily o hře.

Klan organizujeme do letek:

1. Taktická letka TIGER
2. Taktická letka WOLF
3. Taktická letka EAGLE

4. Taktická letka HORNET

5. Taktická letka FALCON

6. Taktická letka BADDOGs

7. Taktická letka HAWK
1. Bombardovací letka RAVEN

Rádi létáte historické bitvy nebo radši arkády? S námi si užijete spoustu zábavy v obojím.
Pokud máte zájem o vstup, ať už jako jednotlivec nebo celá letka (vytvořená už v jiném simulátoru) vyplňte níže přihlášku, nebo mi napište PM zde na fóru.

Výhody členství v CSAF:

Máme vlastní TS3 server s dostatečnou kapacitou
Diskuzní fórum plné zajímavých informací a rad o hře War Thunder
Ve skupině se daleko lépe naučíte vše co je třeba pro to být správným pilotem

Přátelský kolektiv zkušených hráčů připraven vám pomoci
Turnaje, soutěže a plno dalších věcí, díky kterým se u nás nudit nebudete!

CSAF_B1gT0m, velitel klanu)

• Upvote 2
medal medal

zdravím,pokud máte zájem o týmovou hru tak Vás rádi přivítáme mezi námi. Zaregistrujte se na našem fóru ( www.csaf.eu ) a můžeme spolu vyrazit do bitvy bok po boku. Pravidelné večerní létání "na odpočet" si získává čím dál větší oblibu :01212: :01212: :01212:

medal medal

Jste dobří,občas se sněkterýma setkávám v bitvě např.(C4M3L85) :012j: atd a mužu říct že umíte.Držím palce,ale v enemy teamu Vás nebudu šetřit :015j: . Good luck

• Upvote 2

• 2 weeks later...

Je pekne videt, jak se CZ/SK komunita rozrusta. Meli by jste si stanovit nejaka pravidla chovani, protoze uz jsem nekolikrat videl, jak nekteri jedinci z CSAF celou hru nadavaji ostatnim, protoze se citi lepsimi letci..... Co si pak mam o CZ/SK komunite myslet....

Vsem takovým jedincum vzkazuji: Piloti byli rytiri nebes, gentlemani....... Lestete si svoje e-penisy na foru a neurazejte ostatni ve hre...... Kazdy nemuze byt eso a stejne tak nemuzete vyhrat kazdou bitvu. Pokud to neunesete, hrajte si vlastni mise, nebo to nehrajte vubec

medal medal

Díky za upozornění, pokud se taková situace bude opakovat tak bych ti byl velmi vděčný kdyby jsi udělal screen a poslal mi ho PM.

Taky takové chování nemám rád a nebudu ho tolerovat ani u nás v klanu :01212:

medal medal

Díky za upozornění, pokud se taková situace bude opakovat tak bych ti byl velmi vděčný kdyby jsi udělal screen a poslal mi ho PM.

Taky takové chování nemám rád a nebudu ho tolerovat ani u nás v klanu :01212:

Nemam zapotrebi na nekoho donaset, lidi se porad budou chovat jako *******. Ale pokud ma nekdo v nicku nazev clanu, ktery navic odkazuje na moje krajany a chova se jak *****, nedela ostudu jenom sobe, ale taky clanu a hlavne svoji zemi. Ja nejsem zrovna dvakrat hrdy na to, ze jsem cech, a kdyz vidim (ctu, slysim) chovani nekterych "lidi", radsi bych cechem nebyl...... Ale i tak Vam preji, aby jste zbytku sveta ukazali, jake dobre virtualni piloty tenhle maly narod ma.... Good luck

medal medal

Možná jako drobné upozornění mimo, že tihle lidé ku*ví jméno vám všem a tudíž by si to členové klanu měli hlídat i mezi sebou, a námět pro zamyšlení u dotyčných? Osobně bych rád dodal, že kdokoliv kdo nelétá na full real by měl svoje pilotní ego a možné pohrdání ostatními velice chladit - páč full real člověk umírá za každou zapomenutou blbost a jeho damage model je horší než na čemkoliv jiném (alá zapomenutá klapka co se urve v 50ti metrech nad zemí? Smrt. Prostřílený ocas a čřlověk je moc nízko než avy stihnul zatrimovat? Smrt. Příliš prudká obrátka? Spin...pravděpodobná smrt. Atd atd...). O míření nemluvě. V letecké hře to není jako v tankách, kde každý kdo dělá blbost je automaticky lama...

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Presne tak Carthoo. V historickych bitvach (ktere hraji primarne, s joystickem, full control a cockpit view) jsem snad podobna individua nevidel. A jak spravne rikas, pokud me nekdo/neco sunda z oblohy, je to na 99 procent moje chyba a ne tech okolo.

• Upvote 1
medal medal

Možná jako drobné upozornění mimo, že tihle lidé ku*ví jméno vám všem a tudíž by si to členové klanu měli hlídat i mezi sebou, a námět pro zamyšlení u dotyčných? Osobně bych rád dodal, že kdokoliv kdo nelétá na full real by měl svoje pilotní ego a možné pohrdání ostatními velice chladit - páč full real člověk umírá za každou zapomenutou blbost a jeho damage model je horší než na čemkoliv jiném (alá zapomenutá klapka co se urve v 50ti metrech nad zemí? Smrt. Prostřílený ocas a čřlověk je moc nízko než avy stihnul zatrimovat? Smrt. Příliš prudká obrátka? Spin...pravděpodobná smrt. Atd atd...). O míření nemluvě. V letecké hře to není jako v tankách, kde každý kdo dělá blbost je automaticky lama...

jo to beru, v tom s Tebou souhlasím. Jenom nechápu proč si někdo stěžuje na něco (někoho) a pak najednou "nemá potřebu bonzovat", o to mi jde.

pokud me nekdo/neco sunda z oblohy, je to na 99 procent moje chyba a ne tech okolo.

v tom taky musím souhlasit. Jenomže každej si to neuvědomuje a to je chyba s kterou já nic neudělám. A lidi jen tak nepřevychovám :003j:
medal medal

@Tomáš: To je jasný. To je proč jsem psal, že psát jména nemá smysl. Mělo by to být klanové vědomí a společný zájem všech (v JG2 jsme nerváci, ale snažíme se jeden druhého klidnit, když nás sundá 3 jeden myšař na stíhačce). Ani Cl, ani vedení ani nic jiného lidi nepřevychová.

@Hergot: Jsou taky...stačí si přečíst forko - s čímž jsem víceméně skončil. Páč nám do HB leze víc a víc lumíků nagrinděných z arkád, co tohle nechápou. Holt snad brzo budou full real bitky, kam tihle ego mistři nepáchnou (a jestli jo, bude okolo ranveje spousta zábavných explozí).

Ale dá se říci, že celkově letecké hry v sobě mají něco z gentlemanství, které ve vzdušných bojích vždy bylo (v blátě a krvi na zemi na to není místo). I podle vystupování se dá dost poznat kdo odkud přišel (a my tankaři se občas uvedeme nechvalně a máme docela práci se předělat - ale když je vůle...).

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Je to škoda, pár z vás dělá v HB CSAF solidní jméno.

Fakt díky za tohle vyjádření uznání. Každopádně jak píšeš, pár z nás dělá klanu čest a najde se i určité malé procento těch , kteří s horkou hlavou, s velkým egem nebo jen s notně velkou dávkou momentálního zatmění smyslů píše do chatu dosti nevybíravým způsobem. Od jisté doby mají členové Našeho klanu přísně zakázáno psát v tomhle ohledu cokoliv na adresu ostatních pilotů. Já sám jsem taky horká hlava a kolikrát mám dosti nebezpečné záchvaty zuřivosti jako např. když mě sestřelý vlastní spojenec, když mě taranuje vlastní nebo úmyslně i protivník a takhle bych s těmi příklady mohl ještě zdárně celkem dlouho pokračovat. Ale co je podstatné, raději se vyřvu na Našem TS ( což je opravdu projev hodný některých politiků a tím pádem mládeži nepřístupný ) , ale v žádném případě se již nemám potřebu vyjadřovat právě psaním do onoho chatu.

TAkže letu zdar a potkáme se tam v oblacích. :good:

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...